Produkty

Ukośnica bez posuwu Erbauer 1800 W 254 mm

Kliknij aby powiększyć

Ukośnica bez posuwu Erbauer 1800 W 254 mm

Marka: Erbauer

Marka: Erbauer

Kod: 214892

|
 • niezawodne, trwałe, solidne
 • wytrzymała, prosta konstrukcja
 • 2 lata gwarancji
 • oświetlenie LED
 • zintegrowana prowadnica laserowa
Ukośnica bez posuwu Erbauer posłuży Ci do własnoręcznego stworzenia estetycznych mebli lub ram na obrazy. Zastosujesz ją także podczas wykonywania drewnianej balustrady do schodów wewnętrznych. Niezawodne elektronarzędzie zapewni Ci pracę w wyjątkowo komfortowych warunkach. To możliwe dzięki zastosowanemu w ukośnicy oświetleniu LED oraz praktycznej prowadnicy laserowej.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

47 cm

Wysokość opakowania

38 cm

Szerokość opakowania

57.5 cm

Waga brutto

14 kg

Średnica tarczy

254 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace warsztatowe, majsterkowanie

Głębokość cięcia

0° / 0°: 75 x 130 mm; 0° / 45° (lewy/prawy): 75 x 90 mm; 45° (lewy) / 0°: 40 x 130 mm; 45° (lewy) / 45° (lewy/prawy): 40 x 90 mm

Otwór tarczy

30 mm

Ilość zębów na cal (TPI)

48

Moc maksymalna

1800 W

Prędkość obrotowa

0 - 4500 obr./min

Kąt nachylenia

cięcie pod kątem: -45° / 0° / +45° / +90°

Napięcie

220 - 240 V

Parametry indywidualne

Marka

Erbauer

Gwarancja

2 lata

Informacje dodatkowe

zakres ukosu: lewy 52° / prawy 52°; zakres skosu: lewy 45°; dł. przewodu 3 m

Nr referencyjny

MJ2325IV
Ukośnica bez posuwu Erbauer 1800 W 254 mm to niezawodne elektronarzędzie, które ułatwi prace remontowo-budowlane. Wybierz model o dużej sile działania, jeśli zależy Ci na możliwości obrabiania różnorodnych materiałów. Długi przewód zapewni znaczną powierzchnię pracy i ułatwi podłączenie urządzenia w miejscach oddalonych od źródła prądu. Solidna ukośnica bez posuwu Erbauer ma zintegrowaną prowadnicę laserową. Dzięki niej wykonasz precyzyjne cięcie. Dodatkowo pomoże Ci w tym oświetlenie LED, które ułatwi pracę nawet w słabiej oświetlonych pomieszczeniach. Elektronarzędzie marki Erbauer daje Ci możliwość obrabiania materiałów pod kątem. To sprawia, że wykonasz przy jego pomocy nie tylko proste konstrukcje, ale także skomplikowane projekty.
Ocena
1 komentarz
30.06.2020
Produkt zakupiłem dnia 02 czerwca 2020 roku (pierwsze użycie dnia 15 czerwca 2020 roku) jednakże był to błąd zakupu i strata pieniędzy.. Produkt nie spełnia moich oczekiwań. W linii prostej zachowuje wymiar, ale w ukosie skośnym nie ma 45 stopni. Udałem się do sklepu po poradę wskazano, że można wyregulować, a jak się nie uda można dokonać zwrotu. W instrukcji brak informacji jak to zrobić. W dniu dzisiejszym chciałem dokonać zwrotu towaru usłyszałem od Pan (brak przedstawienia wezwany z działu - okazało się, że zastępca kierownika działu), że tylko reklamacja. Jestem zawiedziony. Chciałem kupić, inną droższą, ale pracownik sklepu przekonał do tego zakupu. Zostałem bez skończonego remontu i bez piły. Brak empatii ze strony sklepu. Nie polecam produktu, który nie spełnia swojego celu!.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za przekazaną opinię. Przykro nam, jeśli zakupiona ukośnica nie spełnia swojej roli. W tej sytuacji przysługuje Pani prawo do reklamacji wadliwego produktu. Można złożyć ją w dowolnym sklepie Castorama osobiście, drogą mailową bądź telefoniczną. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Wybieramy piłę ukosową do domowego warsztatu

 • Narzędzia i artykuły

  Piła ukosowa - doskonałe narzędzie dla majsterkowicza

 • Narzędzia i artykuły

  Trasowanie drewna – praktyczne porady

Ocena i komentarz dla:

Ukośnica bez posuwu Erbauer 1800 W 254 mm