Produkty

Glazura Elida 6 Arte 22,3 x 44,8 cm biała 1,5 m2

Kliknij aby powiększyć

Glazura Elida 6 Arte 22,3 x 44,8 cm biała 1,5 m2

Marka: Arte

Marka: Arte

Kod: 411769

|
Płytka ścienna z serii Elida to atrakcyjny produkt wykończeniowy, który przeznaczony jest do montażu na ścianach wewnętrznych. Z powodzeniem możesz zastosować go w aranżacji kuchni lub łazienki. Dostępna tu biała glazura ma bardzo atrakcyjne wzornictwo i będzie wyglądać doskonale w klasycznych wnętrzach w zestawieniu np. z meblami w kolorze naturalnego drewna.

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

23 cm

Wysokość opakowania

45.1 cm

Szerokość opakowania

12.5 cm

Waga brutto

20.9 kg

Grubość płytki

8 mm

Wymiary płytki

22,3 x 44,8 cm

Ilość m2 w opakowaniu

1,5 m2

Liczba sztuk w opakowaniu

15

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Parametry indywidualne

Marka

Arte

Seria

Elida

Pochodzenie

Polska

Gwarancja

5 lat

Nr referencyjny

PS-03-629-0223-044

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

ceramika

Kolor producenta

biały

Skala połysku

połysk

Oferowana glazura Elida to produkt, który zamontujesz na ścianach wewnętrznych w swoim domu lub mieszkaniu. Idealnym miejscem dla niej będzie kuchnia lub łazienka. Niezwykle interesujące efekty osiągniesz, jeśli w aranżacji wykorzystasz także dekory oraz listwy pochodzące z tej samej serii. Glazura Elida jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości i usunięcie zabrudzeń z jej powierzchni nie będzie czasochłonnym zajęciem. Aby to zrobić wystarczy przetrzeć płytki wilgotną ściereczką z środkiem czyszczącym. Dostępny tu produkt ma atrakcyjne wzornictwo oraz biały kolor, dlatego będzie wyglądać bardzo dobrze w klasycznych wnętrzach, w których aranżacji zastosowano np. meble w kolorze naturalnego drewna, a także stylowe dodatki.
Ocena
5 komentarzy
13.06.2017
Super wygląda na ścianie! Świetna płytka
14.04.2017
Płytki beznadziejne. Po kilku tygodniach na niektórych zaczęło pękać szkliwo. Teraz po pół roku już całkiem sporo kafelek ma ryski. Boję się co będzie dalej. Żałuję i nie polecam
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Płytki produkowane w dziale produkcji podstawowej sprawdzane są pod kątem pękania szkliwa podczas badania odporności na szok termiczny PN-EN ISO 10545-9. Badanie normowe wykonuje się w temperaturze 145°C (w przypadku tych płytek badanie wykonywane jest w temperaturze 185°C i 205°C). Producent podczas tego badania nie odnotował pęknięć szkliwionej powierzchni. Producent wykonuje również badanie w autoklawie, gdzie sprawdza pęknięcia włoskowate powierzchni szkliwionych PN-EN ISO 10545-11. Polska Norma wskazuje, żeby podczas tego badania poddać płytkę działaniu pary wodnej i ciśnienia 5 bar (płytki te poddawane są działaniu pary wodnej i ciśnienia 7 bar). W tym badaniu producent również nie odnotował pęknięć powierzchni szkliwionej. Jeżeli chodzi o porysowaną powierzchnię to prawdopodobną przyczyną mogło być niewłaściwe ułożenie płytek (np. w wyniku przekroczenia czasu schnięcia lub nadmiernego użycia kleju). Płytki objęte są gwarancją, w związku z czym może Pani złożyć reklamację w sklepie.

13.02.2019
Mam je w mojej łazience od niedawna i z białą fugą wyglądają fantastycznie ! Polecam
03.09.2017
Lubię Grecję i Santorini a ten kolor własnie z nią mi się kojarzy. przekonałam męża i mamy właśnie taką łazienkę. Jest pięknie!
31.05.2016
Lubię niebieski kolor w łazience, bo od razu człowiekowi jest świeżość i czystość się nasuwa na myśl. ceramika bardzo ładna, jednak radze posprawdzac czy nie ma żadnej płytki pękniętej w paczce. wtedy od razu wymienią:)
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Zdobienie stiukiem

 • Wykończenie

  Mozaika w łazience – estetyka w różnych odsłonach

 • Wykończenie

  Jak ułożyć płytki w trudnych miejscach

Ocena i komentarz dla:

Glazura Elida 6 Arte 22,3 x 44,8 cm biała 1,5 m2