Produkty

Emulsja podkładowa Śnieżka Grunt biała 5 l

Kliknij aby powiększyć

Emulsja podkładowa Śnieżka Grunt biała 5 l

Marka: Śnieżka

Marka: Śnieżka

Kod: 727691

|
 • wyrównuje chłonność i ujednorodnia podłoże
 • poprawia krycie emulsji nawierzchniowych
 • polecana do płyt gipsowo-kartonowych
Emulsja podkładowa może się przydać podczas prac remontowo-wykończeniowych wewnątrz pomieszczeń. Zastosowanie produktu pozwoli na zniwelowanie nierówności podłoża i tym samym na wygodną aplikację farby. Dzięki dobrej przyczepności do podłoża, emulsję łatwo rozprowadzisz przy użyciu zwykłego wałka lub pędzla. Produkt jest dostępny w wydajnym opakowaniu.

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Opakowanie: 5 l

Parametry logistyczne

Długość opakowania

21 cm

Wysokość opakowania

20 cm

Szerokość opakowania

23.5 cm

Waga brutto

8.28 kg

Pojemność w litrach

5 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Wydajność

do 10 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

45 m2

Temperatura pracy

powyżej +10°C

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Ilość warstw

1

Czas schnięcia

ok. 3 h

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

30 g/l

Zawartość LZO w produkcie

maks. 30 g/l

Parametry indywidualne

Marka

Śnieżka

Okres przechowywania

3 lata od daty produkcji

Informacje dodatkowe

wyrównuje chłonność i ujednoradnia podłoże

Nr referencyjny

1130-05000-0000100

Emulsja podkładowa może znaleźć zastosowanie podczas większości prac remontowych oraz wykończeniowych w Twoim domu lub mieszkaniu. Dzięki aplikacji gruntu, w łatwy sposób wyrównasz przeznaczoną do malowania powierzchnię, a także nadasz jej jednolity kolory. Użycie produktu sprawia, że nakładana później farba charakteryzuje się lepszą przyczepnością do podłoża – tym samym pozwalając na jej mniejsze zużycie. Emulsja nadaje się do stosowania na różnego rodzaju powierzchniach – może to być zarówno podłoże cementowe, płyta kartonowo gipsowa, jak i drewno. Produkt charakteryzuje się krótkim czasem schnięcia, co pozwoli Ci na kontynuowanie prac remontowych już po 3 godzinach od jego nałożenia. Emulsja jest dostępna w wydajnym opakowaniu, mogącym wystarczyć na kilka zastosowań.
Ocena
65 komentarzy
17.04.2017
Wymalowane 90m2 po podłodze. Dziadostwo jakich mało. Kolejne warstwy miały tendencje do odklejania się na wałku. Malowane po tym duluxem, ściana ciągła farbę jak głupia, miejscami nawet 3 warstwy i dalej prześwity. Lepiej kupić najtańszy grunt DIALLa i białą podkładówke. Nie polecam.
17.04.2017
Farba i zarazem grunt bardzo dobrej jakości, fajnie kryje. Co niektórym śmierdzi moczem, może warto załatwiać się w toalecie a nie w pokojach.
21.03.2017
Co Ci ludzie mówią o tym kocim moczu... Nie rozumiem...
Grunt ten sprawdza się bardzo dobrze. Używam go zawsze, kiedy maluje konstrukcje z płyt gk (szczególnie zielone lub różowe płyty) z racji tego, że bardzo dobrze rozjaśnia i wyrównuje malowane podłoże.
Polecam wszystkim bardzo bardzo serdecznie !
Ps.
Co do zapachu - nie to że śmierdzi, po prostu pachnie gruntem. Normalna sytuacja. A jak ktoś pisze coś, że jak się robi ciepło to ten zapach się uwydatnia... nie wiem, może był mokry tynk, potem poszła szpachla, która nie miała kiedy wyschnąć, potem szpachla finisz, która miała kiedy wyschnąć, bo szybko wiąże, zostało to delikatnie szlifnięte i poszedł grunt i po 15 minutach farba? Jak się wszystko zebrało do kupy to śmierdzi jak kupa, bo wszystko gnije od środka... nie wiem.
18.03.2017
Śmierdzi bo farba jest przegrzana jak stała na słońcu na placu lub w magazynie gdzie było 40 stopni bo tak zazwyczaj jest jak markety zamawiają tirami mnóstwo palet tego i niewłaściwie składują. Ja kupiłem swoje wiaderko i jest git. Spełnia oczekiwania, wyrównuje chłonność, daje biały efekt po pomalowaniu(czyli lekko kryje). Minus za słabą wydajność, bardzo słabą bym powiedział, z 10l pomalowałem 50 m2, a napisane jest, że wydajność do 7 m2/l więc teoretycznie do 70m2 z 10l. Więc te 50 m2 z 10l uważam za słaby wynik.
17.03.2017
Pomalowałem pół domu (pareset m2 póki co) i nic nie śmierdzi!
31.10.2016
Pomalowałem 2 tygodnie temu i śmierdzi sikami kota.
30.10.2016
pomalowałam i śmierdzi kocimi szczochami. Farba wchodzi w reakcje z poprzednią farbą i być może gładzią która jakiś czas leżała. Inne farby tak nie reagują. Dyrektorzy śnieżki powinni ją wycofać ze sprzedaży ponieważ wielu klientów narzeka na taką sytuacje. Pozostało zrywać farbę i gładz do tynku koszt 2 tys. nowego remontu. Odradzam !!!!
20.08.2016
Jeżeli chodzi o zapach to raczej czosnku a nie kociego moczy ale kryje dobrze i po właściwym pomalowaniu nic nie śmierdzi no chyba,że ktoś miał w domu syf i na ściany szczały mu kocury!
14.08.2016
Eee, grunt jak grunt. Ma swój zapach,ale nie przesadzajmy. Śmierdzi farbą, nie ma tragedii.
25.07.2016
nie syfi jak unigrunt, za to wstępnie rozjaśnia ścianę, polecam. co do kota to może go wykąpcie :) dla mnie po prostu wali farbą ;-)
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Jak zapobiegać korozji konstrukcji stalowych

 • Budowa

  Co wybrać – grunt czy farbę podkładową?

 • Wykończenie

  Jak przemalować ciemną ścianę na jasno?

Ocena i komentarz dla:

Emulsja podkładowa Śnieżka Grunt biała 5 l