icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wyciągarki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Sprzęt budowlany

Strzałka w prawo

Wyciągarki

Strzałka w prawo

Elektryczna wciągarka linowa Yato 1050 W

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Elektryczna wciągarka linowa Yato 1050 W
848
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Elektryczna wciągarka przeznaczona jest do podnoszenia ciężkich ładunków, wobec czego przydaje się w czasie prac budowlanych. Stalowa lina jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu całość będzie idealnie spełniała swoje zadanie przez długi czas. Produkt wyposażony został także w solidny hak umożliwiający bezpieczne mocowanie ciężkich obiektów.

  Cechy i zalety

  Elektryczna wciągarka stosowana jest podczas prac budowlanych, ponieważ umożliwia podnoszenie ciężkich ładunków – przydaje się w czasie wykonywania pięter lub dachów. Lina powstała ze stali oraz posiada splataną strukturę, wobec czego nie ulega rozciąganiu się oraz pękaniu. Produkt wyposażony został w dokładnie wykończony hak, co uniemożliwia wyślizgiwanie się podnoszonego obiektu. Wciągarka wyposażona została także elektromechaniczny hamulec blokujący przekładnię w przypadku odłączenia zasilania w silniku – dzięki temu korzystanie z niej jest wyjątkowo bezpieczne. Produkt posiada solidną obudowę zabezpieczającą mechanizm przed uszkodzeniami mechanicznymi, zatem całość będzie służyła Ci przez długi czas. W proponowanej ofercie znajdziesz również wciągarki łańcuchowe, więc z powodzeniem wybierzesz model adekwatny do Twoich wymagań.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaYato
   Maksymalna wysokość podnoszenia z wielokrążkiem11m
   Maksymalne obciążenie z wielokrążkiem600kg
   Napięcie230V
   MateriałAluminium, stal i tworzywo sztuczne
   Kod produktu5906083959059