Produkty

Drzwi stalowe Hormann ZK ISO 900 x 2000 mm brązowe

Kliknij aby powiększyć

Drzwi stalowe Hormann ZK ISO 900 x 2000 mm brązowe

Marka: Hormann

Marka: Hormann

Kod: 921430

|
 • wykonane z materiałów najwyższej jakości
 • zapewniają bezpieczeństwo
 • komfort użytkowania
Drzwi stalowe znajdą swoje zastosowanie jako boczne wejście domu, ale równie dobrze sprawdzą się jako wejście do garażu, warsztatu lub pomieszczenia użytkowego. Styropianowe wypełnienie, które zastosowano w skrzydle skutecznie zabezpiecza pomieszczenie przed przedostawaniem się chłodnego powietrza z zewnątrz oraz wygłuszą je, dzięki czemu hałas rozprzestrzenia się w mniejszym stopniu.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Rozmiar drzwi: 90

Kolor producenta: brązowy

Główne Cechy

 • Typ otwierania

  Typ otwierania

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Wysokość opakowania

207 cm

Długość opakowania

7 cm

Szerokość opakowania

99 cm

Waga brutto

33 kg

Wymiary produktu

900 x 2000 mm

Grubość skrzydła

40 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Strona otwierania

prawa / lewa

Ognioodporność

nie

Zawartość zestawu

skrzydło, ościeżnica kątowa, zamek, klucz budowlany, zawiasy, uszczelka, klamka

Parametry indywidualne

Seria

ISO

Marka

Hormann

Gwarancja

2 lata

Informacje dodatkowe

100 000 cykli otwarć, skrzydło blacha o grubości 0,55 mm, ościeżnica blacha o grubości 1,5 mm, czterostronna gruba przylga, montaż na kotwy lub przez specjalnie wykształcone otwory w ościeżnicy

Nr referencyjny

342766

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

brązowy

Wykończenie

poliester

Wypełnienie

styropian
Zastosowana do produkcji ocynkowana blacha stalowa sprawia, że drzwi są odporne na uszkodzenia mechaniczne, obtłuczenia i pęknięcia, co zapewnia ich optymalną trwałość i sprawia, że mogą zachować nieskazitelny wygląd przez cały czas użytkowania. Posiadają one gładką powierzchnię, która jest łatwa do utrzymania i pielęgnacji – wystarczy przetrzeć ją wilgotną ściereczką nasączoną płynem, aby pozbyć się kurzu i wszelkich zabrudzeń. Wykończone w odcieniu brązu doskonale komponują się z zarówno z jasną, jak i ciemną kolorystyką ścian wewnątrz budynków oraz elewacji zewnętrznych. Skrzydło drzwiowe posiada styropianowe wypełnienie, dzięki czemu doskonale izoluje ciepło i zapobiega przedostawaniu się zimnego powietrza z zewnątrz.
Ocena
9 komentarzy
11.05.2019
oscieznica cienka jak żyletka, niestety nie można wstawić typowej wkładki do zamka.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Zachęcamy do skonsultowania poruszonych w opinii kwestii z naszym doradcą fachowym, który chętnie doradzi, co należy zrobić w tej sytuacji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego ze specjalistą wybranego działu lub do odwiedzenia dowolnego sklepu.

25.02.2018
Rewelacja do warsztatu. Z dobrym zamkiem małe prawdopodobieństwo, że ktoś się włamie. A przynajmniej mam taką nadzieję ;)
05.05.2020
Złodziej otworzył bez narzędzi mocnym kopnięciem. Futryna wygina się jak papier. Zdrowy mężczyzna nawet nie spoci się żeby wejść z tymi drzwiami do środka.
Odradzam zakup z jeszcze jednego powodu. Castorama nie prowadzi sprzedaży zamków do tych drzwi przez co trzeba wymienić całe drzwi w razie awarii
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli produkt nie spełnił Pana oczekiwań w zakresie jego jakości. Przypominamy, że w takich przypadkach wszystkim naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Można to zrobić drogą telefoniczną, mailową, jak również osobiście w sklepie. Zachęcamy do skorzystania z najdogodniejszej możliwości.

22.12.2019
Drzwi adekwatne co do ceny.
Mam 5 szt. I nie mam nic złego do powiedzenia na ich temat.
16.06.2019
Powiem tak, zbiłbym mocniejsze z drewna :) Futryna jest cieńka jak żyletka, gnie się w każdą stronę, wystarczy podważyć łomem i złodziej wchodzi do środka. Drzwi przy zamku są jeszcze mocne, ale w górnym czy dolnym rogu można je złamać.... Przecież to są drzwi techniczne, powinny być mocne, a nie takie wielkie G. W dumu w pomieszczeniach mam mocniejsze drewniane drzwi :) Powinien być paragraf na produkcje i sprzedaż tak słabych drzwi...
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli zakupione drzwi nie spełniły Pana oczekiwań w zakresie ich jakości. Przypominamy, że w każdej chwili może Pan dokonać zwrotu produktu, który nie spełnia Pana oczekiwań. Musi być on jednak w nienaruszonym stanie. W tym celu zapraszamy do najbliższego sklepu Castorama. Jednocześnie chcielibyśmy uprzejmie poinformować, że przekażemy opisaną przez Pana kwestię osobom odpowiedzialnym za jakość oferowanych w sklepie produktów celem jej weryfikacji.

02.04.2019
klamka urwała sie przy pierwszym zamknięciu
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli spotkała Pana tego rodzaju sytuacja. Przypominamy, że w przypadku produktów wadliwych istnieje możliwość złożenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama.

21.04.2018
Ten kolor antracyt wygląda bardzo fajnie,
21.04.2018
Wstawiliśmy je do kotłowni i nie mamy im nic do zarzucenia
07.04.2018
Drzwi srednia jakosc zamek jak do domku lalek a oscieznica cienka jak pergamin gnie sie w kazda strone kupilem i szalu nie ma ale cena przynajmniej dobra
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Jak konserwować drzwi aluminiowe i PCV

 • Budowa

  Drzwi prawe czy lewe – jakie to ma znaczenie?

 • Budowa

  Drzwi zewnętrzne stalowe – właściwości i wybór

Ocena i komentarz dla:

Drzwi stalowe Hormann ZK ISO 900 x 2000 mm brązowe