Produkty

Emulsja podkładowa Śnieżka Grunt biała 5 l

Kliknij aby powiększyć

Emulsja podkładowa Śnieżka Grunt biała 5 l

Marka: Śnieżka

Marka: Śnieżka

Kod: 727691

|
 • wyrównuje chłonność i ujednorodnia podłoże
 • poprawia krycie emulsji nawierzchniowych
 • polecana do płyt gipsowo-kartonowych
Emulsja podkładowa może się przydać podczas prac remontowo-wykończeniowych wewnątrz pomieszczeń. Zastosowanie produktu pozwoli na zniwelowanie nierówności podłoża i tym samym na wygodną aplikację farby. Dzięki dobrej przyczepności do podłoża, emulsję łatwo rozprowadzisz przy użyciu zwykłego wałka lub pędzla. Produkt jest dostępny w wydajnym opakowaniu.

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Opakowanie: 5 l

Parametry logistyczne

Długość opakowania

21 cm

Wysokość opakowania

20 cm

Szerokość opakowania

23.5 cm

Waga brutto

8.28 kg

Pojemność w litrach

5 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Wydajność

do 10 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

45 m2

Temperatura pracy

powyżej +10°C

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Ilość warstw

1

Czas schnięcia

ok. 3 h

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

30 g/l

Zawartość LZO w produkcie

maks. 30 g/l

Parametry indywidualne

Marka

Śnieżka

Okres przechowywania

3 lata od daty produkcji

Informacje dodatkowe

wyrównuje chłonność i ujednoradnia podłoże

Nr referencyjny

1130-05000-0000100

Emulsja podkładowa może znaleźć zastosowanie podczas większości prac remontowych oraz wykończeniowych w Twoim domu lub mieszkaniu. Dzięki aplikacji gruntu, w łatwy sposób wyrównasz przeznaczoną do malowania powierzchnię, a także nadasz jej jednolity kolory. Użycie produktu sprawia, że nakładana później farba charakteryzuje się lepszą przyczepnością do podłoża – tym samym pozwalając na jej mniejsze zużycie. Emulsja nadaje się do stosowania na różnego rodzaju powierzchniach – może to być zarówno podłoże cementowe, płyta kartonowo gipsowa, jak i drewno. Produkt charakteryzuje się krótkim czasem schnięcia, co pozwoli Ci na kontynuowanie prac remontowych już po 3 godzinach od jego nałożenia. Emulsja jest dostępna w wydajnym opakowaniu, mogącym wystarczyć na kilka zastosowań.
Ocena
64 komentarze
03.04.2019
Polecam. Łączy w sobie grunt z białą farbą. Idealna sprawa pod zmianę koloru
03.04.2019
Polecam. Łączy w sobie grunt z białą farbą. Idealna sprawa pod zmianę koloru
28.04.2018
Dobrze kryje, dobrze się nakłada. Zapach - z opakowania jak zwykła farba. Po nałożeniu i wyschnięciu NIC NIE CZUĆ. Ściany wcześniej już malowane, Śnieżka jako grunt pod nową warstwę świeżej farby. Przed gruntowaniem ściany zostały umyte mydłem malarskim. Grunt jest dość gęsty i ładnie wyrównuje powierzchnię ścian, przykrył nawet drobne spękania - bez potrzeby szpachlowania osobno.
24.03.2019
grunt śmierdzący kocimi sikami od lat, producent nic z tym nie robi.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za Pani opinię. Przykro nam, jeżeli produkt nie spełnił Pani oczekiwań. Chemia budowlana posiada często zapach, który nie każdemu odpowiada. Zachęcamy do konsultacji z naszym doradcą fachowym w dowolnym sklepie Castorama, który pomoże Pani wybrać produkt odpowiedni dla Pani potrzeb.

10.03.2019
Kupiłam Śnieżkę Grunt do pomalowania pokoju, który wcześniej miał kolor intensywny pomarańcz. Śnieżka super się sprawdziła, krycie rewelacyjne. Dwa razy pomalowane ściany i biel idealna, bez żadnych przebić. Polecam !
28.09.2018
Kupiłem ten grunt w Castoramie. Grunt jak grunt, spełnia swoją funkcję, pomalowałem i jest ok. Jeżeli chodzi o rzekomy odór, zdecydowanie cuchną opinie jakiegoś wyjątkowo zawziętego i nawiedzonego klienta lub konkurenta, przecież widać że te opinie pisze jedna i ta sama osoba. A nawet jeżeli, każdy zapach farby szybko wietrzeje, utrzymywany zapach przez kilka tygodni to bzdura. Zawzięty kliencie weź nervosol, pomoże :)
12.08.2018
Bardzo fajny grunt. Bez porównania z innymi. Czytałam komentarze o kocim moczu. Nic takiego nie wyczułam ;)
06.08.2018
Ludzie, co piszą, że im "śmierdzi kocim moczem" albo z konkurencji piszą by odstraszyć, albo są niespełna rozumu i im kot po ścianach sika a nie farba śmierdzi. Od 10 lat maluje tym gruntem u klientów i nigdy NIGDY nic się nie działo. Ogarnijcie się ludzie bo dobremu gruntowi robicie złą opinie i pasowało by to gdzieś zgłosić czy to nie jedna i ta sama osoba wystawia te złe komentarze.
10.07.2018
Załuje, że dopiero teraz przeczytalem komentarze. Wali w calej chacie. Nie wiem co teraz zrobic. Czy jak zamaluje farba to bedzie ok? Masakra...
15.05.2018
Osobiście polecam. Co do zapachu to myślę, że jest to sprawa bardziej indywidualna. Niektórym zapach zmywacza do paznokci nie przeszkadza a inni mdleją. Jedni kochają zapach benzyny a innym kręci się w głowie. Składu chemicznego nie znam. Na pewno nie jest to farba gruntująca dla alergików (tego typu farby są o innym składzie, najczęściej droższe). Jak w przypadku większości farb pomieszczenie należy wietrzyć do zaniknięcia "specyficznego" zapachu. Farbę należy przechowywać w zacienionym miejscu o ograniczonej wilgotności. Jako zwykły grunt, Śnieżka jest najlepsza. Polecam do stworzenia powłoki i struktury po szlifowaniu gładzi jak również w przypadku chęci przemalowania pokoju z ciemnego koloru na jasny. Farba gruntująca jest tańsza od farby barwiącej (końcowej). Dodatkowo po 2-óch malowaniach ciemny kolor jest praktycznie biały. Używam od lat.
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. ...
 8. 7
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Jak zapobiegać korozji konstrukcji stalowych

 • Budowa

  Co wybrać – grunt czy farbę podkładową?

 • Wykończenie

  Jak przemalować ciemną ścianę na jasno?

Ocena i komentarz dla:

Emulsja podkładowa Śnieżka Grunt biała 5 l