Produkty

Farba GoodHome biała mat 5 l

Kliknij aby powiększyć

Farba GoodHome biała mat 5 l

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 742315

|
 • nadaje gładkie, matowe wykończenie
 • farba na bazie wody o delikatnym zapachu
 • sucha w dotyku w czasie 30 - 120 minut
 • dostępna w różnych pojemnościach
Szukasz pomysłu na wprowadzenie powiewu świeżości do mieszkania lub biura? Farba GoodHome biała mat ze względu na uniwersalny kolor sprawdzi się w dowolnym pomieszczeniu. Będzie wyglądać świetnie w połączeniu z klasycznymi i nowoczesnymi elementami wyposażenia. Oprócz tego cechuje się trwałością i wysoką wydajnością. Sprawdź całą ofertę i wybierz optymalną pojemność do swojego metrażu.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Pojemność: 5 l

Parametry logistyczne

Długość opakowania

22.7 cm

Wysokość opakowania

19.3 cm

Szerokość opakowania

22.7 cm

Waga brutto

8.43 kg

Pojemność

5 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Skala połysku farby

mat

Ilość warstw

2

Powierzchnia aplikacji

podłoże suche, oczyszczone, przeszlifowane

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Czas schnięcia

nakładanie kolejnej warstwy: 2 - 4 h

Wydajność

do 12 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

60 m2

Rozcieńczalnik

woda

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

30 g/l

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

Rodzaj farby

akrylowa

Informacje dodatkowe

stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach

Nr referencyjny

H31874-5L

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

biały
Farba GoodHome biała mat 5 l zupełnie odmieni charakter każdego pomieszczenia. Jasny odcień będzie świetnie absorbował promienie słoneczne i sztuczne światło. Dzięki temu Twój salon lub biuro będą wyglądać zawsze promiennie i przestronnie. Matową i jednolitą strukturę uzyskasz już po nałożeniu zaledwie dwóch warstw. Produkt jest bardzo łatwy w aplikacji, którą wykonasz na suchej i oczyszczonej ścianie. Do malowania posłuży Ci pędzel lub wałek. Do produkcji zostały wykorzystane żywice akrylowe, które od lat odpowiadają za trwałość. Powłoka po nałożeniu i wyschnięciu nie zmieni swojej struktury pod wpływem różnicy temperatur. Farba GoodHome biała mat jest zmywalna, dzięki czemu usuniesz z niej nieestetyczne zabrudzenia.
Ocena
19 komentarzy
20.01.2020
Farba fatalna nie nadaje się do malowania. Same smugi.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię o produkcie. Przykro nam, jeśli farba nie spełniła Pańskich oczekiwań. Smugi pojawiające się podczas malowania mogą być efektem nieprawidłowego przygotowania podłoża lub rozrobienia farby. Zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych fachowców z Działu Dekoracje celem ustalenia przyczyny takiego stanu rzeczy. Fachowcy dostępni są w sklepach lub poprzez kontakt telefoniczny.


 

13.12.2019
Nie polecam tej farby. Dla mnie jest tylko wielkim nieporozumieniem, że sprzedawcą ja zachwala po tym jak usłyszy jakie są wymagania co do jakości wykończenia malowanej pow. W związku z tym, że nie spełniła oczekiwań (nie pokryła dobrze, zostawiła smugi, musiałam zakupić kolejna farbę aby pomalować pokój) będę ją reklamować. Nie wspomnę już o pracy i kilku straconych dniach na remont.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli farba nie spełniła Pani oczekiwań. W takiej sytuacji naszym Klientom oczywiście przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Przypominamy, że może Pani tego dokonać w dowolnym sklepie Castorama, nie tylko w tym, w którym zrealizowano zakup.

31.08.2019
Tragedia. Zdecydowanie nie polecam. Wszystkie komentarze negatywne o tej farbie potwierdzone. Żałuję, że kupiłem ją, zanim je przeczytałem. Ledwo co starczyła na pokrycie 2 warstw sufitu w pokoju ok 19m2. W dodatku wymagało kolejnego malowania, zakupiłem już dużo lepszą farbę a o tej tragedii zapomniałem. Wiadomo, że doradcy będą ją polecali, bo to marka własna Castoramy, ,więc mam nadzieję, że komentarze negatywne nie będą usuwane.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Jest nam przykro, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Zachęcamy do konsultacji z jednym z doradców fachowych z działu Dekoracje, który przyjrzy się bliżej opisanej kwestii.

