Produkty

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach. Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Dozownik mydła Goodhome Ormara

Kliknij aby powiększyć

Dozownik mydła Goodhome Ormara

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 520990

Dodaj pierwszą opinię!

|
 • łby wkrętów chowają się wewnątrz zaczepów
 • elegancki wygląd
 • pasuje do innych produktów z serii
Dozownik mydła Ormara to jeden z elementów serii do wyposażenia i dekoracji łazienek. Produkt zachowuje elegancję, ponieważ łby wkrętów zostały sprytnie ukryte w ozdobnych zaczepach. Możliwość umieszczenia go w ścianie pozwala uwolnić przestrzeń dookoła umywalki. W ten sposób wygospodarujesz dodatkowe miejsce na Twoje ulubione kosmetyki.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

szer. 6,8 x wys. 15,7 x gł. 9,5 cm

Długość opakowania

7.8 cm

Wysokość opakowania

18.4 cm

Szerokość opakowania

11 cm

Waga brutto

0.42 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łazienka, toaleta

Sposób montażu

przykręcany

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach.
Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Seria

Ormara

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

KH102192UO

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

szkło, stal

Kolor producenta

srebrny
Wygodne wyposażenie łazienki ułatwia korzystanie ze znajdujących się w niej produktów. Dozownik mydła Ormara umożliwia łatwy dostęp do mydła w płynie. Jest ono bardziej higieniczne niż tradycyjne mydło w kostce. Dozownik ogranicza również zabrudzenie umywalki i jej okolic. Pozwoli Ci to zaoszczędzić wysiłku przy sprzątaniu. Dozownik nadaje się do umieszczenia w ścianie. Dzięki temu unikniesz przeładowania powierzchni zlewu kosmetykami. Jest to modne, minimalistyczne rozwiązanie. Elementy konstrukcyjne zostały sprytnie ukryte wewnątrz zaczepów. Tym samym dozownik mydła zachowuje wartość dekoracyjną i swoją funkcjonalność. Produkt jest elementem serii wyposażenia łazienek Ormara, co ułatwi Ci dobranie pasujących dodatków.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Urządzanie

  Funkcjonalne akcesoria łazienkowe – jakie wybrać?

 • Urządzanie

  Akcesoria łazienkowe do małej łazienki – jakie wybrać?

 • Urządzanie

  Akcesoria łazienkowe – stojące czy mocowane?

Ocena i komentarz dla:

Dozownik mydła Goodhome Ormara