Produkty

Ekogroszek Carbon R akcyzowy 26 MJ/kg 20 kg

Kliknij aby powiększyć

Ekogroszek Carbon R akcyzowy 26 MJ/kg 20 kg

Kod: 521074

|
Ekogroszek przeznaczony do kotłów z palnikiem retortowym, wyposażonych w podajnik. Produkt wyróżnia się małą zawartością siarki oraz popiołu, a ponadto wysoką wartością opałową; jest szczególnie wydajny. Ekogroszek jest bardzo efektywny – można użyć go do wypełnienia podajnika, dzięki czemu nie będziesz musiał zbyt często odwiedzać kotłowni.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

20 cm

Wysokość opakowania

80 cm

Szerokość opakowania

50 cm

Waga brutto

20 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

kotły z palnikiem retortowym, kuchnie węglowe, piece konwencjonalne

Granulacja

10 - 25 mm

Wilgotność

10%

Wartość opałowa

26 MJ/kg

Ciepło spalania

29 MJ/kg

Siarka całkowita

0,6%

Popiół

8%

Parametry indywidualne

Typ/rodzaj

ekogroszek wysokokaloryczny

Nr referencyjny

5902768222166
Ekogroszek to paliwo stałe, produkowane na bazie węgla kamiennego lub brunatnego. Ekogroszek stanowi materiał ekologiczny, ponieważ spełnia wszystkie niezbędne normy narzucone przez Unię Europejską, dotyczące minimalnej zawartości siarki i wytwarzanego popiołu. Produkt jest przeznaczony do kotłów z palnikiem retortowym, które zostały wyposażone w podajnik. Wybierając ekogroszek, nie musisz martwić się o odpowiednią temperaturę w domu, ponieważ proces ogrzewania odbywa się automatycznie. Produkt nie zawiera dużej ilości siarki, wytwarza mało popiołu i cechuje się wysoką wartością opałową. Ekogroszek przedłuża również żywotność kotła – opał ma niską wilgotność, a w czasie spalania produkuje niewielką ilość zanieczyszczeń, które mogłyby uszkodzić urządzenie czy przewody kominowe. Zamów ten produkt online!
Ocena
5 komentarzy
18.11.2019
Ilość kamieni w worku nie zachęca do ponownego kupna, szkoda
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz o produkcie. Opisaną kwestię przekażemy do osób odpowiedzialnych za ten produkt. Chcielibyśmy również uprzejmie poinformować, że w przypadku, gdy produkt nie spełnia oczekiwań Klienta, przysługuje mu prawo do zwrotu oraz reklamacji. Można z niego skorzystać w dowolnym punkcie Castorama.

14.11.2019
„Na tle konkurencji to w ogóle nie warto zwracać uwagi na ten ekogroszek. Ilość miału w worku to jakiś absurd”
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Przykro nam, jeśli ekogroszek posiada w Pana mniemaniu za dużą ilość miału w stosunku do swojej masy. Przekażemy opis tej sytuacji odpowiednim osobom celem weryfikacji.

08.10.2019
Odradzam, są znacznie lepsze produkty na rynku. Jakość nie jest zadowalająca na tyle żeby śmiało można było polecić ten ekogroszek
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli ekogroszek nie spełnił Pana oczekiwań, a jego jakość nie jest w pełni zadowalająca. Przekazaną przez Pana kwestię niezwłocznie zgłosimy osobom odpowiedzialnym za ten segment, celem jak najszybszej weryfikacji. Dodatkowo informujemy, że w przypadku nieużywanego produktu, przysługuje Panu możliwość zwrotu produktu. Dokonać tego można w dowolnym sklepie Castorama na terenie całej Polski.

17.08.2019
Naprawdę się zawiodłem . Ilość popiołu i kamieni w workach poraża . Nie polecam !!!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przekazanie nam tych informacji. Przykro nam, jeśli produkt ten nie spełnił Pana oczekiwań. Przypominamy, że w takich sytuacjach przysługuje Panu prawo do złożenia reklamacji. W tym celu wystarczy odwiedzić dowolny sklep Castorama, niekoniecznie ten, w którym dokonał Pan zakupu.

26.07.2019
Ekogroszek masakra , drobny z miałem , mokry i absolutnie nie ma 26 MJ.
Nie polecam
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli ekogroszek nie spełnił Pana(i) oczekiwań. Zachęcamy do konsultacji tej kwestii z doradcą w sklepie, który pomoże dobrać produkt odpowiedni do Pana(i) potrzeb.

 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Ekogroszek – wady i zalety

 • Instalacja

  Efektywne wykorzystanie węgla

 • Instalacja

  Czy i jaki opał warto kupować latem?

Ocena i komentarz dla:

Ekogroszek Carbon R akcyzowy 26 MJ/kg 20 kg