Produkty

Drzwi przeciwpożarowe Classic 80

Kliknij aby powiększyć

Drzwi przeciwpożarowe Classic 80

Kod: 913666

|
Drzwi przeciwpożarowe służą do odgrodzenia pomieszczeń. Zastosowanie produktu pozwala na ograniczenie rozprzestrzeniania się ognia, a także dymu. Drzwi zostały wykonane z odpornej na uszkodzenia stali powlekanej, a wewnątrz posiadają izolację z wełny szklanej. Produkt występuje w zestawie z niezbędnymi do jego montażu elementami. Drzwi zostały tak skonstruowane, aby można je było założyć zarówno jako lewo, jak i prawostronne.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Rozmiar drzwi: 80

Główne Cechy

 • Typ otwierania

  Typ otwierania

Parametry logistyczne

Wysokość opakowania

205 cm

Długość opakowania

7 cm

Szerokość opakowania

94 cm

Waga brutto

50 kg

Wymiary produktu

890 x 2050 mm

Grubość skrzydła

53 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Strona otwierania

prawa / lewa

Ognioodporność

EI30

Zawartość zestawu

ościeżnica kątowa, skrzydło, klamka, wkładka budowlana, zamek

Parametry indywidualne

Seria

Classic

Gwarancja

12 miesięcy

Nr referencyjny

11997

Parametry fizyczne i wizualne

Wykończenie

powlekane w RAL 7035, stalowe

Wypełnienie

wełna mineralna
Drzwi przeciwpożarowe służą do montażu w budynkach, w których zabezpieczają przed rozprzestrzenianiem pożaru. Z powodzeniem mogą one zostać założone w garażu czy też kotłowni. Produkt pozwoli na odizolowanie pomieszczenia w przypadku zaprószenia ognia. Jego zastosowanie pozwoli spowolnić rozprzestrzenianie się ognia i dymu do pozostałych pomieszczeń i oraz ograniczyć straty nimi spowodowane. Materiał, z którego zostały wykonane drzwi to odporna na uszkodzenia stal powlekana. Produkt posiada wypełnienie z wełny mineralnej, co dodatkowo zabezpiecza przed wysoką temperaturą. Drzwi są dostępne w zestawie z potrzebnymi do ich montażu elementami, co pozwoli Ci ograniczyć koszty związane z zakupem dodatkowych artykułów. Drzwi mogą być zamontowane tak, aby otwierały się z lewej bądź z prawej strony.
Ocena
5 komentarzy
24.04.2017
Solidne drzwi, nic ich nie zniszczy
24.11.2016
Niestety miałam nieprzyjemność mieć pożar w korytarzowej części mieszkania. Szczęściem w nieszczęściu drzwi wyszły bez szwanku, za to reszta.... :(
09.03.2016
drzwi przeciwpożarowe są wymogiem w mojej firmie. Kupiłem te bo były najtańsze a maja parametry wystarczające. Także jestem zadowolony
22.10.2015
Mam je w kotłowni bo boje się pożarów. Wydają się bardzo solidne, zoabczymy jak będa pracowac z czasem
03.02.2020
Drzwi są dobre, ale nity drzwiowe trochy docierają w nadprożu, to trochy wkrurz, ale nie tragicznie. Pytanie: jakie wkładki pasują do tych drzwi?
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z zakupu. Zaniepokoiła nas natomiast wspomniana kwestia dotycząca nitów drzwiowych. Chcielibyśmy Panu pomóc w rozwiązaniu tej sytuacji, dlatego zachęcamy serdecznie do kontaktu z jednym z naszych doradców z działu Budowlanego, który chętnie pomoże w wyborze wkładek i rozwiązaniu tej sytuacji. Z naszym specjalistą można skontaktować się drogą telefoniczną, dzwoniąc bezpośrednio na dział oraz osobiście, odwiedzając wybrany przez siebie sklep. Numery kontaktowe do wszystkich Castoram w Polsce można znaleźć na stronie: www.castorama.pl/sklepy Zachęcamy do skorzystania z najdogodniejszej możliwości.

 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Jak wybrać drzwi przeciwpożarowe?

 • Budowa

  Projekt domu z amfiladą – zalety i wady

 • Budowa

  Podziemny garaż – czy się opłaci?

Ocena i komentarz dla:

Drzwi przeciwpożarowe Classic 80