Produkty

Farba Śnieżka Pearl White 10 l

Kliknij aby powiększyć

Farba Śnieżka Pearl White 10 l

Marka: Śnieżka

Marka: Śnieżka

Kod: 728286

|
 • trwała śnieżna biel
 • łatwa aplikacja i doskonałe krycie
 • optymalna wydajność do 13 m2/l
Śnieżka Pearl White to uniwersalna farba akrylowa, która jest przeznaczona do malowania powierzchni wewnątrz budynków. Zapewnia zwiększenie walorów estetycznych przestrzeni, a także trwałą ochronę ścian i sufitów, dzięki czemu Twoja aranżacja zachowa swój oryginalny charakter na dłużej. Produkt szybko schnie, dlatego jego wykorzystanie pozwoli Ci na szybkie i sprawne zakończenie remontu.

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

29.5 cm

Wysokość opakowania

23 cm

Szerokość opakowania

31 cm

Waga brutto

15.257 kg

Pojemność

10 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Skala połysku farby

mat

Ilość warstw

2

Powierzchnia aplikacji

podłoże mocne, suche, bez kurzu i zatłuszczeń

Metoda aplikacji

pędzel, wałek lub natrysk

Temperatura aplikacji

powyżej +10°C

Czas schnięcia

2 - 4 h

Wydajność

do 13 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

130 m2

Rozcieńczalnik

woda

Stosować z podkładem

zgodnie z zaleceniami producenta

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

30 g/l

Zawartość LZO w produkcie

maks. 30 g/l

Parametry indywidualne

Marka

Śnieżka

Seria

Pearl White

Rodzaj farby

akrylowa

Nr referencyjny

1114-10000-00001-00

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

śnieżnobiały

Farba akrylowa Śnieżka Pearl White to uniwersalne rozwiązanie przeznaczone do dekoracyjnego oraz ochronnego malowania powierzchni sufitów i ścian wewnątrz budynku. Dzięki swojej trwałości i konsystencji może być wykorzystana zarówno na tynkach, jak i podłożach gipsowych, płytach kartonowo-gipsowych oraz tapetach papierowych i tych wykonanych z włókna szklanego. Zaledwie 2 warstwy farby pozwalają uzyskać matowy połysk, który sprawi, że przestrzeń będzie wyglądać świeżo przez długi czas. Farba szybko schnie, dlatego wystarczy kilka godzin, aby uzyskać pożądane efekty, co sprawi, że skrócisz czas remontu. Aby zaaplikować farbę na ścianę, wystarczy, abyś dysponował podstawowymi narzędziami. Możesz ją nałożyć wałkiem, pędzlem lub za pomocą natrysku. Bez względu na to, co wybierzesz, pomieszczenie będzie prezentować się nienagannie.
Ocena
18 komentarzy
24.01.2018
Farby używałem do odświeżenia sufitu (były ciemne plamy) i do przemalowania ścian (do farby dodałem pigment). Z farby jestem bardzo zadowolony, super krycie jak na 2 warstwy i jak na nieprzygotowane podłoże. Wątpię, żeby znalazło się coś lepszego w niższej cenie. Dodatkowo farbą 10 litrową pomalowała łącznie 160 m2.
05.10.2017
Malowałem tą farbą cały dom (ok. 800m2 ścian i sufitów). Po pierwszym pokoju chciałem ją wyrzucić, bo nie kryje, bo chlapie, bo cieknie, bo.... Okazało się że:
Przed malowaniem wystarczy powierzchnię zagruntować farbą gruntującą ŚNIEŻKI i nie wolno mieszać farby mieszadłami na wiertarce. Efekt jest taki że już po jednokrotnym malowaniu ściany i sufity wyglądają przyzwoicie a po drugim jest super. Nie należy stosować gruntów uniwersalnych bo tworzą warstwę niedopuszczającą farby do podłoża.
29.09.2017
Zapach faktycznie wyczuwalny przez jakiś czas, ale z czasem znika i chyba ta farba specjalnie nie wyróżnia się na tle innych pod tym względem. Kolor natomiast prezentuje się extra to raz, z dwa farba fajna jeśli się z nią pracuje - żadnego chlapania, ładnie się rozprowadza i krycie też okej.
02.04.2017
Jak dla mnie jedyną jej wadą jest zapach wyczuwalny kilka dni po malowaniu, zdziwiłam się, bo farby z serii snieżka natura są praktycznie bezwonne, ale są marki farb, które tak śmierdzą, że po tygodniu ciężko spać w pomieszczeniu. Jeśli chodzi o pokrycie to biała ściana malowana pędzlem po jednym malowaniu jest idealna, sufit z niebieskiego na jasny błękit (dodany pigment do tej farby) trzeba było malować dwa razy. Ściany i sufit były gruntowane, nic nie pryszczy.
03.03.2017
Porównywalna jakość z duluxem,chociaż śnieżka się bardziej rozprowadza ale za to bardziej pryska,jak za tą cenę może być,ale po drugiej warstwie trzeba poprawiać prześwity lub nakładać trzecia warstwę.Dulux przeważnie pokrywa mi przy drugim razie.
16.02.2017
Tragedia! Biały sufit pokryła dopiero za 3 razem ale i tak to nie jest to co ma być, ściany zagruntowane i zarówno na starych jak i na karton gipsie kryje fatalnie - za 4 - 5 razem. Szczerze odradzam, żona zła, znowu będę musiał poprawiać...
12.02.2017
tragedia płyta k/g 2 razy gruntowana pokryta dopiero za 4 razem masakra a nie farba!!!
może do odświeżenia jest ok ale do pokrycia nowych elewacji to lipa.
25.10.2016
ja tam widzę że ściana jest bielsza niż przedtem i to przy 2 warstwach a nie jak niektórzy piszą przy 4... brak słów.
20.10.2016
Farba śnieżka, całkiem dobre krycie i łatwość nakładania
07.10.2016
Farba jest lżejsza i może wydawać się 50 na 50 ale normalnie kryje no chyba ze się ma nowe ściany nie zagruntowane to słabo kryje wiec ala spece niech nie piszą bzdur
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Prace remontowe, które można wykonać samodzielnie

 • Wykończenie

  Jak wykorzystać odmiany bieli

 • Wykończenie

  Kolory odpowiednie do wykończenia gabinetu

Ocena i komentarz dla:

Farba Śnieżka Pearl White 10 l