Produkty

Farba podkładowa Dulux Ściana i Sufit 10 l

Kliknij aby powiększyć

Farba podkładowa Dulux Ściana i Sufit 10 l

Marka: Dulux

Marka: Dulux

Kod: 741084

|
 • zmniejsza zużycie farb
 • zwiększa przyczepność farb
 • szybkoschnąca
 • łatwa w aplikacji
Chcesz zmienić kolory w swoim mieszkaniu z intensywnych na bardziej stonowane? Farba podkładowa z niniejszej serii idealnie nadaje się do odnowienia ścian i sufitów. Ten niezawodny produkt zwiększa przyczepność emalii nawierzchniowej, a także zmniejsza jej zużycie, dzięki czemu szybko i oszczędnie wyremontujesz pomieszczenie.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Opakowanie: 10 l

Parametry logistyczne

Długość opakowania

29.6 cm

Wysokość opakowania

22.2 cm

Szerokość opakowania

29.6 cm

Waga brutto

16.04 kg

Pojemność w litrach

10 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

płyty gipsowo-kartonowe, włókno szklane, tapety i wypełniacze

Wydajność

8 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

80 m2

Temperatura pracy

od +10°C do +28°C

Metoda aplikacji

pędzel, wałek lub natrysk hydrodynamiczny

Ilość warstw

1

Czas schnięcia

dotykowy: 1 h; całkowity: 6 h

Parametry indywidualne

Marka

Dulux

Informacje dodatkowe

wyrównuje chłonność i ujednolica substrat, zapewniając jednolity kolor warstw wierzchnich; poprawia przyleganie emulsyjnych warstw wierzchnich (farby dyspersyjne, lateksowe i akrylowe) i ich siłę krycia

Nr referencyjny

5296641
Farba podkładowa z niniejszej serii to produkt pomocny podczas przeprowadzanych w mieszkaniu remontów. Dzięki niemu z łatwością odmalujesz ścianę lub sufit, skutecznie przykrywając stary kolor, nawet, jeśli jest intensywny. W związku z tym możesz sobie śmiało pozwolić na ekstremalne zmiany kolorów, np. z głębokiej czerwieni na stonowaną szarość. Farba podkładowa pozwoli Ci idealnie przygotować powierzchnię do nałożenia emulsyjnych warstw wierzchnich, takich jak farba dyspersyjna, lateksowa czy akrylowa. Zrobisz to z łatwością za pomocą pędzla, wałka lub natrysku hydrodynamicznego. Atutem niniejszego produktu jest krótki czas schnięcia, co zdecydowanie skróci czas prac remontowych. Ponadto farba wyrównuje chłonność i ujednolica substrat, dzięki czemu efekt końcowy malowania jest trwały i atrakcyjny.
Ocena
12 komentarzy
09.10.2019
To jakieś popłuczyny po farbie. To ma wyprowadzić ściany na biało? Chyba po 10 warstwie. Śnieżka jest lepsza.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja i podkład nie spełnił swej roli. Przypominamy, że przysługuje Panu prawo do złożenia reklamacji produktu, z którego skorzystać można w dowolnym sklepie Castorama.


 

09.10.2019
Ten podkład miał pomóc przemalować ściany na biało. 3 warstwy i nadal wychodzi jakieś zielone, choć ściana była beżowa. Lepiej kryje zwykła biała farba. Nie rozumiem sensu używać podkładu. To jakieś naciąganie klientów.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, uprzejmie dziękujemy za podzielenie się tą informacją. Przykro nam, jeśli spotkała Pana(ią) taka sytuacja i farba podkładowa nie spełniła oczekiwań. W celu uzyskania większej ilości informacji zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych z działu Dekoracje. Przypominamy jednocześnie o możliwości złożenia reklamacji w dowolnej Castoramie, gdzie zostanie ona rozpatrzona.

23.08.2019
Proszę nie słuchać ludzi którzy mówią że niby wałek się ślizga trzeba dobrze wymieszać przed malowaniem to chyba normalne.uzywalem śnieżki ,Dekoral ,doliny Nidy niby mostkujacy Dulux poprostu je zjada to zdecydowanie nalepszy grunt,farba podkładowa jaki używałem. Jedna warstwa duluxa i jedna fajny sufit przepiękny i to przy ścianach cementowo wapiennuch
25.07.2019
Spróbowałem ten grunt na robocie za granicą i niestety musiałem dokupić inny lokalny w markecie. Na tym slizga się walek i pozostaje dziwna struktura, a klient chciał gładką ścianę.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę informację. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Zachęcamy do konsultacji z doradcą z działu dekoracje, który pomoże dobrać odpowiedni wałek do tego rodzaju farby i postara się ustalić przyczyny tego stanu rzeczy. Jednocześnie przypominamy, że każdy Klient ma prawo do złożenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama.

23.06.2019
Kupiłem na promocji, żeby spróbować inny grunt niż sniezka, ale to nie jest grunt tylko zwykła biała farba.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy uprzejmie za ten komentarz. Jest nam bardzo przykro, jeśli zakupiona farba nie spełniła Pana oczekiwań. Zapewniamy, że produkt ten posiada wszelkie certyfikaty świadczące o tym, że jest to farba podkładowa. Zachęcamy do skonsultowania opisanej kwestii z naszym doradcą fachowym Działu Dekoracje, który chętnie dotrze do przyczyn stojących za Pana niezadowoleniem oraz udzieli wskazówek na temat tego, w jaki sposób należy się z tą farbą obchodzić, by w pełni spełniała ona swoją rolę.

08.05.2019
Kupiłem ten grunt pod wpływem doradcy w sklepie. Nie jestem ekspertem ale dla mnie ta farba nie na nic wspólnego z gruntem, tylko z słabej jakości farbą. Po tym niby gruncie malowałem beckersem vagg..coś tam, który niby jest matowy (w rzeczywistości satynowy) i pozostały mi smugi :( Nie polecam
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się z nami opinią. Przykro nam, jeśli produkt nie spełnił Pana oczekiwań. Zależy nam na wyjaśnieniu tej sprawy, dlatego zapraszamy Pana do kontaktu z naszym doradcą fachowym, który pomoże w odnalezieniu prawdopodobnej przyczyny tej sytuacji i zaproponuje jej rozwiązanie.

06.05.2019
Malowałem tą farbą gdyż polecił mi ją sprzedawca :( To nie jest grunt tylko słabej jakości farba, wałek z Beckersem który użyłem ślizgał się po tej farbie podkładowej i widać smugi :(
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przekazanie nam tej opinii. Przykro nam, jeśli produkt nie spełnił Pana oczekiwań. Jednocześnie zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą z działu Dekoracje, który pomoże odnaleźć Panu prawdopodobną przyczynę takiej sytuacji.

21.02.2019
Rewelacyjny podkład. Dotąd używałem Śnieżki ale po wypróbowania przeżucę się na dulux.
19.02.2019
Totalny szajs
15.02.2019
Super podkład polecam serdecznie wszystkim!
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Co wybrać – grunt czy farbę podkładową?

 • Wykończenie

  Przygotowanie sufitu do malowania – jak malować sufit?

 • Narzędzia i artykuły

  Akcesoria malarza – w co wyposażyć się przed malowaniem mieszkania?

Ocena i komentarz dla:

Farba podkładowa Dulux Ściana i Sufit 10 l