Produkty

Glazura Elida 7 Arte 22,3 x 44,8 cm 1,5 m2

Kliknij aby powiększyć

Glazura Elida 7 Arte 22,3 x 44,8 cm 1,5 m2

Marka: Arte

Marka: Arte

Kod: 413930

|
Glazura Elida 7 przeznaczona jest do układania na ścianach umieszczonych wewnątrz budynku. Wykonano ją z odpornej na wodę ceramiki, co sprawia, że można ją zastosować w kuchniach lub łazienkach. Zabezpiecza ona ich ściany przed niszczeniem wskutek działania wilgoci. Produkt posiada szary kolor, który idealnie pasuje do nowocześnie urządzonych wnętrz.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Inni kupili również
Inne z serii

Parametry logistyczne

Długość opakowania

23 cm

Wysokość opakowania

45.1 cm

Szerokość opakowania

12.5 cm

Waga brutto

20.9 kg

Grubość płytki

8 mm

Wymiary płytki

22,3 x 44,8 cm

Ilość m2 w opakowaniu

1,5 m2

Liczba sztuk w opakowaniu

15

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Parametry indywidualne

Marka

Arte

Seria

Elida

Pochodzenie

Polska

Nr referencyjny

PS-03-629-0223-044

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

ceramika

Kolor producenta

szary
Glazura Elida 7 wykorzystywana jest podczas przeprowadzania prac remontowych i wykończeniowych. Stanowi ona płytki przeznaczone do układania na ścianach. Produkt wykonany został z odpornej na działanie wody ceramiki, dzięki czemu można go z powodzeniem stosować w pomieszczeniach, w których występuje duża wilgotność. Glazura zabezpieczy w ten sposób ściany przed niszczącym działaniem wody. Doskonale sprawdzi się ona zatem w łazienkach i toaletach, a także kuchniach. Ponadto materiał, z którego powstała glazura cechuje się dobrą wytrzymałością, co sprawia, że nie niszczeje on przez długi czas. Posiada jasnoszary kolor, który dobrze się komponuje z większością aranżacji wnętrz. Faktura powierzchni płytki przypomina fale, które kojarzą się z taflą wody.
Ocena
6 komentarzy
30.06.2019
Uwaga! dużo płytek jest porysowanych (szkliwo płytki). Kupowałem w 2 sklepach Castoramy. Nie wiem czy to transport, czy odrzut. Całe pudełko potrafiło być wadliwe. Należy dokładnie sprawdzać przed zakupem. Chodzi szczególnie o niebieskie.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Przypominamy, że w przypadku produktów wadliwych naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama. Zależy nam ponadto na zweryfikowaniu zakupionych partii produktów. Bylibyśmy wdzięczni, gdyby zechciał nam Pan przekazać szczegóły związane z dokonanym zakupem za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.castorama.pl/kontakt.

13.02.2019
Mam je w mojej łazience od niedawna i z białą fugą wyglądają fantastycznie ! Polecam
03.09.2017
Lubię Grecję i Santorini a ten kolor własnie z nią mi się kojarzy. przekonałam męża i mamy właśnie taką łazienkę. Jest pięknie!
13.06.2017
Super wygląda na ścianie! Świetna płytka
14.04.2017
Płytki beznadziejne. Po kilku tygodniach na niektórych zaczęło pękać szkliwo. Teraz po pół roku już całkiem sporo kafelek ma ryski. Boję się co będzie dalej. Żałuję i nie polecam
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Płytki produkowane w dziale produkcji podstawowej sprawdzane są pod kątem pękania szkliwa podczas badania odporności na szok termiczny PN-EN ISO 10545-9. Badanie normowe wykonuje się w temperaturze 145°C (w przypadku tych płytek badanie wykonywane jest w temperaturze 185°C i 205°C). Producent podczas tego badania nie odnotował pęknięć szkliwionej powierzchni. Producent wykonuje również badanie w autoklawie, gdzie sprawdza pęknięcia włoskowate powierzchni szkliwionych PN-EN ISO 10545-11. Polska Norma wskazuje, żeby podczas tego badania poddać płytkę działaniu pary wodnej i ciśnienia 5 bar (płytki te poddawane są działaniu pary wodnej i ciśnienia 7 bar). W tym badaniu producent również nie odnotował pęknięć powierzchni szkliwionej. Jeżeli chodzi o porysowaną powierzchnię to prawdopodobną przyczyną mogło być niewłaściwe ułożenie płytek (np. w wyniku przekroczenia czasu schnięcia lub nadmiernego użycia kleju). Płytki objęte są gwarancją, w związku z czym może Pani złożyć reklamację w sklepie.

31.05.2016
Lubię niebieski kolor w łazience, bo od razu człowiekowi jest świeżość i czystość się nasuwa na myśl. ceramika bardzo ładna, jednak radze posprawdzac czy nie ma żadnej płytki pękniętej w paczce. wtedy od razu wymienią:)
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Szachownica - klasyczna dekoracja wnętrz

 • Wykończenie

  Instrukcja wideo - jak położyć glazurę na przemian

 • Wykończenie

  Jak przygotować się do samodzielnego układania mozaiki?

Ocena i komentarz dla:

Glazura Elida 7 Arte 22,3 x 44,8 cm 1,5 m2