Produkty

Głowica suwakowa żeńska 1/2 cala

Kliknij aby powiększyć

Głowica suwakowa żeńska 1/2 cala

Kod: 513088

|
Głowica suwakowa żeńska 1/2 jest przeznaczona do montażu w bateriach dwuuchwytowych. Produkt jest niezbędnym elementem baterii i odpowiada za jej funkcjonalność, gdyż reguluje przepływ i temperaturę wody. Głowica suwakowa jest bardziej odporna na zanieczyszczenia mechaniczne niż regulatory ceramiczne w bateriach jednouchwytowych, a w razie wycieku wystarczy wymiana uszczelki. Dzięki temu przez wiele lat będziesz mógł korzystać z bezawaryjnej pracy baterii.
Wszystko na raty.
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary głowicy

12.7 mm

Długość opakowania

7 cm

Wysokość opakowania

2 cm

Szerokość opakowania

7 cm

Waga brutto

0.07 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

do baterii dwuuchwytowych

Parametry indywidualne

Gwarancja

12 miesięcy

Nr referencyjny

GLSEZ

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

mosiądz
Głowica suwakowa żeńska 1/2 to produkt, który jest nieodzownym elementem baterii dwuuchwytowej. Produkt jest bardzo funkcjonalny, gdyż odpowiada za łączenie ciepłej wody z zimną, tak by uzyskać odpowiednią temperaturę strumienia oraz reguluje natężenie przepływu. Głowica suwakowa jest bardziej odporna na zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie wodociągowej niż regulatory ceramiczne w bateriach jednouchwytowych. Posiada gumową uszczelkę, która chroni przed przeciekaniem. Stosując produkt unikniesz szkodliwych osadów wapienno-magnezowych, które zapychają wylewkę baterii i tworzą przecieki. Produkt jest na tyle uniwersalny, że możesz go zamontować do wszystkich baterii dwuuchwytowych pamiętając o odpowiednim gwincie.
Ocena
2 komentarze
23.12.2018
Tandeta, która się blokuje, czyli do niczego się nie nadaje! Chłam!!!
27.02.2017
Witam! Głowica najgorsza z możliwych. Głowica, głowicy nie jest równa. Większość posiada inny zakres maksymalnego wykręcenia. Do wad tego modelu należy górna zawleczka. Dla prawdopodobnie niższych kosztów, została ona zastąpiona "drucikiem", zamiast pozostać płaską (w kształcie litery C). Takie rozwiązanie powoduje jej spadanie i blokadę otwarcia zaworu. Nie polecam chyba, że lubimy Sąsiadkę ;)
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Instrukcja wideo - naprawa cieknącego kranu

 • Wykończenie

  Jaką funkcję w baterii pełni głowica ceramiczna i jak ją wybrać?

 • Wykończenie

  Urządzamy łazienkę w stylu minimalistycznym

Ocena i komentarz dla:

Głowica suwakowa żeńska 1/2 cala