Produkty

Farba GoodHome biała mat 2,5 l

Kliknij aby powiększyć

Farba GoodHome biała mat 2,5 l

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 742312

|
 • nadaje gładkie, matowe wykończenie
 • farba na bazie wody o delikatnym zapachu
 • sucha w dotyku w czasie 30 - 120 minut
 • dostępna w różnych pojemnościach
Farba GoodHome biała mat to produkt, który świetnie sprawdzi się w momencie prac wykończeniowych. Znajdzie zastosowanie, jeżeli chcesz odświeżyć lub zaaranżować pomieszczenie w elegancki i efektowny sposób. Oprócz efektu wizualnego cieszy się także trwałością i wysoką wydajnością. Z naszej oferty wybierzesz farby GoodHome o różnych pojemnościach, które wystarczą Ci na pomalowanie wyznaczonego metrażu.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Pojemność: 2,5 l

Parametry logistyczne

Długość opakowania

19.9 cm

Wysokość opakowania

14.3 cm

Szerokość opakowania

19.9 cm

Waga brutto

4.24 kg

Pojemność

2,5 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Skala połysku farby

mat

Ilość warstw

2

Powierzchnia aplikacji

podłoże suche, oczyszczone, przeszlifowane

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Czas schnięcia

nakładanie kolejnej warstwy: 2 - 4 h

Wydajność

do 12 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

30 m2

Rozcieńczalnik

woda

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

30 g/l

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

Rodzaj farby

akrylowa

Informacje dodatkowe

stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach

Nr referencyjny

H31874-2L5

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

biały
Farba GoodHome biała mat 2,5 l sprawi, że Twoje biuro lub mieszkanie zyska elegancki i bardzo estetyczny wygląd. Ponadto biel jest uniwersalna, dlatego pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych pomieszczeń. Po nałożeniu zaledwie dwóch warstw uzyskasz jednolitą fakturę bez żadnych prześwitów. Do pomalowania użyjesz standardowych pędzli lub wałków. Produkt przeznaczony jest do rozcieńczania z wodą. Farba GoodHome biała mat w składzie ma żywicę akrylową, która odpowiada za jej trwałość. Powłoka dostosowuje się do panującej w pomieszczeniu temperatury, dzięki czemu nie pęka i nie odkształca się. Usuniesz z niej zabrudzenia, a szorowanie i zmywanie nie spowoduje przebarwień bialego odcienia. Jeżeli cenisz proste i wydajne rozwiązania, ten produkt spełni Twoje oczekiwania.
Ocena
19 komentarzy
16.03.2020
Fatalna , patrząc z dołu sufit jes ok ,ale kiedy patrzę pod śiatło w stronę okna to ręce opadają
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przekazaną opinię. Przykro nam, jeśli farba nie spełniła Pana oczekiwań. W kwestii ustalenia przyczyny niedostatecznego krycia, zachęcamy do kontaktu z pracownikiem działu Dekoracje na miejscu w sklepie lub poprzez kontakt telefoniczny. Numery do wszystkich naszych sklepów znajdzie Pan pod adresem www.castorama.pl/sklepy


 

28.09.2019
Nie polecam! Farba źle się rozprowadza, źle kryje, szybko wysycha. Ogólnie fatalna. Nie poleciłbym nikomu nawet temu kto chciałby pomalować piwnicę.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli farba nie spełniła Pana oczekiwań. Zachęcamy do konsultacji z pracownikiem działu Dekoracje, który udzieli wszelkich, merytorycznych wskazówek w zakresie przygotowania podłoża i aplikacji produktu tak, aby użytkowanie farby przebiegło zgodnie z założeniami.

23.09.2019
Bardzo dziwią Mnie te opinie .. Kupiliśmy tą farbę bez polecenia po prostu z tej serii wybraliśmy kolorową to mówię bierzemy i białą ... Robimy odswieżenie pokoi nie zaden wiekszy remont po prostu odświezenie niskim kosztem ... Farba jest rewelacyjna kryje fantastycznie , smugi (albo ktoś malować nie umie albo miał fatalny wałek serio) bo u nas zjawisko to nie wystąpiło , a żadni z nas malarze . Nie mamy idealnych gładzi , poprzedni właściciele mieszakania wytapetowali wszystkie sciany by schować problem nierówności ..przebijał nam jakiś pomarańcz ze ścian i farba (malowane 2 krotnie) pokryła wszystko idealnie . Ja bardzo polecam
10.09.2019
fatalny zapach po tygodniu wietrzenia nadal zastanawiam się czy wpuścić do tego pokoju dziecko.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za przekazanie nam tych informacji. Opisana przez Pana sytuacja bardzo nas zaniepokoiła, dlatego chcielibyśmy Panu pomóc w jak najszybszym rozwiązaniu tej sytuacji. Zachęcamy serdecznie do skonsultowania opisanej kwestii z naszym doradcą fachowym z Działu Dekoracje, który postara się dotrzeć do przyczyn tego stanu rzeczy i zaproponuje możliwe rozwiązania tej sytuacji. Z naszym ekspertem można skontaktować się na dwa sposoby: odwiedzając sklep osobiście lub kontaktując się z nim drogą telefoniczną, dzwoniąc bezpośrednio na dział. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.


