Produkty

Farba Dekoral Voice of Color szary platynowy 5 l

Kliknij aby powiększyć

Farba Dekoral Voice of Color szary platynowy 5 l

Marka: Dekoral

Marka: Dekoral

Kod: 745017

|
 • do 5 lat trwałości koloru
 • doskonała mikrowentylacja podłoża
 • odporna na zmywanie i szorowanie
 • matowy efekt wykończenia
 • łatwa w aplikacji
 • perfekcyjne krycie
Farba Dekoral Voice of Color szary platynowy zawiera polimerowe stabilizatory pigmentu. Dzięki temu jej intensywny kolor jest niezmienny przez wiele lat. Wydajny produkt sprawdzi się nie tylko do pokrycia całej ściany, lecz także do wykonania wzorów przy pomocy szablonów. Emulsja rozcieńczana wodą po wyschnięciu jest niewrażliwa na szorowanie.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Dostawa kurierem w sobotę

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

18 cm

Wysokość opakowania

23.9 cm

Szerokość opakowania

18 cm

Waga brutto

7.18 kg

Pojemność

5 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Skala połysku farby

mat

Ilość warstw

2

Powierzchnia aplikacji

ściany i sufity

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Temperatura aplikacji

od +10°C do +30°C

Czas schnięcia

dotykowy: 1 - 2 h; nakładanie kolejnej warstwy: 2 - 4 h

Wydajność

14 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

70 m2

Rozcieńczalnik

woda

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

max. 30 g/l

Zawartość LZO w produkcie

max. 30 g/l

Parametry indywidualne

Marka

Dekoral

Seria

Voice of Color

Rodzaj farby

lateksowa

Informacje dodatkowe

miejsce produkcji: Europa; norma: PN-EN 13300

Nr referencyjny

421634

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

szary platynowy
Farba Dekoral Voice of Color szary platynowy 5 l wyróżnia się matowym wykończeniem. Produkt zaaplikujesz z łatwością przy pomocy ulubionego narzędzia. Do użycia preparatu sprawdzi się zarówno pędzel, jak i wałek. Emulsją marki Dekoral możesz pomalować nie tylko ścianę, lecz także sufit. Farba z serii Voice of Color kryje perfekcyjnie – wystarczą dwie warstwy, żeby efekt był zadowalający. Prace remontowe przebiegną sprawnie, ponieważ produkt szybko schnie. Co ważne, nie wydziela szkodliwych substancji, a zawartość lotnych związków organicznych jest znikoma. Farba Dekoral Voice of Color szary platynowy pozwoli ścianie oddychać, dzięki czemu nie musisz obawiać się problemów z wilgocią. Powierzchnię pomalowaną emulsją o matowym wykończeniu możesz bez obaw wyczyścić.
Ocena
21 komentarzy
04.12.2019
Spoko,dwie warstwy bezowego na biały podkład i jest dobrze
11.11.2019
Dodam także, że dotknięcie czystą ręką ściany pozostawia ślady, faktycznie jakby zakurzone
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Ponownie dziękujemy za informację. Farba uzyskuje swoje pełne właściwości po czterech tygodniach od malowania, do tego czasu zaleca się zachowanie ostrożności w kontakcie z malowaną powierzchnią. Jeśli cały proces przeprowadzony został poprawnie, ślady nie powinny pojawiać się na ścianie. W innym przypadku prosimy o kontakt z pracownikiem sklepu.

11.11.2019
Kolor Algi morskie...No i niestety. To jest ten moment kiedy okazuje się, że opinie na stronie są jednak prawdziwe a nie pisane przez konkurencję:) Ściana nowa, tynk maszynowy cementowo-gipsowy, zagruntowana.
Kolor sam w sobie jest przepiękny.
Farba kryje i to dobrze, 2 krotne malowanie i białe ściany nie przebijały. Problemem jest chyba pigment, jest napisałabym "niestabilny", nie rozprowadza się równomiernie, jedno pociągnięcie wałka i kilka odcieni, brzegi ciemne, środek jasny. Farbę trudno się nakłada i wałkiem i pędzlem, być może natryskowo efekt byłby lepszy. Myślę, że 3cie krycie nie pomoże, efekt jakby farba nie była dobrze wymieszana. W niektórych miejscach, po wyschnięciu pojawiły się małe pęknięcia:O Pozostaje kupić farbę innej firmy z mieszalnika - jakoś dopasować i naprawić ten koszmar. Oby dało się to jakoś pokryć, bo drapanie nowych ścian to będzie już masakra
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tak merytoryczną opinię. Jest nam bardzo przykro, jeśli farba nie spełniła Pani oczekiwań mimo zadowolenia z jej barwy. Zależy nam na udzieleniu Pani wszelkiego wsparcia, zachęcamy więc do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych z działu Dekoracje, który postara się odnaleźć prawdopodobną przyczynę tego stanu rzeczy oraz pomóc Pani w osiągnięciu oczekiwanego efektu. Wspomina Pani o nierozmieszaniu farby - producent przed użyciem zaleca dokładne wykonanie tej czynności, czy została ona w tym przypadku wykonana? W karcie technicznej produktu widnieje również informacja o zachowaniu czterotygodniowego odstępu czasowego w nanoszeniu farby na świeże tynki. Prosimy o kontakt: www.castorama.pl/kontakt

10.11.2019
Przestrzegam przed zakupem tej farby!!! Tragedia: 3 warstwy i wciąż wychodziły mleczne smugi i widać było różnicę między każdym pociągnięciem walka. Zmarnowany czas, pieniądze i nerwy. Dopiero gdy użyłam Mamma mia Bondex - efekt natychmiastowy - bez porównania. Produkt powinien być wycofany ze sprzedaży!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. To dla nas przykra wiadomość, że nie uzyskała Pani oczekiwanego efektu krycia przy użyciu tej farby. Uprzejmie informujemy, że krycie zależne jest od uprzedniego, odpowiedniego przygotowania malowanego podłoża i konieczne może być użycie farby podkładowej oraz odpowiednich dla danego rodzaju farby wałków lub innych narzędzi malarskich. W celu uzyskania porady w zakresie poprawnego przebiegu procesu malowania, zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych z działu Dekoracje.

