Produkty

Fuga Stegu Rustical 15 kg kremowa

Kliknij aby powiększyć

Fuga Stegu Rustical 15 kg kremowa

Marka: Stegu

Marka: Stegu

Kod: 996255

|
Gotowa zaprawa murarska w postaci suchej, wieloskładnikowej mieszanki pozwala na spoinowanie materiałów wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Fuga jest wytrzymała, odporna na ujemne temperatury i wilgoć. Produkt jest łatwy w użyciu – wystarczy wymieszać go z wodą. W naszej ofercie znajdziesz także inne zaprawy murarskie i wybierzesz tę optymalną dla Ciebie.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Kolor producenta: kremowy

Parametry logistyczne

Długość opakowania

30 cm

Wysokość opakowania

22.5 cm

Szerokość opakowania

30 cm

Waga brutto

15.3 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz i na zewnątrz budynków

Temperatura aplikacji

od +5°C do +25°C

Szerokość spoiny

1 - 10 mm

Parametry indywidualne

Marka

Stegu

Rodzaj fugi

elastyczna

Okres przechowywania

12 miesięcy od daty produkcji

Nr referencyjny

ST-F-R15-002-TH

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

kremowy
Zaprawa murarska Rustical ogólnego przeznaczenia stosowana jest do spoinowania takich materiałów, jak klinkier, kamień naturalny, płytki elewacyjne, betonowe i gipsowe. Dzięki swojej odporności na wilgoć i mróz doskonale nadaje się także do wznoszenia ścian fundamentowych i ścian piwnic. Ta gotowa zaprawa w kolorze kremowym ma postać suchej mieszanki – wystarczy, że wymieszasz ją z wodą. Jej skład jest starannie dobrany – posiada różne domieszki poprawiające właściwości fugi, co umożliwi Ci nakładanie jej nawet przy ujemnej temperaturze. Przygotowanie zaprawy nie zabiera dużo czasu oraz jest bardzo proste, przez co oszczędzasz swój czas i energię. W naszej ofercie dany produkt dostępny jest także w innym kolorze, co daje Ci możliwość stworzenia spójnego wykończenia wnętrz i powierzchni na zewnątrz budynku.
Ocena
4 komentarze
21.02.2019
Świetna fuga do spoinowania nieregularnych przestrzeni. Przykład płytka RODOS imitująca kamienie wapienne. Uziarnienie fugi jest niejednorodne - to jest dodatkowy atut tego produktu, gra światła powoduje, że ściana wygląda realistycznie, jakby była wykonana z kamienia. Polecam!!!
11.01.2019
Jak się Doda dużo wody to jest biała. Jak mało to jasnoszara. Żeby się dało tym rugować konsystencja musi być jak piasek w związku z czym efekt końcowy to bardzo jasny szary. Nie nadaje się do białej cegły - nie wyjdzie tak jak na zdjęciach. Ja zastosowałem do cegły pomarańczowej i wyszło spoko - bardzo jasny szary. Kolor jasnoszary wychodzi szary - miałem tez ten kolor fugi i skuwalem bo dramat był. Generalnie wychodzą ciemniejsze.
30.06.2018
Nie polecam. To nie jest biały kolor tylko szary.
07.06.2016
Bardzo dobry produkt - łatwy w obsłudze nawet dla amatora takiego jak ja. Po rozmieszaniu fuga ma konsystencję lepkiego błota, po kilkunastu minutach osiąga konsystencję plasteliny i łatwo się formuje. Po godzinie można szczotkować. Opakowanie zawiera plastikowy rękaw-tubę służący do aplikacji. Fuga daje bardzo ciekawy efekt ze starą cegłą. Zastosowałem wewnątrz mieszkania. Polecam!
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Układanie płytek ceramicznych

 • Wykończenie

  Czym myć płytki i jak czyścić fugi

 • Wykończenie

  Układanie płytek na trudnym podłożu

Ocena i komentarz dla:

Fuga Stegu Rustical 15 kg kremowa