 

31.07.2019
Okropnie kryje. Wersja premium tylko z nazwy.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę informację. Przykro nam, jeśli krycie, które Pani uzyskała odbiega od założonego. Jego poziom zależy od uprzedniego przygotowania podłoża, dlatego zachęcamy do konsultacji tej kwestii z jednym z naszych doradców fachowych z działu Dekoracje, który podpowie jak uzyskać najlepsze krycie.

27.06.2019
Tragedia! Kupiłam dwa kolory różne z mieszalnika. każdy z nich musiałam nanieść 4 razy aby kolor był jednolity !!! Malowałam ja - małe doświadczenie w malowaniu, malował również malarz - duże doświadczenie w malowaniu. Niepolecam!!! Inne farby w podobnej cenie - wystarczy 2 razy pomalować.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przekazaną opinię. Przykro nam, jeżeli osiągnięte krycie okazało się odbiegać od zakładanego. W przypadku wadliwego produktu, niezgodnego z opisem, ma Pani oczywiście możliwość złożenia reklamacji - również drogą telefoniczną lub mailową.

26.05.2019
Niestety, nawet po 3 warstwach widać było poprzedni kolor. Nie polecam
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się opinią o produkcie. Przykro nam, jeżeli siła krycia okazała się niezadowalająca. Zachęcamy do kontaktu z doradcą fachowym z działu, w którym dokonano zakupu celem weryfikacji sytuacji. Można to zrobić również telefonicznie przy pomocy numerów dostępnych na stronie: www.castorama.pl/sklepy.

25.05.2019
Witam .Farba to totalne dno i porażka,mimo ,że jest matowa! Jakakolwiek technika malowania zawodzi(wałek)no chyba,że trafimy na gości co twierdzą ,iż farba jest super tylko klient nie umie malować. Najpierw użyłem satyny ale jeszcze większy badziew,zostawia ślady po wałku.Kilkakrotne malowanie niestety zawodzi.NIE POLECAM!!!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przekazany komentarz. Przykro nam, jeśli produkt nie spełnił Pana oczekiwań. W przypadku produktów wadliwych istnieje możliwość złożenia reklamacji - także drogą telefoniczną. Zachęcamy również do konsultacji z naszym doradcą w sklepie stacjonarnym, który udzieli wskazówek związanych z konkretnymi metodami malowania.

05.05.2019
Kupiłam tą farbę tylko do polamowania sufitu. Po dwóch warstwa juz wiem, że muszę malować jeszcze przynajmniej jeden raz, przez co nie moge zacząć malowania ścian (w innym kolorze). Nie polecem tej farby, jeśli zależy ci na czasie.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli produkt nie spełnił Pani oczekiwań. Zachęcamy do kontaktu z naszym specjalistą z działu Dekoracje, który pomoże Pani w odnalezieniu prawdopodobnej przyczyny tej sytuacji.

30.05.2020
Potwierdzam negatywne opinie!!!! Smugi, różne odcienie i słabe krycie. Cały dzień zmarnowany na jeden pokój i 10l farby. Tragedia. A tak doradzał pracownik Castoramy.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za wyrażenie opinii. Jej treść wzbudziła nasze nieskrywane zainteresowanie i zależy nam na udzieleniu Panu wszelkiego wsparcia. Czy przez przystąpieniem do malowania dokonał Pan odpowiednich przygotowań podłoża, a sama farba została dokładnie wymieszana? Przypominamy, że nasi doradcy fachowi służą pomocą i radą, dzięki czemu cały ten proces przebiega szybko i sprawnie. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości: www.castorama.pl/sklepy

 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Jaką wybrać farbę do ścian i sufitów? Co sprawdzi się najlepiej do malowania? Przewodnik

 • Wykończenie

  Rodzaje farb do ściany – przegląd produktów GoodHome

 • Wykończenie

  Jak podzielić pokój dziecięcy na 3 strefy?

Ocena i komentarz dla:

Farba GoodHome biała mat 2,5 l