30.10.2019
Cena co do jakości znacznie się różni, ja się tylko zapytam czy po 3 warstwach nadal mają być 3 kolory zieleni??? Gdzie można to zareklamować...??? Szkoda kasy, a kolor jedyny, który odpowiadał nam jeżeli chodzi o ciemną zieleń...
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli krycie farby nie spełniło Pana(i) oczekiwań. Odpowiedzi na zadane pytanie udzieli doradca fachowy z działu Dekoracje, który po weryfikacji sposobu aplikacji oraz przygotowania podłoża pod farbę odnajdzie przyczynę opisanych przez Pana(ią) różnic w kolorze. W celu złożenia reklamacji należy skontaktować się osobiście, mailowo lub telefonicznie z dowolnym sklepem Castorama na terenie Polski.

27.10.2019
O dziwo jestem zadowolona. Pomalowaliśmy tym kolorem wszystkie ściany w nowym domu. Tynki cementowo-wapienne zgruntowane jednokrotnie i dwukrotnie malowane farbą podkładową. Kolor delikatny, ale jedna wartstwa wystarczy spokojnie, żeby efekt był zadowalający
23.10.2019
Uprzejmie proszę usłużnych PR-owców Castoramy o nie plecenie głupot na temat doradzania w zakresie sposobów malowania i przygotowywania podłoża. Wasze farby to niestety dno. Bez względu czy na nalepce stoi "Dekoral", "Dulux" czy inna "Alpina". Nie byłem przekonany do opinii osób, które trochę siedzą w tym biznesie, ale chyb większość producentów farb, a być może i innych artykułów, ma swoje linie produkcyjne ustawione na :program ekonomiczny - Castorama". Ten sam produkt kupiony w innym sklepie, już o dziwo nadaje się do użytku. Co do meritum - farba Dekoral minimalistyczny beż nadaje się chyba tylko jako podkład, bo smug a wzorów po jednym pociągnięciu wałka pozostawia bez liku i piętnaście odbarwień danego koloru na 1 cm2. To samo zresztą miałem z Duluxem z serii kolory świata. Rzeczywiście; nikomu nie pozwolicie pobić waszych cen, tylko wasze produkty kupuje się po klika razy. Ostatnia farba kupiona w tym markecie.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy uprzejmie za opinię. Przykro nam, jeśli farba nie spełniła Pana oczekiwań, zapewniamy jednak, że odpowiednie przygotowanie podłoża ma ogromne znaczenie dla osiągniętego efektu, zachęcamy więc jednak do konsultacji z naszymi fachowcami. Porady uzyskane w ten sposób znacznie ułatwią malowanie, nawet w przypadku robienia tego po raz pierwszy. Jeśli jednak nie jest Pan zadowolony z jakości produktu, przypominamy, że przysługuje Panu prawo do złożenia reklamacji, czego można dokonać w dowolnym sklepie Castorama.

09.10.2019
Kolor mógłby byc mocniejszy, ale fajna farba. 2 warstwy i ściana pomalowana. NIe wiem jak zmywanie. Napiszę za miesiąc, bo doradca poinstruował mnie, że zmywanie za 3-4 tygodnie, akryl się utwardza - jakoś tak.
06.09.2019
Farba nie jest łatwa w aplikacji-po dwóch malowaniach ciągle przebijały szpachlowania pokryte dwukrotnie farbą podkładową. Niemniej jednak po trzecim razie dała rady i temu. Polecam droższe wałki-Diall'em zostawały mi smugi i ślady malowania po pierwszym malowaniu,do drugiego i trzeciego użyłem Favorite Premium i jest rakieta. Polecam bo kolor jest przepiękny szczególnie przy poludniowych, dobrze naświetlonych pokojach.
06.09.2019
Wszedłem przeczytać opinie o farbie, bo po malowaniu nie wierzyłem, że to jest możliwe i może to ja jestem debilem i nie umiem pomalować ściany. Ale jak widzę, nie jestem sam. Beznadziejna farba. Powierzchnia ścian gładka, przygotowana do malowania, a po dwóch malowaniach smugi, prześwity. Masakra. To się nadaje do UOKIKu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli krycie uzyskane przy użyciu farby nie spełniło Pana oczekiwań. Przypominamy, że istnieje możliwość reklamacji, z której skorzystać można w dowolnym sklepie Castorama.

 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Jakie farby wybrać do pokoju dziecka?

 • Wykończenie

  Wszystko co powinieneś wiedzieć o farbach Dekoral

 • Wykończenie

  Malowanie sypialni – jakie rodzaje i kolory farb wybrać?

Ocena i komentarz dla:

Farba Dekoral Voice of Color szary platynowy 5 l