Produkty
  1. Poprzednia
  2. 1
  3. Następna
0

biała kuchnia

03.07.201812:58:08

chciałbym, aby kuchnia w moim domu była całkowicie biała - posadzki, ściany meble. bardzo mi się podobają takie aranżacje. jednak pojawiły się wątpliwości w postaci po pierwsze brudzenia się takiej kuchni i jej sprzątania, po drugie słyszę głosy, że będzie 'zimno i nieprzytulnie'. ja myślę, że będzie elegancko i z klasą. co wy na to?
0

biała kuchnia

04.07.201816:30:32

kuchnia to serce domu, jeśli zrobisz ją całą na biało,to Twój dom będzie miał serce z lodu. mi się nie podoba taka opcja, ja bym już wolał połączyć biel i drewno, żeby było przytulniej. szczególnie jeśli w kuchni jest duży stół, przy którym rodzina lubi spędzać czas. jestem na nie.
0

biała kuchnia

05.07.201808:41:51

wcale nie musi być zimno i mało przytulnie. ściany, posadzki i meble mogą być białe, ale jak poustawiasz kwiaty, dodasz jakieś lawendowe ozdoby, poprzywieszasz obrazki, to będzie już o wiele lepiej. kwestia odpowiedniego zaaranżowania takiej przestrzeni, mi się kuchnie w bieli bardzo podobają osobiście, ale właśnie z jakimiś ciepłymi dodatkami
0

biała kuchnia

10.07.201810:17:36

Zgadzam się z poprzednikiem. Możesz też na przykład zamiast wybrać klasyczną biel na ściany to jakąś jej wariację z ciepłym pigmentem. Na przykład w farbach dulux easycare do kuchni i łazienek jest taki odcień Antyczny Marmur, bardzo ładny, ciepły kolorek. Może to jakieś rozwiązanie?
0

biała kuchnia

18.07.201809:43:53

widziałem wiele białych kuchni i jakoś nie odnosiłem wrażenia, że to zimne wnętrza. jeśli bardzo się tego boisz, to zrób jakieś ciepłe przełamanie bieli - np. jedną ścianę pomaluj na kawę z mlekiem, albo posadzkę zrób w jakimś przytulnym kolorze. zachowasz elegancję, a zyskasz przyjemną przestrzeń do przebywania :)

biała kuchnia

25.07.201814:33:33

Ja bym raczej powiedziała, że biała kuchnia daje wrażenie sterylności i świeżości, ale to akurat chyba jest w porządku. Jak masz wątpliwości to możesz wprowadzić drugi kolor w formie akcentu. Ocieplisz wnętrze przez połączenie białych mebli z takimi z jasnego drewna. Dużo fajnych propozycji w takiej stylistyce ma firma Stolkar stolkar.pl/pl/studio-stolkar
0

biała kuchnia

07.08.201808:00:54

ja w ogóle nie widzę problemu, większość kuchni jest utrzymana w bieli, bo łatwiej utrzymać takie wnętrze w odpowiedniej czystości. posadzkę można zrobić ciemniejszą i meble też dać w jakimś ciemniejszym, ale wciąż jasnym odcieniu, ale białe wykończenie jak dla mnie jest bardzo gustowne

biała kuchnia

26.09.201812:06:38

Ja widziałam nawet białą armaturę kuchenną - fajnie to wygląda. Albo jak cała aranżacja ma być biała to może czarna armatura? Wiem, że Kludi ma taką i taką https://www.kludi.com/pl/produkty/kuchnia/
0

biała kuchnia

28.09.201816:53:39

nie lubię bieli, więc jestem na nie :P żyjemy w czasach, gdzie biel jest passe, a królują kolory, ja bym do kuchni wprowadził trochę zycia :)
  1. Poprzednia
  2. 1
  3. Następna

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.