Produkty

Farba GoodHome Łazienka toronto 2,5 l

Kliknij aby powiększyć

Farba GoodHome Łazienka toronto 2,5 l

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 744152

|
 • odporna na pleśń i wilgoć
 • długotrwały kolor
 • odporna na szorowanie
 • łatwe czyszczenie pędzli przy użyciu wody
Farba GoodHome Łazienka Toronto to produkt przygotowany z myślą o malowaniu ścian w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności. Po aplikacji produktu ściana jest odporna na działanie wilgoci oraz intensywne szorowanie. Farba emulsyjna zapobiega tworzeniu się pleśni. Złamana biel o delikatnym połysku doskonale pasuje do większości aranżacji.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

15.4 cm

Wysokość opakowania

20.1 cm

Szerokość opakowania

20.1 cm

Waga brutto

3.125 kg

Pojemność

2,5 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Skala połysku farby

lekki połysk

Ilość warstw

2

Powierzchnia aplikacji

podłoże suche, oczyszczone, przeszlifowane

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Temperatura aplikacji

od +10°C do +30°C

Czas schnięcia

dotykowy: 1 - 2 h; nakładanie kolejnej warstwy: 2 - 4 h

Wydajność

do 12 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

30 m2

Rozcieńczalnik

woda

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

max. 30 g/l

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

Seria

Łazienka

Rodzaj farby

emulsyjna

Nr referencyjny

3663602591450

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

toronto
Emulsyjna farba GoodHome Łazienka Toronto satyna 2,5 l dostępna jest w kolorze złamanej bieli z delikatnym połyskiem i satynową powierzchnią. Elegancko prezentuje się we wnętrzach tradycyjnych i nowoczesnych. Kolor jest długotrwały i odporny na szorowanie podczas czyszczenia. Po pokryciu farbą ściana staje się odporna na działanie wilgoci. To sprawia, że rzadziej pojawia się na niej również pleśń. Z tego powodu farba GoodHome Łazienka Toronto dobrze sprawdza się w pomieszczeniach o dużej wilgotności i gorszej wentylacji. Jest prosta w aplikacji. Nałożysz ją za pomocą pędzla lub wałka. Narzędzia wystarczy umyć pod bieżącą wodą. Farba szybko wysycha, co znacznie skraca czas malowania. Zobacz też inne odcienie farb GoodHome do łazienek.
Ocena
4 komentarze
23.04.2020
Piękny kolor farby, kryje już po pierwszym razie. Jednak trzeba zwrócić uwagę iż mokra farba na ścianie robi się jak guma. Malowałam lamperie na przedpokoju - ściąganie taśmy papierowej trzeba zrobić natychmiast po pomalowaniu przy mokrej farbie - a bardzo szybko schnie farba. Efekt warty zabawy.
11.03.2020
Że też coś mnie podkusiło do kupienia tej farby. Szkoda, że pozbyłem się paragonu bo bym jechał ze zdjęciami i resztą farby zgłosić reklamację. Farba jest beznadziejna. Po pierwszych dwóch warstwach ciapki, ślady wałka i przebijający poprzedni kolor. Mówię dobra - był intensywny to pomaluję jeszcze. Dopiero przy 4 warstwie pokrycie jest jako takie, a i tak widać przebłyski starego koloru. Pomalowałem resztką starej śnieżki, którą miałem w piwnicy i już po pierwszej warstwie naprawiła przebijający stary kolor. Jakbym przeczytał opinie wcześniej to bym jej nie kupił. Nigdy więcej nie kupię farby GoodHome ani innych produktów tej firmy. Szczerze nie polecam, szkoda nerwów i czasu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli efekt uzyskany przy użyciu farby nie spełnił Pana oczekiwań. Zależy nam na tym, aby udzielić Panu wszelkiego wsparcia w tym zakresie, dlatego też, mimo opisanej sytuacji, zapraszamy do dowolnego sklepu Castorama celem konsultacji z doradcą oraz ustalenia ścieżki postępowania w tym przypadku.

18.12.2019
Kupiłem tą farbę z ciekawości, ponieważ opakowanie jest bardzo, bardzo podobne do opakowań i designu Fluggera. Nie mówię że Flugger jest lepszy bo ma swoje duże wady. Chodzi mi konkretnie o GoodHome . Używamy szarych mas szpachlowych i malowanie na dwa razy zawsze byli na gotowo, wczoraj farba GoodHome przemalowalem piąty raz i jeszcze nie jest jednolicie, co powoduje że mam znowu baranek na nowych ścianach. Malowalem kolorem ,który w mojej ocenie odpowiada kolorów i S1500-n .
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za szczegółową opinię. Przykro nam, jeśli farba nie spełniła Pana oczekiwań w zakresie odpowiedniego krycia malowanej powierzchni. Czy zastosował się Pan do wszelkich zaleceń producenta, a podłoże zostało uprzednio odpowiednio przygotowane? Często masy szpachlowe posiadają większą, niż pozostała część ściany czy sufitu chłonność i wystąpienie na niej opisanego przez Pana efektu wydaje się być nieuniknione, jeśli nie zastosuje się środka gruntujacego, który wyrówna wspomnianą wcześniej chłonność. Zachęcamy do konsultacji z doradcą fachowym z działu Dekoracje, który postara się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące tej sytuacji.

17.10.2019
Dużym minusem są kolory a raczej odcienie. Kolor hamptons widocznie szary po pomalowaniu błękitny. Ciężko znaleźć odpowiedni kolor beż spróbowania
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię na temat farby. Przykro nam, jeśli odnalezienie odpowiadającego koloru produktu nie przebiegło według Pana(i) założeń. Zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych z działu Dekoracje, który udzieli merytorycznego wsparcia w zakresie doboru koloru spełniającego Pana(i) oczekiwania.

 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Rodzaje farb do ściany – przegląd produktów GoodHome

 • Wykończenie

  Pomaluj ściany jak profesjonalista – malowanie krok po kroku

 • Wykończenie

  Renowacja łazienki – łazienka w stylu art deco

Ocena i komentarz dla:

Farba GoodHome Łazienka toronto 2,5 l