Produkty

Elektryczna pilarka łańcuchowa 35 cm 1800 W

Kliknij aby powiększyć

Elektryczna pilarka łańcuchowa 35 cm 1800 W

Kod: 606696

|
Elektryczna pilarka łańcuchowa umożliwi komfortowe przycinanie drewna, gałęzi lub starych konarów. Pilarka posiada hamulec bezwładnościowy, który pełni rolę zabezpieczenia dla operatora w momencie odbicia urządzenia, zwiększając bezpieczeństwo użytkowania. W szerokim asortymencie maszyn znajdziesz także pilarki spalinowe.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość prowadnicy

35 cm

Długość opakowania

50 cm

Wysokość opakowania

26 cm

Szerokość opakowania

20 cm

Waga brutto

5.2 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Moc urządzenia

1800 W

Obszary zastosowania

cięcie drewna, ścinanie drzew i gałęzi

Napięcie

230 V

Smarowanie

automatyczne

Prędkość przesuwu łańcucha

13.5 m/s

Parametry indywidualne

Gwarancja

12 miesięcy

Nr referencyjny

YT4334-01
Elektryczna pilarka łańcuchowa ułatwi Ci wykonywanie wielu czynności porządkowych w Twoim ogrodzie lub na działce. Urządzenie jest przeznaczone do przycinania drewna. Możesz nią także ciąć gałęzie oraz stare konary, przerzedzając koronę drzew owocowych w sadzie. Produkt posiada wygodną rękojeść, dzięki której prowadzenie urządzenia jest łatwiejsze. Aby zwiększyć bezpieczeństwo użytkowania, pilarka łańcuchowa została wyposażona w hamulec bezwładnościowy, który ochroni operatora urządzenia w sytuacji odbicia pilarki. Dzięki zastosowaniu układu automatycznego smarowania, minimalnie zużyjesz łańcuch, co przełoży się na dłuższą eksploatację pilarki. Nieduża waga piły sprawia, że długotrwała praca będzie mniej mecząca.
Ocena
16 komentarzy
30.04.2019
Za tę cenę super urządzenie. Do amatorskiego wycinania jak najbardziej. Poradzi sobie z każdym 40 cm pniem. Po 2 latach użytkowania mogę stwierdzić, że naprawdę się przydaje. Potrzebowałem zrobić spory kawałek płotu z okrajek. Super przyśpieszało to pracę. Łańcuch wymieniłem póki co raz, ponieważ stępił mi się dopiero jak ciołem stary płot i natrafiłem na gwóźdź:D
17.07.2018
Kupiłem ta pilarkę i jestem bardzo zadowolony. 2 dni intensywnego użytkowania sprawiły że łańcuch się trochę stępił ale nie będę go teraz ostrzył bo dokupuję oryginalny łańcuch od STIHL-a !!!!!! Dorodził mi mój kumpel, którego wuja zrobił to samo. PROSTE
20.09.2017
Wszystko gra ! Polecam
21.08.2017
Kupiłem to stosunkowo niedrogie narzędzie, bo na działce rekreacyjnej przed paroma laty musiałem usunąć kilka przewracających się starych (ok. 70 letnich) sosen, a drwal nie wykarczował karpin. Pieńki mi przeszkadzały, nie pozwalały na jakiekolwiek inwestycje i bezpieczny spacer przez prawie 6 lat. Nikt nie chciał się podjąć usunięcia starych pieńków, bo żaden traktor czy koparka nie ma możliwości dojazdu, a pilarzom szkoda czasu i ekstra pilarek. W myśl zasady idola z lat mojej młodości , który "zaraził mnie" ideą majsterkowania, Adama Słodowego, autora programów TV "Zrób to sam" , wobec olewajstwa ze strony tzw. fachowców, postanowiłem osobiście rozwiązać problem pieńków, bez niczyjej łaski i żądania ode mnie prawie 500 złotych za usługę. Przed pracą zaznajomiłem się z instrukcją, poczytałem co nieco na temat pracy z pilarkami i sposobów frezowania pni przy pomocy tychże narzędzi (zamiast specjalnych frezarek czy świdrów). I udało się. Po obkopaniu pnia i oczyszczeniu go z ziemi, przy pomocy kupionej pilarki, to co było możliwe zamieniłem w ponad 60 kg trocin. Nie ukrywam, że praca była żmudna, bo pilnowałem łańcucha, aby nie zagrzebał się w piasku, oraz parokrotnie go naciągałem, aby nie wpadał w drgania. Główny korzeń sosny zawierał stwardniałą żywicę, tak twardą jak marmur, stąd po kilku godzinach pracy z przerwami, aby nie popsuć silnika, pilarka skonsumowała 3/4litra oleju do smarowania łańcucha. Być może spalinówka, mająca większą moc i obroty, wspomnianą pracę wykonałaby szybciej, ale w moim przypadku najważniejszy cel został osiągnięty, zainwestowane pieniądze zwróciły się, a wyczyszczona i zakonserwowana pilarka, podobnie, jak wiele innych moich narzędzi w przyszłości przyda się do obróbki drewna.
09.08.2017
A ja jestem zadowolony z zakupu :-)
15.06.2017
Ja polecam :) Za te cenę jakościowo naprawdę plasuje się wysoko, nie mam zastrzeżeń.
24.04.2017
Za taką cenę jest naprawdę ok, niektórzy to by chcieli cuda na kiju za półdarmo.
04.04.2017
Nie polecam
27.03.2017
Fenomenalna piła, bardzo porządny sprzęt
20.10.2016
Piła dla wprawionego ogrodnika tez da radę!
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Piły i pilarki – rodzaje i zastosowanie

 • Ogród

  Wybór pilarki dla arborystów

 • Ogród

  Piły i pilarki do prac w ogrodzie – które wybrać

Ocena i komentarz dla:

Elektryczna pilarka łańcuchowa 35 cm 1800 W