Produkty
  1. Poprzednia
  2. 1
  3. Następna
-2

ogrodzenia modułowe

20.02.201812:37:45

co sądzicie o takich ogrodzeniach? przeglądałem parę opcji w castoramie to całkiem ciekawie to wygląda, szczególnie mi się podobało połączenie drewna i ciemnych aluminiowych elementów, seria nazywa się chyba neva, ale nie wiem czy uda mi się stylowo skomponować samodzielnie taki płot :O

Najlepsza odpowiedź

1

ogrodzenia modułowe

06.03.201812:05:16

aż z ciekawości wszedłem na stronę obejrzeć :D no faktycznie ładne ogrodzenia można wykonać. trochę drogo, ale w sumie komponenty wyglądają na wysokie jakościowo... jakbym nie miał ogrodzenia, to bym się nad nim zastanowił :)
0

ogrodzenia modułowe

21.02.201812:27:29

spokojnie, jeśli wszystkie elementy są z tej samej kolekcji, to jakbyś ich ze sobą nie połączył, to powinno ładnie wyglądać :) chyba że zdecydujesz się na totalny miszmasz :D ogólnie  zawsze możesz poprosić o poradę pracowników z castoramy, przeważnie są pomocni w takich sytuacjach. a może do tej kolekcji jest jakiś katalog, propozycje wykorzystania. na pewno sobie poradzisz.
0

ogrodzenia modułowe

26.02.201809:40:29

widziałem na stronie te ogrodzenia, też mi się spodobały! chyba nie powinno być problemu z wybraniem modułów, tylko trzeba przyjąć jakąś koncepcję i się jej trzymać
0

ogrodzenia modułowe

19.03.201808:18:29

bardzo mi się podoba taka idea, płot nie musi być nudny! moduły w tej kolekcji neva wyglądają ciekawie, fajnie, że można łączyć różne style. daj znać czy się zdecydowałeś i jak wyszło :)
0

ogrodzenia modułowe

15.05.201900:16:01

1
  1. Poprzednia
  2. 1
  3. Następna

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.