Produkty

Co na podjazd i ścieżki ogrodowe?

1. Poprzednia
  2. 1
  3. Następna
1

28.03.201523:55:00

Podjazd i ścieżki ogrodowe to jedna z wizytówek naszego domu, dlatego muszą wyglądać schludnie i pasować do otoczenia. Najpopularniejsze materiały do ich utworzenia to kostka brukowa, płyty chodnikowe oraz płyty ażurowe. Na jakie materiały się zdecydowaliście i dlaczego?
0

15.05.201512:07:01

Ekspertyza, jaki to kamień? Wygląda ciekawie. Mi jeszcze podoba się podobnie ułożona ścieżka z plastrów pni drzew. Bajka!
1

18.05.201516:51:57

To jest kamień ciosany, to zresztą niejedyna forma tego kamienia, są jeszcze inne. Można też wykonać różne aranżacje tych płyt, np. zamiast suchej ściółki jak na zdjęciu powyżej umieścić płyty w pełnej trawie, z koszeniem takiego fragmentu nie powinno być problemu.
-1

18.05.201523:56:10

Kamień ciosany, plastry pniaków drzew - to piękne, choć mniej popularne materiały na podjazd czy ścieżki. A jak sprawić, by te najpopularniejsze i tańsze wyglądały elegancko i efektownie?
1

30.06.201513:27:19

Jeżeli chodzi o podjazd to zdecyodwanie jestem za brukiem Poznańskim, jak dla mnie ideał na podjazd, a na ścięzkę wydaje mi się, że jeżeli masz ładnie urządzony ogród to Antyk Epoka, czyli tak jakby płaskie kamienie o nieregularnym kształcie :)
  1. Poprzednia
  2. 1
  3. Następna

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.