Produkty

Farba emulsyjna Jedynka Śnieżnobiała 10 l

Kliknij aby powiększyć

Farba emulsyjna Jedynka Śnieżnobiała 10 l

Marka: Jedynka

Marka: Jedynka

Kod: 716527

|
 • śnieżnobiały kolor
 • dobre krycie
 • szybkie schnięcie
 • łatwa aplikacja
 • odporność na tarcie na sucho
 • ekologiczna receptura i super wydajność
Farba Jedynka to znakomity preparat umożliwiający odnowienie ścian w pomieszczeniach. Cechuje się białą barwą oraz doskonałym kryciem, dzięki czemu już jedna warstwa farby nada Twoim wnętrzom elegancki charakter. Może być stosowana na rozmaitych podłożach, zatem pomalujesz nią nie tylko powierzchnie tynkowe, lecz również płyty wiórowe czy gipsowo-kartonowe.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Pojemność: 10 l

Parametry logistyczne

Długość opakowania

30.9 cm

Wysokość opakowania

22.9 cm

Szerokość opakowania

30.9 cm

Waga brutto

15.19 kg

Pojemność

10 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Skala połysku farby

mat

Ilość warstw

2 - 3

Powierzchnia aplikacji

podłoża mocne, suche, bez kurzu i zatłuszczeń

Metoda aplikacji

pędzel, wałek lub natrysk

Temperatura aplikacji

od +5°C do +25°C

Czas schnięcia

ok. 2 h

Wydajność

do 10 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

100 m2

Rozcieńczalnik

woda

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

30 g/l

Zawartość LZO w produkcie

poniżej 30 g/l

Parametry indywidualne

Marka

Jedynka

Rodzaj farby

emulsyjna

Nr referencyjny

710005950

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

śnieżnobiały
Farba Jedynka przeznaczona jest do użytku wewnętrznego, dzięki czemu znakomicie sprawdzi się w pomieszczeniach mieszkalnych. Możesz ją również wykorzystać podczas odnawiania swojego biura, placówek publicznych czy też lokali użytkowych. Charakteryzuje się śnieżnobiałą barwą, zatem z łatwością nada otoczeniu elegancki charakter. Dodatkowo posiada szerokie możliwości zastosowania, gdyż znakomicie kryje zarówno powierzchnie tynkowe i gipsowe, jak i płyty wiórowe, gipsowo-kartonowe oraz podłoża betonowe. Powłoka wytworzona przez farbę zapewnia malowanym ścianom właściwe oddychanie, zatem produkt ten można wykorzystać w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, jak kuchnie czy łazienki. Ochroni bowiem ściany przed rozwojem grzybów i pleśni.
Ocena
35 komentarzy
13.06.2020
Naprawdę dobre krycie, nawet na kolorze, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo schnie dziwnie długo, znacznie dłużej niż 4 godziny i do tego czasu widoczne są koszmarne smugi, które doprowadziły mnie do łez, ale dobra dusza zaleciła cierpliwość i rzeczywiście po 6 godzinach było zdecydowanie lepiej, a rano idealnie. Malowane wałkiem.
24.05.2020
Trzy krotne malowanie nowych płyt gk brak zamirzenego efektu. Prześwity i smugi koszmar. 15 m2 pokój i 15l farby zużyte a efek w dalszym ciągu słaby. Nigdy więcej nie zawita u mnie ta farba porażka. NIE POLECAM zakupu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za przekazanie tych informacji. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja, a uzyskany efekt nie spełnił Pana oczekiwań. Przypominamy, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do jakości produktu, przysługuje Panu prawo do złożenia reklamacji. Jednocześnie zachęcamy do skonsultowania opisanej kwestii krycia z naszym doradcą z działu Dekoracje, który chętnie dotrze do przyczyn tego stanu rzeczy i doradzi, co należy zrobić, by uzyskać satysfakcjonujący efekt końcowy. Z naszym specjalistą można skontaktować się drogą telefoniczną, dzwoniąc bezpośrednio na dział, jak również osobiście odwiedzając wybrany przez siebie sklep. Wszelkie dane kontaktowe można znaleźć na stronie: www.castorama.pl/sklepy

06.05.2020
Po 3 warstwie nałożonej co 4 godziny zgodnie z wytycznymi producenta....nadal są prześwity, smugi a ściana dostała strukturę baranka.
Może za 5 razem pokryje.
moze.
2 razem kupie na podstawie opinii.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz oraz przekazanie tych informacji. Bardzo nam przykro, jeśli spotkała Pana(ią) taka sytuacja, a efekt końcowy malowania nie jest zadowalający. Zachęcamy serdecznie do telefonicznego lub osobistego kontaktu z jednym z naszych doradców z działu Dekoracje, który postara się dotrzeć do przyczyn tego stanu rzeczy oraz chętnie podpowie, co należy zrobić, by rozwiązać tę sytuację i w pełni cieszyć się uzyskanym efektem malowania. Numery kontaktowe oraz adresu sklepów można znaleźć pod adresem: www.castorama.pl/sklepy

