Produkty

Farba emulsyjna Jedynka Śnieżnobiała 10 l + 10% gratis

Kliknij aby powiększyć

Farba emulsyjna Jedynka Śnieżnobiała 10 l + 10% gratis

Marka: Jedynka

Marka: Jedynka

Kod: 730464

|
Farba stosowana jest do malowania dekoracyjnego pomieszczeń. Produkt posłuży Ci do pokrycia śnieżnobiałym kolorem pokoju lub wnętrza biurowego. Farbę można szybko rozprowadzić za pomocą pędzli, wałków lub urządzeń pneumatycznych. Jedno opakowanie produktu posłuży Ci do pokrycia znacznych powierzchni, a dzięki krótkiemu czasowi schnięcia farby, praca zostanie szybko wykonana.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Pojemność: 11 l

Parametry logistyczne

Długość opakowania

27.7 cm

Wysokość opakowania

22.2 cm

Szerokość opakowania

27.7 cm

Waga brutto

16.815 kg

Pojemność

11 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Skala połysku farby

mat

Ilość warstw

2 - 3

Powierzchnia aplikacji

podłoża mocne, suche, bez kurzu i zatłuszczeń

Metoda aplikacji

pędzel, wałek lub natrysk pneumatyczny

Czas schnięcia

ok. 2 h

Wydajność

do 9 m2/l

Rozcieńczalnik

woda

Parametry indywidualne

Marka

Jedynka

Seria

Śnieżnobiała

Rodzaj farby

emulsyjna

Nr referencyjny

710006723

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

biały
Farba przeznaczona jest do malowania dekoracyjnego rozmaitych pomieszczeń. Produkt wykorzystasz do pokrycia śnieżnobiałym kolorem ścian i sufitów. Idealnie nadaje się do zarówno do zastosowania domowego, jak i do wykończenia pomieszczeń biurowych. Farbę można łatwo rozprowadzać przy pomocy zarówno pędzla, wałka, jak i natrysku. Produkt cechuje się szybkim czasem schnięcia, dzięki czemu wykonanie pracy nie powinno zająć Ci wiele czasu. Dodatkowo za jego pomocą będziesz w stanie pomalować nawet znaczne powierzchnie, pozwoli Ci to na zaoszczędzenie pieniędzy przy malowaniu dużych pomieszczeń. Farba została stworzona w oparciu o ekologiczną recepturę, dzięki czemu jest bezpieczna dla zdrowia. W naszej ofercie znajdują się również przyrządy i akcesoria malarskie, które mogą okazać się przydatne podczas przeprowadzania prac.
Ocena
9 komentarzy
19.06.2019
Jedna z najgorszych farb, niestety. Pokusiłam się nazwą "1edynki", którą kiedyś kupowałam - super gęstej i śnieżnobiałej chyba dekoral; teraz niestety tej nigdzie nie spotkałam.
1edynka Śnieżki jest rzadka, przez co trudno zamalować kolorowe ściany.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli farba nie spełniła Pani oczekiwań. Zachęcamy serdecznie do skonsultowania opisanej kwestii z naszym doradcą fachowym, który udzieli wskazówek na temat tego, co należy zrobić, by malowanie ścian było jak najbardziej efektywne i komfortowe.

13.04.2019
Sufit biały 3 razy malowałem na elegancko. Z dodatkiem barwnika szarego, na pomarańczowej ścianie po zagruntowaniu też 3 razy. Przeważnie się maluję na 2 razy i jest git.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię o produkcie. Przykro nam, jeśli produkt nie spełnił Pana oczekiwań. Zachęcamy do konsultacji z naszym doradcą z działu farb, który udzieli wszelkich wskazówek dotyczących korzystania z tego właśnie produktu, tak aby maksymalnie wykorzystać jego wydajność.

23.07.2018
Super farba dobrze kryje biel snieznobialy za ta cena lepszej nie ma
15.05.2018
Zdecydowanie najgorsza farba jaka kiedykolwiek kupiłam. Nie kryje nawet białych ścian. Lepiej wydać więcej i kupić farbę lepszej jakości, pomalować raz, maks dwa razy, aniżeli jedynka zrobić 10 warstw. Tragedia. Nigdy więcej jedynki!
20.04.2018
Dobra na odświeżenie białych ścian i sufitów ale żeby pokryć kolor to tragedia 4-5 warstw lekko.
03.04.2018
Ładne krycie już przy drugiej warstwie, i to nie jakiejś przesadnie grubej. Kolor ładny, odpowiada nazwie - ŚNIEŻNObiały. Kto jeszcze pamięta śnieg w Polsce, ten wie ;-)
24.08.2018
ta farba jest niezła ale raczej do pomalowania chlewika. w mieszkaniu toto raczej mało wydajne i trzeba ze 2-3 warstwy. niby jest tania ale suma sumarum wychodzi na to samo co przy droższych farbach o lepszej wydajnosci z litra. na plus jest dostepność puszek 1 litr przez co mozna dobrac tyle zeby sie nie zmanowalo.
29.07.2018
Farba dobra ale ze 2 3warstwy.
29.05.2017
zawsze jak mam wybrać białą farbę, to biorę jedynkę :D sprawdzony produkt, polecam
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Biel we wnętrzach

 • Wykończenie

  Sprytne sposoby na optyczną zmianę proporcji pokojów

 • Wykończenie

  Farby wewnętrzne – dekoracyjne, praktyczne i przyjazne dla zdrowia

Ocena i komentarz dla:

Farba emulsyjna Jedynka Śnieżnobiała 10 l + 10% gratis