Produkty

Fuga elastyczna Atlas 035 szary 5 kg

Kliknij aby powiększyć

Fuga elastyczna Atlas 035 szary 5 kg

Marka: Atlas

Marka: Atlas

Kod: 414563

|
Fuga elastyczna umożliwi Ci samodzielne wykonanie eleganckiej okładziny ceramicznej. Przeznaczona jest do wypełniania szczelin pomiędzy kafelkami, dzięki czemu prezentują się one atrakcyjnie, a powierzchnia ścian i posadzek jest chroniona przed wilgocią. Produkt utrzymany jest w szarym kolorze, lecz w naszej ofercie znajdziesz też inne warianty kolorystyczne.
Wszystko na raty.
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

9 cm

Wysokość opakowania

32 cm

Szerokość opakowania

20.5 cm

Waga brutto

5 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz i na zewnątrz budynków

Wydajność

ok. 0,3 kg/m2

Temperatura aplikacji

od +5°C do +35°C

Metoda aplikacji

paca gumowa

Szerokość spoiny

1 - 7 mm

Gęstość

nasypowa: ok. 1,15 kg/dm3; objętościowa masy: ok. 1,8 kg/dm3; w stanie suchym: ok. 1,65 kg/dm3

Parametry indywidualne

Marka

Atlas

Rodzaj fugi

elastyczna

Okres przechowywania

24 miesiące od daty produkcji

Informacje dodatkowe

dla użytkowników ceniących estetykę, funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz trwałość rozwiązań, bardzo szeroka paleta kolorystyczna pozwala na wybór fugi dopasowanej do indywidualnych upodobań i charakteru wnętrza

Nr referencyjny

W-FU001-B0035-AT2B

Parametry fizyczne i wizualne

Baza

sucha mieszanka najwyższej jakości spoiwa cementowego, specjalnie wyselekcjonowanych kruszyw, wypełniaczy, barwników oraz dodatków modyfikujących

Kolor producenta

szary
Fuga elastyczna utrzymana jest w szarym kolorze, w związku z czym idealnie sprawdza się w pomieszczeniach o charakterze klasycznym lub nowoczesnym. Świetnie komponuje się zarówno z jasnymi, jak i ciemnymi odcieniami. Przeznaczona jest do uzupełniania szczelin pomiędzy płytkami ceramicznymi, dlatego jest niezastąpiona w kuchniach, łazienkach, przedpokojach, a nawet na tarasach i balkonach. Wykazuje doskonałe właściwości wytrzymałościowe i nie niszczeje pod wpływem działania wilgoci, promieni słonecznych i zmiennych temperatur. Aplikacja produktu jest wyjątkowo prosta – wystarczy równomiernie rozprowadzić gotową masę za pomocą gumowej pacy. W naszej ofercie znajdziesz też fugi w innych barwach i dopasujesz je do swoich potrzeb.
Ocena
49 komentarzy
06.02.2020
Ja również jestem niezadowolony - fuga wyszła praktycznie biała zamiast szarej mimo stosowania się do instrukcji. Ma prawidłowy kolor tylko jak jest mokra.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy serdecznie za pozostawienie opinii. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli uzyskany po wyschnięciu kolor fugi okazał się inny od założonego. Informujemy, że przysługuje Panu prawo do złożenia reklamacji produktu wadliwego w dowolnym sklepie Castorama na terenie Polski. Zachęcamy do konsultacji telefonicznej ze sklepem, w celu ustalenia kolejności podejmowanych kroków. Pełną listę numerów można odnaleźć pod adresem: www.castorama.pl/informacje/sklepy

03.11.2019
Nie ma znaczenia jaki kolor tej fugi się wybierze (bez, szary, popielaty) i tak wszystkie będą w ostateczności białe... Nigdy więcej fugi atlas elastycznej. Krew, pot i łzy ze złości podczas prób "wydobycia" deklarowanego przez producenta koloru.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się z nami tą opinią. Jest nam przykro, jeśli kolor fugi nie spełnił Pani oczekiwań. Informujemy, że w naszych sklepach istnieje możliwość skorzystania z porady fachowca, który chętnie doradzi w jaki sposób produkt powinien być przygotowany, aby uzyskać pożądany efekt. Zachęcamy do korzystania z tej możliwości.

03.10.2019
Przestrzegam!
Fuga 035 w kolorze szarym jest w rzeczywistości biała.
Nigdy więcej fug firmy ATLAS !
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Jest nam bardzo przykro, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Prosimy o kontakt ze sklepem celem złożenia reklamacji.

30.08.2019
Chciałabym zacytować poprzednią opinię: "Gdyby była ocena minusowa to taka by właśnie otrzymał ten produkt, Odradzam całkowicie. Brak zgodności koloru fugi na opakowaniu do koloru po ułożeniu. Fuga do wymiany..."

U nas kolor ostateczny ani nie przypomina koloru na opakowaniu, ani tego jaki nam pokazano na próbniku w barwie kolorów w Castoramie na ulicy Głębockiej w Warszawie. To właśnie tam personel nam przekazał, że kolorem na opakowaniu nie należy się sugerować, bo tylko ten w palecie barw (na ekspozycji w sklepie) jest kolorem po wyschnięciu.

