Produkty

Farba renowacyjna GoodHome Meble mayfair mat 0,125 l

Kliknij aby powiększyć

Farba renowacyjna GoodHome Meble mayfair mat 0,125 l

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 744678

|
 • odporność na plamy
 • zmywalna nie ulega żółknięciu
 • nie wymaga użycia podkładu
 • łatwa w aplikacji
Farba renowacyjna GoodHome Meble mayfair mat pozwoli Ci na szybkie wybranie właściwego odcienia na swoje meble bez potrzeby zakupu pełnowymiarowego opakowania. Jest wytrzymała i odporna na zabrudzenie. Łatwo utrzymasz w czystości pokryte nią powierzchnie. Szybko schnie, nie wymaga warstwy podkładowej i nie żółknie z biegiem czasu.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

5.6 cm

Wysokość opakowania

7 cm

Szerokość opakowania

5.6 cm

Waga brutto

0.202 kg

Pojemność

0,125 l

Parametry techniczne i użytkowe

Zastosowanie emalii

meble

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Ilość warstw

2

Czas schnięcia

12 h

Sposób rozcieńczania

woda

Wydajność

10 - 12 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

1,5 m2

Stosować z podkładem

nie

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

80 g/l

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

Seria

Meble

Informacje dodatkowe

przed użyciem należy dokładnie wymieszać; farba utwardza się całkowicie po upływie 10 dni

Nr referencyjny

K37B250451

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

mayfair

Stopień połysku

mat
Chcesz przemalować swoje meble? Przetestuj wybrany kolor w pomieszczeniu, w którym będą się znajdować. W szybkim podjęciu właściwej decyzji pomoże Ci tester. Farba renowacyjna GoodHome Meble mayfair mat 0,125 l nie tylko pozwoli Ci sprawdzić wybrany odcień. Dzięki niej możesz też przekonać się o innych atutach produktu. Powierzchnie pokryte tym preparatem długo zachowują estetyczny wygląd. Łatwo utrzymać je w czystości i są plamoodporne. Nie ulegają też żółknięciu, a czyszczenie nie zmywa ich koloru. Farba renowacyjna GoodHome Meble mayfair mat jest też łatwa do nakładania. Nie musisz zdzierać poprzednich warstw farby ani nakładać podkładu. Sprawdź również inne kolory farb GoodHome z bogatej oferty sklepów Castorama!
Ocena
10 komentarzy
01.02.2020
Jestem zirytowany ta farba ponieważ nie spełnia się w żadnym z podanych podłoży, wydałem dość nie mała kwotę jak na nasze z żoną zarobki nie utrwardzila się zchodzi po umyciu zabrudzeń przez dzieci po następnych warstwach i odczekaniu wedle instrukcji masakra. I co teraz szafki pomalowane zniszczone meble nawet nie ma opisu czym zabezpieczyć, z innymi farbami warzy się. Masakra straty zamiast zysku i stracony czas by upiększyć meble kasa w błoto kupa wstydu przed każdym kto je widzi i pyta co to jest. Proszę o pomoc czym jak mogę uratować meble. Może jakiś lakier lub środek z którym się nie zwarzy. Inaczej będę musiał odkupić meble które są na wynajętym lokalu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli spotkała Pana taka sytuacja, a farba nie spełniła Pana oczekiwań. Opisane kwestie mogą wynikać z kilku czynników, między innymi ze sposobu w jaki podłoże zostało przygotowane do malowania. Chcielibyśmy Panu pomóc w rozwiązaniu tej sytuacji, dlatego zachęcamy serdecznie do kontaktu z jednym z doradców fachowych z działu Dekoracje, który chętnie dotrze do przyczyn tego stanu rzeczy oraz doradzi, co należy zrobić, by uzyskać zadowalający efekt końcowy. Z naszym specjalistą można skontaktować się na dwa sposoby: odwiedzając wybrany sklep osobiście, jak również kontaktując się z nim drogą telefoniczną, dzwoniąc bezpośrednio na dział. Zachęcamy do skorzystania z najdogodniejszej możliwości. Przypominamy jednocześnie, że wszystkim naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji, czego można dokonać w dowolnym, wybranym przez siebie sklepie na terenie całej Polski.

