Produkty

Farba GoodHome Łazienka biała 2,5 l

Kliknij aby powiększyć

Farba GoodHome Łazienka biała 2,5 l

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 742320

|
 • odporna na wilgoć
 • zapobiega pojawianiu się pleśni
 • zmywalna i odporna na szorowanie
 • trwały kolor
 • wykończenie o delikatnym połysku
Farba GoodHome Łazienka biała to praktyczne i efektowne rozwiązanie na wykończenie powierzchni ściennej. Produkt jest świetną alternatywą dla płytek ceramicznych oraz innych materiałów wykończeniowych. Ze względu na przeznaczenie wyróżnia się wysokimi parametrami wytrzymałościowymi i trwałością. Zajrzyj do naszej oferty i wybierz z niej optymalną do metrażu pojemność.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

19.9 cm

Wysokość opakowania

14.3 cm

Szerokość opakowania

19.9 cm

Waga brutto

3.09 kg

Pojemność

2,5 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Skala połysku farby

połysk

Ilość warstw

2

Powierzchnia aplikacji

podłoże suche, oczyszczone, przeszlifowane

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Czas schnięcia

dotykowy: 2 h; nakładanie kolejnej warstwy: 2 - 4 h

Wydajność

do 12 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

30 m2

Rozcieńczalnik

woda

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

max. 30 g/l

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

Rodzaj farby

akrylowa

Informacje dodatkowe

stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach

Nr referencyjny

H31877-2L5

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

biały
Planujesz odświeżyć wygląd Twojej łazienki w mieszkaniu lub biurze? Do tego posłuży Ci farba GoodHome Łazienka biała 2,5 l o doskonałym kryciu. Jasny odcień doda w pomieszczeniu przestronności i sprawi, że będzie ono dużo jaśniejsze. Ponadto delikatny połysk będzie elementem dekoracyjnym i tłem dla pozostałych mebli i urządzeń. Produkt jest łatwy w aplikacji. Naniesiesz go przy pomocy zwykłego wałka lub pędzla. Z kolei do rozcieńczania wykorzystasz zwykłą wodę. Farba GoodHome Łazienka biała wykonana jest na bazie żywicy akrylowej. Dzięki temu możesz mieć pewność, że powierzchnia nie zacznie pękać i zwijać się pod wpływem wilgoci oraz skrajnych temperatur. Atutem jest także odporność na zmywanie, szorowanie oraz powstawanie pleśni.
Ocena
2 komentarze
18.12.2019
Kupiłem tą farbę z ciekawości, ponieważ opakowanie jest bardzo, bardzo podobne do opakowań i designu Fluggera. Nie mówię że Flugger jest lepszy bo ma swoje duże wady. Chodzi mi konkretnie o GoodHome . Używamy szarych mas szpachlowych i malowanie na dwa razy zawsze byli na gotowo, wczoraj farba GoodHome przemalowalem piąty raz i jeszcze nie jest jednolicie, co powoduje że mam znowu baranek na nowych ścianach. Malowalem kolorem ,który w mojej ocenie odpowiada kolorów i S1500-n .
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za szczegółową opinię. Przykro nam, jeśli farba nie spełniła Pana oczekiwań w zakresie odpowiedniego krycia malowanej powierzchni. Czy zastosował się Pan do wszelkich zaleceń producenta, a podłoże zostało uprzednio odpowiednio przygotowane? Często masy szpachlowe posiadają większą, niż pozostała część ściany czy sufitu chłonność i wystąpienie na niej opisanego przez Pana efektu wydaje się być nieuniknione, jeśli nie zastosuje się środka gruntujacego, który wyrówna wspomnianą wcześniej chłonność. Zachęcamy do konsultacji z doradcą fachowym z działu Dekoracje, który postara się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące tej sytuacji.

17.10.2019
Dużym minusem są kolory a raczej odcienie. Kolor hamptons widocznie szary po pomalowaniu błękitny. Ciężko znaleźć odpowiedni kolor beż spróbowania
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię na temat farby. Przykro nam, jeśli odnalezienie odpowiadającego koloru produktu nie przebiegło według Pana(i) założeń. Zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych z działu Dekoracje, który udzieli merytorycznego wsparcia w zakresie doboru koloru spełniającego Pana(i) oczekiwania.

 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Farby do kuchni i łazienek – czym różnią się od innych farb

 • Wykończenie

  Salon w stylu eklektycznym – jak dobrać kolor farby do salonu?

 • Wykończenie

  Jak dobrać rodzaj farby do pomieszczenia?

Ocena i komentarz dla:

Farba GoodHome Łazienka biała 2,5 l