Zastanawiające, że jeden numer koloru (u nas nr 211, cementowy), może w sklepie na palecie barw być kolorem o odcieniach szarości, a po nałożeniu na podłodze wyglądać niemal jak czarna kawa (czyli bardziej przypomina odcień z opakowania). Muszę przy tym wskazać, że te odcienie kawy nie są jednolite, po wyschnięciu fuga ma nierówny koloryt.

Być może kolorystyka barw dla fug Atlas jest zrozumiała tylko dla wtajemniczonych, bo ja po przeczytaniu poniższych opinii mam wrazenie, że w kwestii wprowadzania klientów w błąd niewiele chyba zrobiono, by zapobiec dalszym katastrofom wykończeniowym.

Jednym słowem - fatalnie, to naprawdę nie powinno być aż tak skomplikowane. Wymiana fugi nie jest czynnością ani prostą, ani przyjemną, dlatego w imieniu nabywców fug Atlas - apeluję o właściwe informowanie o produkcie, co w czasach uregulowanych praw konsumenta powinno bycć standardem.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tak szczegółową opinię na temat fugi. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli spotkała Panią taka sytuacja. Przypominamy, że przysługuje Pani prawo do złożenia reklamacji takiego produktu, może jej Pani dokonać osobiście, telefonicznie lub poprzez e-mail w dowolnym sklepie Castorama. Kwestię różnic w barwach między próbnikiem a efektem końcowym uzyskanym przy użyciu fugi przekażemy osobom odpowiedzialnym za funkcjonowanie sklepu celem jej niezwłocznej weryfikacji.

18.08.2019
Fuga elastyczna w kolorze beżowym i cappucino ma calkowicie inny kolor na wzorniku inny po zastosowaniu. Miały wyjść ładne kolory a jest biało szaro w ogóle nie pasuje do płytek. Tyle pracy na nic bo efekt żałosny. Proponuje zmiany wzorników, gdyż wprowadzają klientów w błąd!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli spotkała Panią taka sytuacja i rzeczywisty kolor fugi okazał się odbiegać od wzornika. Prosimy o kontakt z dowolnym sklepem Castorama celem złożenia reklamacji.

16.10.2018
Niestety kolor fugi znacznie odbiega od koloru na wzorniku, zakupiona fuga szara a w rzeczywistości prawie że biała
28.11.2016
kolor jest faktycznie delikatny, ale bardzo ładny, do płytek jasnych i nieco ciemniejszych dobrze pasuje. poza tym zawsze fugi tej marki bardzo dobre są jakościowo
13.11.2016
Tragedia, kolor fugi jest prawie biały, na mokro przypomina kolor wzornika, po wyschnięciu zrobiła się biała! Nigdy więcej fugi z Atalsu.
28.03.2020
Fuga szara jak i toffi po położeniu tak jak zaleca producent (używałem nawet wagi by odmierzyc dokładną ilość fugi jak i wody co do grama!!!) nadaje się jedynie do wymiany, przebarwienia swoją drogą ale fuga pyli nawet po dokładnym wymyciu co oznacza że w ogóle nie ma właściwości wodoodpornej. W żadnym wypadku nie polecam! Dodam jeszcze że fuga została położona na czystej, wymytej i odpylonej powierzchni. 25m2 fugi do wymiany także będziemy w kontakcie droga Castoramo i mam nadzieję że pomożecie rozwiązać problem ze zmarnowaniem czasu i pieniędzy
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za przesłanie do nas swojej opinii. Przykro nam, jeśli oferowany produkt nie spełnił Pana oczekiwań. W celu skorzystania z przysługującego Panu prawa do złożenia reklamacji, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz na stronie: www.castorama.pl/kontakt po wcześniejszym wyborze sklepu w dogodnej dla Pana lokalizacji.

27.02.2020
Bardzo delikatna fuga. Położone na elementach zabudowy sanitarnej. fuga popękała po roku. Na podłodze ubytki w miejscach gdzie często myta była podłoga po ok 2 latach. Na zabudowie poprawiał mi inny fachowiec i popękała ponownie po 8 mscach. Dramat.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się z nami tą opinią. Niezmiernie nam przykro, jeśli fuga uległa popękaniu. Przypominamy, że wszystkim naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji, również w przypadku już zaaplikowanego środka. Aby uzyskać wszelkie informacje oraz wsparcie w zakresie przebiegu procedury, zachęcamy serdecznie do kontaktu z działem Reklamacje wybranego sklepu. Numery kontaktowe do wszystkich sklepów na terenie kraju można znaleźć pod adresem: www.castorama.pl/sklepy

 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Czym myć płytki i jak czyścić fugi

 • Wykończenie

  Zalety fug epoksydowych

 • Budowa

  Instrukcja wideo - jak wykonać podłogę? Od wylewki do terakoty

Ocena i komentarz dla:

Fuga elastyczna Atlas 035 szary 5 kg