22.01.2020
Zacznę od minusów : kolor northpole ma dość kiepskie krycie nawet na jasnym podłożu (ale to chyba normalne przy białych farbach) , dlatego musiałam nałożyć 4-5 warstw, co spowodowało, że zużyłam jej dużo więcej. Poza tym innych minusów brak. Do plusów zaliczam łatwość pracy (polecam używać wałka) i to, że farba jest praktycznie bez zapachowa. No po prostu WOW!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Niezmiernie cieszymy się, że farba spełniła Pani oczekiwania, a jej kolor tak bardzo Pani odpowiada. Zależy nam na tym, aby każdy z Klientów sklepu mógł uzyskać profesjonalne wsparcie doradców fachowych, dlatego serdecznie zachęcamy do skorzystania z takiej możliwości podczas następnego malowania. Nasz fachowiec udzieli Pani porad na temat tego, w jaki sposób przygotować malowane podłoże, aby osiągnąć maksymalne, możliwe krycie. :)

13.01.2020
Dlaczego nie przeczytałam opini tylko ja kupiłam. Po dotknięciu paznokciem schodzi... sprzedawanie takiego czegoś powinno byc zabronione.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Bardzo nam przykro, jeśli zakupiona farba nie spełniła Pani oczekiwań co do jej jakości. Opisana sytuacja może wynikać z kilku czynników, między innymi ze sposobu w jaki podłoże zostało przygotowane do malowania. Aby farba się trzymała, powierzchnia powinna być dokładnie odtłuszczona i oczyszczona. Bardzo nam zależy na tym, by pomóc Pani w rozwiązaniu tej sytuacji, dlatego zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszymi specjalistami z działu Dekoracje, którzy chętnie dotrą do przyczyn tego stanu rzeczy oraz udzielą informacji na temat tego, co należy zrobić, by uzyskać oczekiwany efekt. Z naszymi doradcami można skontaktować się na dwa sposoby: odwiedzając sklep osobiście lub kontaktując się z nimi drogą telefoniczną, dzwoniąc bezpośrednio na dział. Numery sklepów znajdzie Pani pod linkiem: www.castorama.pl/sklepy. Zachęcamy do skorzystania z najdogodniejszej możliwości. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w przypadku produktów objętych gwarancją naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Można ją złożyć w dowolnym, wybranym przez siebie sklepie Castorama, jak również drogą telefoniczną czy mailową.

07.01.2020
Brak skali, ta 1 gwiazdka to za to ,że są testery i nie trzeba słono płacić za całą puszkę. Farba FAAAAAAAAAAAtalna - bubel . Przy dotknięciu schodzi .
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli farba Panią zawiodła. Czy zastosowała się Pani do wszelkich wytycznych, związanych z użytkowaniem tego typu farby? Jej przyczepność w ogromnej mierze uzależniona jest od odpowiedniego przygotowania malowanej powierzchni - musi być ona doskonale oczyszczona i odtłuszczona. Zachęcamy do skorzystania z porad jednego z naszych doradców fachowych, który udzieli Pani niezbędnych w tym zakresie wskazówek tak, aby osiągnięty efekt zgodny był z Pani oczekiwaniami.