12.06.2019
Farba źle pokryła ściany, wydajność też nie jest zadowalająca, ściana była dobrze przygotowana, zagruntowana, dwa razy pomalowana. Niestety nie mogę polecić. Ściana musi być pomalowana kolejny raz.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli farba okazała się nie spełniać Pana(i) wymagań. Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą, który pomoże w odnalezieniu prawdopodobnej przyczyny oraz ustaleniu rozwiązania tej kwestii. Przypominamy również o możliwości złożenia reklamacji, można tego dokonać w dowolnym sklepie Castorama.

30.05.2020
Potwierdzam negatywne opinie!!!! Smugi, różne odcienie i słabe krycie. Cały dzień zmarnowany na jeden pokój i 10l farby. Tragedia. A tak doradzał pracownik Castoramy.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za wyrażenie opinii. Jej treść wzbudziła nasze nieskrywane zainteresowanie i zależy nam na udzieleniu Panu wszelkiego wsparcia. Czy przez przystąpieniem do malowania dokonał Pan odpowiednich przygotowań podłoża, a sama farba została dokładnie wymieszana? Przypominamy, że nasi doradcy fachowi służą pomocą i radą, dzięki czemu cały ten proces przebiega szybko i sprawnie. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości: www.castorama.pl/sklepy

19.05.2020
Farba dramat ....na opakowaniu jest napisane perfekcyjna biel ,koło bieli to nawet nie leżało ,pomieszczenie wygląda gorzej niż przed malowaniem,farba ma odcień brudnej bieli efekt po malowaniu wygląda jak by nie było malowane z 5lat,poprzednia farba dekoral malowaniem nim 3lata wcześniej i był bielszy niż ta świeża kompletna kpina farba nadaje się do malowania piwnicy i ta cena
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię o produkcie. Bardzo nam przykro, jeśli kolor farby nie spełnił Pana oczekiwań. Zachęcamy do konsultacji opisanej kwestii z doradcą fachowym z działu Dekoracje, który bliżej przyjrzy się osiągniętemu efektowi i postara się ustalić jego przyczyny oraz odnajdzie satysfakcjonujące Pana wsparcie: www.castorama.pl/sklepy

03.05.2020
Farba z serii " nie mieli pieniędzy ale mieli czas" cały długi weekend zmarnowany na malowanie pokoju ok 10m2. Po trzeciej warstwie nadal przebija poprzedni kolor ( a był to blady niebieski, nawet nie chce myślę jakby to wyglądało gdyby poprzedni kolor był bardziej intensywny). Kupiłam 3 wiaderka tej farby z planem malowania jeszcze innych pomieszczeń ale w poniedziałek 2 wracają do sklepu. Bardzo żałuje że wybrałam ten produkt lepiej dopłacić i mieć dużo lepszy efekt w krótszym czasie. Wszystkie poprzednie opinie się potwierdzają - słabe nierówne krycie, podejrzany zapach. Nie polecam
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę wiadomość. Przykro nam, jeśli zakupiona farba nie spełniła Pani oczekiwań. Czy zastosowała się Pani do wszelkich zaleceń, związanych z przygotowaniem malowanego podłoża? Zachęcamy do konsultacji z doradcą fachowym z działu Dekoracje, który postara się pomóc Pani w dotarciu do przyczyn opisanego stanu rzeczy oraz zaproponuje satysfakcjonujące wsparcie: www.castorama.pl/sklepy

16.03.2020
Fatalna , patrząc z dołu sufit jes ok ,ale kiedy patrzę pod śiatło w stronę okna to ręce opadają
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przekazaną opinię. Przykro nam, jeśli farba nie spełniła Pana oczekiwań. W kwestii ustalenia przyczyny niedostatecznego krycia, zachęcamy do kontaktu z pracownikiem działu Dekoracje na miejscu w sklepie lub poprzez kontakt telefoniczny. Numery do wszystkich naszych sklepów znajdzie Pan pod adresem www.castorama.pl/sklepy


 

04.01.2020
Farba jest fantastyczna. Kupiłam na sufit w łazience i przecudnie wygląda. Tak ekskluzywnie
28.09.2019
Nie polecam! Farba źle się rozprowadza, źle kryje, szybko wysycha. Ogólnie fatalna. Nie poleciłbym nikomu nawet temu kto chciałby pomalować piwnicę.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli farba nie spełniła Pana oczekiwań. Zachęcamy do konsultacji z pracownikiem działu Dekoracje, który udzieli wszelkich, merytorycznych wskazówek w zakresie przygotowania podłoża i aplikacji produktu tak, aby użytkowanie farby przebiegło zgodnie z założeniami.

 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Biel we wnętrzach

 • Wykończenie

  Rodzaje farb do ściany – przegląd produktów GoodHome

 • Wykończenie

  Jaką wybrać farbę do ścian i sufitów? Co sprawdzi się najlepiej do malowania? Przewodnik

Ocena i komentarz dla:

Farba GoodHome biała mat 5 l