Produkty

Emalia akrylowa Colours kasztan 0,5 l

Kliknij aby powiększyć

Emalia akrylowa Colours kasztan 0,5 l

Marka: Colours

Marka: Colours

Kod: 735735

|
 • krótki czas schnięcia
 • wysoki poziom krycia
 • do wszelkiego rodzaju dekoracji
Emalia akrylowa jest preparatem malarskim o uniwersalnym działaniu, za pomocą którego możesz odnowić swoje drewniane meble lub nadać nowego charakteru metalowym elementom. Farba przystosowana jest zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, co jest możliwe dzięki temu, że pozostawia powłokę odporną na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

10 cm

Wysokość opakowania

9 cm

Szerokość opakowania

10 cm

Waga brutto

0.7 kg

Pojemność

0,5 l

Parametry techniczne i użytkowe

Zastosowanie emalii

do drewna i metalu

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Temperatura malowania

15 - 30°C

Ilość warstw

1 - 2

Czas schnięcia

2 - 4 h

Sposób rozcieńczania

woda

Wydajność

do 12 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

6 m2

Stosować z podkładem

tak (na metal)

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

130 g/l

Zawartość LZO w produkcie

129 g/l

Parametry indywidualne

Marka

Colours

Rodzaj emalii

akrylowa

Informacje dodatkowe

bezzapachowa, szybkoschnąca

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

kasztan

Stopień połysku

satyna
Emalia akrylowa jest produktem malarskim, dzięki któremu możesz w szybki i jednocześnie prosty sposób odnowić wiele elementów, które zostały wykonane z drewna, materiałów drewnopochodnych, metalu bądź żeliwa. Preparat tworzy powłoki trwałe, wyróżniające się doskonałą siłą krycia oraz wysoką odpornością na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu znajduje zastosowanie tak samo wewnątrz, jak i na zewnątrz – farba jest najlepszym wyborem podczas malowania akcesoriów ogrodowych, takich jak pergole, ławki czy altany. Do równomiernego rozprowadzenia tej wodorozcieńczalnej i bezzapachowej emalii akrylowej potrzebujesz jedynie pędzla, wałka malarskiego lub urządzenia natryskowego. Produkt posiada kolor kasztan, lecz dostępny jest także w innych odcieniach.
Ocena
22 komentarze
14.06.2017
Dramat. Powierzchnia 4 razy malowana (wałkiem flockowym) i nadal widać prześwity poprzedniej farby. Zdecydowanie odradzam
06.10.2019
Bardzo dobre krycie kolor wyrazisty polecam
26.07.2019
Malowałam tą farbą meble kuchenne, łazienkowe, szafę, biurko, komodę. Osobiście jestem zadowolona zarówno z jakości jak i z ceny.
06.06.2019
Kupiłam tę farbę rok temu. Fatalnie kryła powierzchnię, zarówno jasną jak i w zbliżonym kolorze. Malowanie - 4-krotne dopiero dawało względny efekt. Powinnam nałożyć 5 warstw, żeby wyglądało dobrze. Po roku są odpryski. Beznadziejny produkt i nie polecam. BTW rok temu było znacznie więcej negatywnych opinii o tej farbie, zniknęły.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeżeli osiągnięta wydajność i trwałość emalii okazały się niezgodne z oczekiwaniami. Zachęcamy do kontaktu z działem serwis naszego sklepu stacjonarnego, który bliżej przyjrzy się opisanej przez Panią kwestii i postara się ustalić przyczyny tego stanu rzeczy.

01.09.2018
Super farba malowałam mahoniowy regał żółtym kolorem i wyszło super rozjaśniła pokój.
Dolałam trochę wody i dobrze wymieszałam. Zacieki przetarłam papierem i pomalowałam jeszcze raz w tym samym miejscu żadnej różnicy.
10.07.2018
Super farba. Lepsza niż 3V3 do tego tańsza i lepiej kryje. Malowałam sama stary fotel ratanowy. Wystarczyły 2 warstwy. Kolor popiel. Może jest gorzej przy ciemniejszym kolorze podłoża. Prze pomalowanie przetarłam delikatnie papierem ściernym i przetarłam benzyną ekstrakcyjną, żeby odtłuścić.
28.06.2018
Jak dla mnie porażka. Gęsta, ciągnie się strasznie próbowałem wałkiem i pędzlem. Nigdy nie malowałem taką kiepską farbą.
14.05.2018
Polecam
14.05.2018
Polecam
13.05.2018
Kupiłam tą farbę pierwszy raz, żeby odnowić i pomalować mój fotel z ratanu więc nie jest to jasny kolor. Lekko przetarłam papierem ściernym i benzyną ekstrakcyjną i po dwóch malowaniach wygląda pięknie. Wszystko pokryte, żadnych prześwitów. Wcześniej malowałam starą szafę wnękową w domu farbą dedykowaną do mebli kuchennych 3v3 i to była porażka. Zużyłam prawie 3 opakowania zamiast 1. Pomimo malowania 6-7 raz, prześwity nadal były. Ta sprawdziła się znacznie lepiej i jest tańsza.
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Pozostałości po farbach – jak je wykorzystać

 • Wykończenie

  Emalie – czym są i do czego służą

 • Wykończenie

  Emalie do drewna i metalu – jakie mają właściwości i zastosowanie?

Ocena i komentarz dla:

Emalia akrylowa Colours kasztan 0,5 l