25.03.2020
Opowieści o jednej warstwie można między bajki włożyć. Przy dwóch kryje bardzo dobrze. Konsystencja w sam raz pod wałek. Dobrze się trzyma i nie kapie. Są bielsze farby, ale nie w tych pieniądzach. Jak ktoś chce tanio pomalować, to polecam. Trzeba dobrze i starannie wymieszać.
16.03.2020
Witam my używaliśmy tej farby do malowania hali produkcyjnej, metodą na pistolet + kompresor. Efekt bardzo dobry, ta farba dobrze się do tego nadaje. Teraz robimy 2 hale i też zamówimy tą farbę. Nie wiem jak jest z malowaniem wałkiem, ale jak masz duże powierzchnie i kompresor to polecam tą farbę.
16.03.2020
kryje bardzo dobrze zastosowałem na płytach osb i po dwóch przemalowaniach jest idealnie biało
29.02.2020
Bardzo dobra farba jak za tą cenę. Wymaga pewnego doświadczenia gdyż jest to farba akrylowa dość wodnista w konystencji - ale o bardzo ładnym kryciu. 2 warstwy (i to wałkiem z króciótkim włosem=nie lubę barankowej faktury) kryją u mnie idealnie. Wiadomo gęstą lateksową nawet dziecko pomaluje - często jedna warstwa + wałek z długim włosem kryje stare powierzczhnie - ale nie każdy chce mieć lateks na ścianie (który działa jak paroiozlacja czyli tynki nie buforują nadmiaru wilgoci z powietrza). Ważne jest jak mamy zagruntowane podłoże. Starte nowe gładzie najlepiej gruntować 2 razy bo inaczej podłoże będzie piło za bardzo wodę z farby a to spowoduje wyraźne smużenia przy malowaniu. (potem opcjonalnie warstwa gruntowej białej ale tylko dla tych którzy mają na to czas i zbędną farbę gruntującą - gladzie są zwykle białe jak śnieg - wystarcza jedno malowanie taką Jednynką właśnie) Zakurzone stare ściany do przemalowania gruntujemy tylko raz - po to by wałek się nie ślizgał po powierzchni co jest bardzo irytyjące a dodatkowo może powodować nierówność struktury faktury (tu gładko a tam nadmierny baranek + oczywiście zbędne fuzle z kurzu. Tu też opcjonalnie gruntówka przed właściwym malowaniem). Płyt K-G to wogóle nie polecam gruntować tylko od razu malować białą podkładówką przed właściwym malowaniem (żeby nadać wstępną fakturkę ktora stawiając opory na powierzchni będzie wspomagała lepsze kręceni się wałka=opory powierzchni). Malowanie wbrew pozorom to nie jest taka łatwa sprawa jak się wielu wydaje. Ale może te parę wskazówek ułatwi Wam trochę robotę. Pozdrawiam serdecznie.
18.01.2020
Farba zostawia gluty na ścianie i widoczne są smugi nawet po kilkukrotnym malowaniu. Szkoda czasu i nerwów. Lepiej kupić coś droższego.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli farba nie spełniła Pana(i) oczekiwań. Czy zastosował(a) się Pan(i) do wszelkich zaleceń producenta w zakresie przygotowania podłoża do malowania, jak i samej aplikacji farby? Jeśli tak, to przypominamy, że przysługuje Panu(i) prawo do złożenia reklamacji produktu, który działa w Pana(i) mniemaniu wadliwie. Reklamację złożyć można w dowolnym sklepie Castorama na terenie kraju.

24.04.2019
Najgorsza farba jaką malowałem. K-g malowałem chyba z 4 razy i wciąż było sporo prześwitów.
Szybciej i efektowniej polecam użyć wapna, bo Jedynka to najgorsza farba na rynku o konsystencji wody.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przekazaną opinię. Przykro nam, jeśli uzyskane krycie okazało się niewystarczające. Przypominamy, że w przypadku produktów wadliwych istnieje możliwość złożenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama - również drogą telefoniczną lub mailową. Zachęcamy również do konsultacji z naszym doradcą fachowym, który udzieli wskazówek związanych z przygotowaniem ściany oraz samym malowaniem.

12.04.2019
Farba bardzo dobra jak na taką cenę. Tynki po zwykłym gruncie pokryła świetnie w 2 warstwach, płyty gk po 3. Odcień farby jest faktycznie śnieżnobiały.
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Farby wewnętrzne – dekoracyjne, praktyczne i przyjazne dla zdrowia

 • Wykończenie

  Sprytne sposoby na optyczną zmianę proporcji pokojów

 • Wykończenie

  Biel we wnętrzach

Ocena i komentarz dla:

Farba emulsyjna Jedynka Śnieżnobiała 10 l