Produkty

Elektryczny dzwonek Blyss H-2 przewodowy

Kliknij aby powiększyć

Elektryczny dzwonek Blyss H-2 przewodowy

Marka: Blyss

Marka: Blyss

Kod: 829377

|
 • regulacja głośności
 • atrakcyjny wzór
 • kompaktowy
 • wbudowany zasilacz
Elektryczny dzwonek Blyss H-2 przewodowy to szybki i czytelny znak, że goście czekają już u progu Twojego domu. Posiada kilka typów sygnałów do wyboru i regulację głośności. Dzięki temu łatwo dopasujesz go do swoich potrzeb. Został wykonany z wytrzymałego tworzywa ABS. Wyposażony we wbudowany zasilacz. Świetnie prezentuje się przy wejściu.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

szer. 165 x wys. 255 x gł. 63 mm

Długość opakowania

16.3 cm

Wysokość opakowania

6.2 cm

Szerokość opakowania

25.5 cm

Waga brutto

0.3 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

do zastosowań zewnętrznych

Liczba dźwięków

6

Napięcie

220 V

Regulacja głośności głośnika

tak

Parametry indywidualne

Marka

Blyss

Seria

Owen

Informacje dodatkowe

norma EN-62080

Typ/rodzaj

przewodowy

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

23051KF

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

tworzywo ABS (kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy)
Nie pozwól gościom czekać przed wejściem do domu ! Elektryczny dzwonek Blyss H-2 przewodowy skutecznie da Ci znać, że już czas otworzyć im drzwi. Regulacja głośności pozwoli dopasować natężenie dźwięku do Twoich potrzeb – tak, by sygnał był słyszalny, ale nie irytujący. Możesz wybrać spośród sześciu dostępnych rodzajów dźwięków. Ponadto mały rozmiar i atrakcyjny dla oka wzór sprawiają, że produkt jest zgrabny i świetnie wpasowuje się w otoczenie drzwi. Elektryczny dzwonek Blyss H-2 przewodowy został wykonany z wysokiej jakości ABS – wytrzymałego tworzywa sztucznego. W jego wyposażeniu znajduje się zasilacz. Obudowa gwarantuje szczelność i bezpieczeństwo. Urządzenie spełnia normę EN-62080. Produkt objęty dwuletnią gwarancją.
Ocena
7 komentarzy
17.02.2020
Fajny dzwonek. Mega dzwoni
11.02.2020
Podłączany przez elektryka i niestety nie działa. Będę chciał go zwrócić przy najbliższej wizycie w Castorama.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę informację. Przykro nam, jeśli zakupiony dzwonek nie działa. Przypominamy, że wszyscy nasi Klienci mają prawo do zwrotu produktu nieużywanego lub reklamacji artykułu wadliwego. Wspomnianego wcześniej zwrotu, jak i reklamacji można dokonać w dowolnym, wybranym przez siebie sklepie Castorama na terenie całego kraju. Zachęcamy do skorzystania z najwygodniejszej możliwości.

11.01.2020
To samo co poprzednicy podłączenie według schematu 2 dzwonki kupione żaden nie działa po poprzednich komentarzach sklep powinien zainteresować się partią i wycofać produkt
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za przekazanie tych informacji. Nie ukrywamy, że opisana kwestia nas zmartwiła. Chcielibyśmy Panu pomóc w rozwiązaniu tej sytuacji, dlatego prosimy uprzejmie o kontakt z jednym z doradców fachowych z działu Elektrycznego, który ustali, jakie mogą być przyczyny tego stanu rzeczy, a gdy okaże się, że zakupiony produkt jest wadliwy, udzieli wszelkich wskazówek w zakresie procedury reklamacyjnej. Z naszym specjalistą można skontaktować się drogą telefoniczną, jak i osobiście, odwiedzając wybrany przez siebie sklep. Chętnie służymy swoją poradą. Numery telefonów do wszystkich sklepów znajdzie Pan pod adresem: www.castorama.pl/sklepy Zachęcamy serdecznie do kontaktu.

01.01.2020
Dwa dzwonki kupione nie działają... Ten sam problem co w poniższych komentarzach. Brak informacji że pod normalny przycisk dzwonka produkt nie działa
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli nie jest Pan zadowolony z zakupu. Uprzejmie informujemy, że dzwonek jest przeznaczony do wszystkich typów przycisków o parametrze do maksymalnie 230V. Przypominamy, że w przypadku produktów wadliwych naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji, czego można dokonać w dowolnym sklepie Castorama na terenie całej Polski. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

29.12.2019
Po podłączeniu 2 sztuk tego samego modelu żaden nie działa ...masakra i czarna magia...czy ktoś ma jakiś konkretny pomysł na podlączenia tego badziewia ????
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę informację. Jest nam bardzo przykro, jeśli spotkała Panią taka sytuacja. Prosimy o kontakt z doradcą fachowym z działu Elektrycznego, który po weryfikacji tego przypadku będzie w stanie udzielić Pani wsparcia tak, aby dzwonek pełnił swą funkcję, a jeśli okaże się to niemożliwe, skieruje Panią do działu Reklamacji w celu jej złożenia. Z naszym ekspertem można skontaktować się na dwa sposoby: odwiedzając sklep osobiście lub kontaktując się z nim drogą telefoniczną, dzwoniąc bezpośrednio na dział. Zachęcamy do skorzystania z najdogodniejszej możliwości.

31.10.2019
Drugi dzwonek i także nie działa, podłączony stary (inna marka) działa, nowy blyss nie działa
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli dzwonek nie spełnił swojej roli. Przypominamy, że wszystkim naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji produktu wadliwego, czego dokonać można w dowolnym sklepie Castorama.

23.10.2019
Fatalny produkt wymagający odrębnego doprowadzenia kabla z przełącznikiem; nie zaś std po kablu zasilajacym. Wizja jakiegoś chorego elektryka.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się tą opinią. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja, a montaż dzwonka nie przebiegł zgodnie z założeniami. Przypominamy, że wszystkim naszym Klientom przysługuje prawo do zwrotu towaru nieużywanego, z którego skorzystać można w dowolnym sklepie Castorama.

 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Dzwonki bezprzewodowe – dlaczego warto?

 • Instalacja

  Gong zamiast dzwonka do drzwi – gdzie się sprawdzi?

 • Instalacja

  Dzwonek czy gong? Sprawdzamy różnice i zastosowania

Ocena i komentarz dla:

Elektryczny dzwonek Blyss H-2 przewodowy