Produkty

Elektrofumigator dla dzieci Bros

Kliknij aby powiększyć

Elektrofumigator dla dzieci Bros

Marka: Bros

Marka: Bros

Kod: 623008

Dodaj pierwszą opinię!

|
Elektrofumigator znajdzie zastosowanie podczas zabezpieczania pokoju dziecięcego przed komarami i innymi latającymi insektami. Produkt działa w połączeniu ze specjalnym płynem, który paruje pod wpływem rozgrzewania się urządzenia, wydzielając substancje odstraszające owady. W ofercie znajdziesz też zapasowe wkłady do elektrofumigatora.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

3.5 cm

Waga brutto

0.09 kg

Szerokość opakowania

3.5 cm

Wysokość opakowania

16.4 cm

Pojemność opakowania

40 ml

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Właściwości

ochrona do 60 nocy, działa nawet przy otwartych oknach, dla dzieci od 1 roku życia

Wydajność

20 m2 (50 m3), 60 nocy przy stosowaniu 8 h na dobę, działa nawet przy otwartych okanch i włączonym świetle, optymalna wydajność uzyskuje się po 30 minut od włączenia

Zawartość substancji aktywnej

praletryna 1% (1 g / 100 g)

Parametry indywidualne

Ostrzeżenie

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Marka

Bros

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Informacje dodatkowe

odkręconą butelkę z płynem wkręcić do elektrofumigatora, urządzenie włączyć do gniazda tak, aby butelka znajdowała się w pozycji pionowej, płyn paruje pod wpływem ciepła z ogrzewającego się urządzenia

Nr referencyjny

453 C
Elektrofumigator doskonale sprawdzi się w Twoim gospodarstwie domowym. Dzięki niemu skutecznie zabezpieczysz swoje pomieszczenia przed komarami i innymi owadami, nawet jeśli w pokojach są otwarte okna oraz zapalone światło. Produkt z powodzeniem może być stosowany w pokojach dziecięcych. Obsługa elektrofumigatora jest prosta – należy przykręcić do niego butelkę z płynem odstraszającym owady, który będzie parował pod wpływem ciepła ogrzewającego się urządzenia. Efekty działania produktu zauważysz już po kilkudziesięciu minutach od jego uruchomienia. W naszej ofercie dostępne są także zapasowe wkłady do urządzenia, jak również różne preparaty na komary, dlatego z powodzeniem zaopatrzysz się w interesujące Cię akcesoria.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak pozbyć się gniazda os?

 • Ogród

  Jak pozbyć się pająków?

 • Ogród

  Jak pozbyć się muszek owocówek?

Ocena i komentarz dla:

Elektrofumigator dla dzieci Bros