Produkty

kosiarka spalinowa czy elektryczna?

1. Poprzednia
  2. 1
  3. Następna
0

13.02.201808:32:26

pomóżcie wybrać kosiarkę! teren wokół domu jest dość spory, ale dam radę wszędzie dociągnąć przedłużacz w razie czego. czy lepiej nie kombinować i kupić spalinową kosiarkę? który model lepszy/trwalszy/łatwiejszy w konserwacji i użytkowaniu?
0

15.02.201808:09:14

Ja używam kosiarki spalinowej, niewygodnie mi się korzystało z elektrycznej, bo trzeba ciągnąć kabel, uważać, żeby na niego nie najechać, same problemy :/ a spalinowa jest ok, nie widzę z nią większych problemów przy użytkowaniu, więc polecam taki model.
0

20.02.201812:35:15

ja jestem za elektryczną. chociaż jak masz dużą przestrzeń to może faktycznie lepiej spalinowa. ale pamiętaj, że w spalinowej trzeba też się zajmować konserwacją silnika, wymianą płynów itd. elektryczna jest wygodniejsza w obsłudze
-1

23.03.201808:24:04

ja za spalinową. nie cierpię, kiedy mi się kabel plączę pod nogami podczas koszenia. cały czas się boję, że na niego najadę kosiarką i tragedia gotowa. już wolę częściej zajmować się konserwacją, niż narażać się na niebezpieczeństwo
0

04.04.201815:29:38

też spalinową wolę, choć od lat używam elektrycznej - jednak dużo taniej i lżej się prowadzi, ale jakbym miał jakieś wolne fundusze, to pewnie bym wymienił na spalinową
  1. Poprzednia
  2. 1
  3. Następna

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.