Produkty

Emulsja podkładowa Śnieżka Grunt biała 5 l

Kliknij aby powiększyć

Emulsja podkładowa Śnieżka Grunt biała 5 l

Marka: Śnieżka

Marka: Śnieżka

Kod: 727691

|
 • wyrównuje chłonność i ujednorodnia podłoże
 • poprawia krycie emulsji nawierzchniowych
 • polecana do płyt gipsowo-kartonowych
Emulsja podkładowa może się przydać podczas prac remontowo-wykończeniowych wewnątrz pomieszczeń. Zastosowanie produktu pozwoli na zniwelowanie nierówności podłoża i tym samym na wygodną aplikację farby. Dzięki dobrej przyczepności do podłoża, emulsję łatwo rozprowadzisz przy użyciu zwykłego wałka lub pędzla. Produkt jest dostępny w wydajnym opakowaniu.

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Opakowanie: 5 l

Parametry logistyczne

Długość opakowania

21 cm

Wysokość opakowania

20 cm

Szerokość opakowania

23.5 cm

Waga brutto

8.28 kg

Pojemność w litrach

5 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Wydajność

do 10 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

45 m2

Temperatura pracy

powyżej +10°C

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Ilość warstw

1

Czas schnięcia

ok. 3 h

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

30 g/l

Zawartość LZO w produkcie

maks. 30 g/l

Parametry indywidualne

Marka

Śnieżka

Okres przechowywania

3 lata od daty produkcji

Informacje dodatkowe

wyrównuje chłonność i ujednoradnia podłoże

Nr referencyjny

1130-05000-0000100

Emulsja podkładowa może znaleźć zastosowanie podczas większości prac remontowych oraz wykończeniowych w Twoim domu lub mieszkaniu. Dzięki aplikacji gruntu, w łatwy sposób wyrównasz przeznaczoną do malowania powierzchnię, a także nadasz jej jednolity kolory. Użycie produktu sprawia, że nakładana później farba charakteryzuje się lepszą przyczepnością do podłoża – tym samym pozwalając na jej mniejsze zużycie. Emulsja nadaje się do stosowania na różnego rodzaju powierzchniach – może to być zarówno podłoże cementowe, płyta kartonowo gipsowa, jak i drewno. Produkt charakteryzuje się krótkim czasem schnięcia, co pozwoli Ci na kontynuowanie prac remontowych już po 3 godzinach od jego nałożenia. Emulsja jest dostępna w wydajnym opakowaniu, mogącym wystarczyć na kilka zastosowań.
Ocena
64 komentarze
04.07.2016
Posłużyła za grunt, a potem było malowanie właściwie, nic nie śmierdzi, a dała dobrze przyczepny podkład.
04.07.2016
Malowałem i nic nie śmierdziało , powiedział bym że farba pachnie jak zwykle jak to farba a nie perfumy ...
20.06.2016
ODRADZAM. ŚMIERDZI JAK ROBI SIĘ CIEPŁO. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11.06.2016
Malowalem tym ściany cementowo wapienne , wyszlo fajnie, a ci do smrodu kocimi szczynami . Niewiem nic o tym nie mam kota.
10.06.2016
Najgorsza jaką kupiłam. Smród kociej uryny nie do wytrzymania, a koszty pozbycia się tego zapachu z domu to koszmar. Nie polecam, nie wierzyłam w to co piszą to teraz mam :(
03.06.2016
Tragedia smród w całym nowym domu.
01.06.2016
Trzeba mieć szczęście by 10 litrów farby za 60 dych załatwiło dom, na który 400 tyś wydajesz - taki tam pryszcz, taniej by wyszło oborę kupić, może krowę w gratisie dadzą, przynajmniej smród od początku jest i zdziwienia nie ma. Nie życzę nikomu Gratisu, który w farbie dostanie, ze szczęści i radości pawia sobie z 2 razy puściłam, kasy w gratisie na usuwanie tego smrodu mogłam wydać do woli, do tego okulista doszedł, bo nieszkodliwość produktu dla ludzi żadna, a w oczach jakby żyletki były, wolny czas likwiduje, problemu nie ma, nudzić się nie będziesz, wszystkie szare komórki w mózgu uruchomi- przypomnisz sobie chemię, biologię a ile wiedzy zdobędzie wertując strony w internecie, by dowiedzieć się, co z tym zrobić, kontakty odnowisz wszystkie, szukając ratunku., będziesz miał kącik dla kotka niewykastrowanego, co byś w przyszłości wiedział co cię czeka, filmów romantycznych nie trzeba oglądać by się wypłakać, a twoim najlepszym przyjacielem zostanie smród, którego "łaciną" możesz obrzucać a on się nie obrazi itd.Ludzie cieszcie się i dziękujcie Bogu, że tego całego szczęście nie było w waszym wiaderku.
25.05.2016
Uzyskałam chyba jedyną na prawdę fachową informację od specjalisty w dziedzinie chemii budowlanej w sprawie zapachu "kociego moczu" po malowaniu: "Podejrzewam, że efekt zapachu “kociego moczu” po pomalowaniu farbą pomieszczeń to jest to tzw. efekt “ghost odour”. Jest to efekt bardzo rzadko występujący, specyficzny i bardzo trudny. Tak naprawdę ciężko jest ustalić dlaczego powstaje. Ma na niego wpływ bardzo wiele czynników. To nie znaczy, że farba, którą pomalowano ściany, czy grunt były złe i z tej partii farby czy gruntu u innych klientów ten efekt wystąpi. Efekt ten jest intensywniejszy jak otworzy się okna i to prawda. Wpływ na to ma ozon i jego stężenie w powietrzu (które jest wyższe przy wyższych temperaturach) i przy słonecznej pogodzie. Wtedy tworzą się tzw. prekursory, bardzo wrażliwe na ozon, które intensyfikują zapach. Mogą one pochodzić ze składników w farbie, gruncie, a czasami z reakcji z podłożem na którym malujemy. Niestety żadnymi środkami chemicznymi nie zmyje się tego. Pocieszający jest fakt, że zapach jest całkowicie nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt. Nie wydzielają się wtedy żadne trujące substancje. Metody pozbycia się tego są dwie: możemy skrobać ściany lub zagruntować ściany dobrym gruntem głęboko penetrującym i odcinającym, a następnie przemalować dwukrotnie farbą mocno kryjącą dobrej jakości." Spróbuję i podzielę się opinią nt. efektu.
17.05.2016
kocim moczem? serio ludzie? ja malowałem tą farbą i jakoś do mnie nie docierało :P a jeszcze byłem tak zadowolony, ze aż weszłem skomentować - jak nie ja :D
12.05.2016
Bez przesady z tym zapachem ;) Jeśli ktoś jest wyczulony to może i tak, ale po małym wietrzeniu przechodzi. Za to jeśli chodzi o krycie i podkład pod kolor, to w tej cenie nie ma praktycznie lepszej farby.
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Co wybrać – grunt czy farbę podkładową?

 • Wykończenie

  Jak zapobiegać korozji konstrukcji stalowych

 • Wykończenie

  Jak przemalować ciemną ścianę na jasno?

Ocena i komentarz dla:

Emulsja podkładowa Śnieżka Grunt biała 5 l