15.11.2019
Wbrew poprzednim opiniom po pomalowaniu szafki, przenosiłam ją i uderzyłam dosyć mocno o poręcz, nic nie odprysnęło. Również próbowałam zdrapywać farbę, żeby sprawdzić czy zejdzie, nic się nie działo. Kolor magome niestety po wyschnięciu zbytnio wpada w róż. Mebel nieprzyjemnie pachnie (stęchły, jakby kwaśny smrodek), ale to zapewne minie, zresztą ja czuję ten zapach tylko po przystawieniu nosa bezpośrednio do mebla. Matowe wykończenie wygląda świetnie. Farba gęsta i wydajna, przyjemnie się maluje. Za kolor odejmuję 1 gwiazdkę.
28.10.2019
Szkoda, że nie poczytaliśmy opinii przed zakupem. U nas powtarza się historia z komentarzy: mimo przygotowania powierzchni farba przy delikatnym draśnięciu odpada, mebel robi się cały obskrobany. Cała praca i pieniądze poszły na marne. W mojej opinii produkt zupełnie nie nadaje się do tego, o czym pisze producent.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przekazanie opinii. To dla nas przykra wiadomość, że produkt zadziałał inaczej, niż Pani założyła, a uzyskany efekt Pani nie satysfakcjonuje. Zachęcamy do konsultacji z doradcą fachowym z działu Dekoracje oraz przypominamy o przysługującej Pani możliwości złożenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama.

20.09.2019
Powierzchnia zostala odtłuszczona więc nie w tym problem
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za odpowiedź. W tym przypadku zachęcamy do kontaktu z doradcą fachowym na dziale Dekoracje, który wskaże przyczynę zachowania się w taki sposób tego produktu. Konsultacji też można dokonać telefonicznie lub osobiście w sklepie. Zapraszamy do kontaktu!

19.09.2019
Czy na farbę należy nakładać dodatkowo wosk badź lakier? Łòżeczko drewniane, przetarte umyte, teoretcznie powierzchnia przygotowana mimo, że farba nie wymaga tego. Odprysk robi się przy delikatnym dotknięciu panokciem. Nie wiem czy ta farba jest tak beznadziejna, czy o co chodzi?
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli spotkała Panią taka sytuacja i na malowanej powierzchni pojawił się odprysk. Niestety takie sytuacje są wynikiem nieprawidłowego przygotowania podłoża, najprawdopodobniej jego niedokładnego odtłuszczenia. Zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych z działu Dekoracje, dołoży on wszelkich starań, aby pomóc Pani w rozwiązaniu tej kwestii.

20.08.2019
Na temat jakości farby niewiele jeszcze mogę napisać, ponieważ mebel został pomalowany dzisiaj, Niestety kolor farby zupełnie nie odpowiada kolorowi na opakowaniu.
W sklepie w Częstochowie poinformowano mnie, że kolorem na próbniku nie należy się sugerować, bo nie jest malowany, a jedynie wydrukowany, a kolor farby jest bardziej adekwatny do koloru wskazanego na puszce. Niestety nie są dostępne odpowiednie próbki namalowane, a Antibes w rzeczywistości jest zdecydowanie bardziej pochodną turkusu niż wskazuje kartka na puszce.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię na temat farby. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli spotkała Panią taka sytuacja, a kolor farby nie spełnił Pani oczekiwań. Przypominamy, że naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji produktu niezgodnego z opisem. Dokonać tego można w dowolnym sklepie Castorama.

29.07.2019
Niestety po 14 dniach czyli po pełnym utwardzeniu farby plama z kawy nie do usunięcia. Do pomalowania mebli potrzebne były 4 warstwy czyli koszt farby naprawde spory. Farba jest nietrwała, pojawiają się odpryski przy lekkim stuknięciu w mebel. Nie polecam.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli farba nie spełniła Pana oczekiwań. Na trwałość połączenia farby z malowaną powierzchnią wpływa wiele czynników, jak na przykład odpowiednie jego przygotowanie przed aplikacją produktu. Zachęcamy do konsultacji z doradcą z działu Dekoracje, który podpowie w jaki sposób przygotować mebel w zależności od rodzaju materiału, z jakiego jest wykonany, aby trwałość farby była jak największa.

 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Jaką wybrać farbę do ścian i sufitów? Co sprawdzi się najlepiej do malowania? Przewodnik

 • Wykończenie

  Minimalistyczna sypialnia – najmodniejsze kolory sypialni

 • Wykończenie

  Renowacja kuchni – jakie kolory do kuchni wybrać, by odmienić jej wnętrze

Ocena i komentarz dla:

Farba renowacyjna GoodHome Meble mayfair mat 0,125 l