Produkty

Farba GoodHome Premium biała mat 10 l

Kliknij aby powiększyć

Farba GoodHome Premium biała mat 10 l

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 742323

|
 • zmywalna i odporna na szorowanie
 • trwały kolor
 • odporna na plamy i wyjątkowo wytrzymała
 • wysoki współczynnik odbicia światła - rozjaśnia pomieszczenie
 • dostępne różne pojemności
Farba GoodHome Premium biała mat przeznaczona jest do malowania ścian w pomieszczeniach użytkowych i mieszkalnych. Wyróżnia się dużą pojemnością i tym samym wysoką wydajnością. Będzie świetnym rozwiązaniem w połączeniu z klasycznymi lub nowoczesnymi elementami wyposażenia. Przygotowaliśmy dla Ciebie różne propozycje pod względem pojemności, by ułatwić Ci wykonanie prac wykończeniowych bez marnowania materiału.
Wszystko na raty.
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Pojemność: 10 l

Parametry logistyczne

Długość opakowania

29.5 cm

Wysokość opakowania

22.2 cm

Szerokość opakowania

29.5 cm

Waga brutto

13.56 kg

Pojemność

10 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Skala połysku farby

mat

Ilość warstw

1 - 2

Powierzchnia aplikacji

podłoże suche, oczyszczone, przeszlifowane

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Czas schnięcia

dotykowy: 2 h; nakładanie kolejnej warstwy: 2 - 4 h

Wydajność

do 10 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

100 m2

Rozcieńczalnik

woda

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

Rodzaj farby

akrylowa

Informacje dodatkowe

stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach

Nr referencyjny

H31873-10L

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

biały
Szukasz produktu o dużej wydajności i doskonałym kryciu? Z pomocą przyjdzie Ci farba GoodHome Premium biała mat 10 l. Taka pojemność wystarczy Ci na pokrycie powierzchni ściennej sięgającej nawet stu metrów kwadratowych. Aby uzyskać jednolitą strukturę bez prześwitów wystarczą zaledwie dwie warstwy. Produkt naniesiesz bez problemu przy pomocy tradycyjnego wałka lub pędzla na oczyszczoną i suchą powierzchnię. Farba GoodHome Premium biała wykonana jest na bazie żywicy akrylowej. Dzięki temu możesz swobodnie poddawać ją pielęgnacji i usuwać z niej wszelkie plamy i zabrudzenia. Również szorowanie nie ma znaczącego wpływu na trwałość powłoki oraz jej kolor. Atutem jest także tendencja do przystosowywania się do temperatury. Kurczenie i rozszerzanie nie spowoduje nieestetycznych pęknięć, które wymagałyby naprawy.
Ocena
19 komentarzy
24.03.2020
Super farba dobre krycie
03.03.2020
Kupiłem farbę North Pole do kuchni. Niestety wielkie rozczarowanie. Pal diabli że wydajność z litra to jakaś bajka z mchu i paproci, główny problem polegał na tym że farba nie kryła. Dwie warstwy a kuchnia wygladała jak łaciata krowa. Chcąc nie chcąc musiałem kupić markową farbę, która się świetnie sprawdziła. Tak jak stara zasada: jak ktoś chce mieć tanio i dobrze to musi kupić dwie rzeczy - tanią i dobrą.
I tak, ściana była umyta mydłem malarskim i czystą wodą.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli spotkała Pana opisana sytuacja. Czy poza użyciem mydła i wody, przygotował Pan malowane podłoże stosując odpowiedni środek gruntujący, mający na celu wyrównanie chłonności podłoża oraz uzyskanie określonej przez producenta wydajności? Opisane objawy mogą wynikać z nierównomiernego chłonięcia farby w malowaną powierzchnię, dlatego zachęcamy do skonsultowania tej kwestii z doradcą fachowym z działu Dekoracje, który udzieli Panu wszelkich wskazówek dotyczących rozwiązania tej sytuacji. Z naszymi specjalistami można skontaktować się drogą telefoniczną, dzwoniąc bezpośrednio na dział, jak również osobiście odwiedzając wybrany przez siebie sklep. Adresy sklepów oraz numery kontaktowe do wszystkich lokalizacji w Polsce można znaleźć na stronie: www.castorama.pl/sklepy Zachęcamy do skorzystania z najdogodniejszej możliwości.

24.02.2020
Zdecydowanie odradzam. Marnowanie czasu i pieniędzy. Powinni wycofać to ze sprzedaży. Trzy warstwy i dalej widać ślady po wałku.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę ocenę. Przykro nam niezmiernie, jeśli malowanie przy użyciu tej farby nie spełniło Pańskich oczekiwań. Czy dobrze dobrał Pan akcesoria użyte podczas aplikacji produktu, a malowana powierzchnia została odpowiednio przygotowana? Nasi doradcy fachowi z działu Dekoracje udzielą wszelkich wymaganych wskazówek dotyczących obu, wspomnianych wyżej kwestii. Przypominamy również, że jeśli mimo tego posiada Pan wątpliwości dotyczące zgodności produktu z opisem, przysługuje Panu prawo do złożenia reklamacji. Aby uzyskać wiedzę w zakresie przebiegu tego procesu w przypadku produktu takiego, jak farba, zachęcamy do konsultacji z dowolnym sklepem Castorama na terenie Polski: www.castorama.pl/sklepy

16.02.2020
Tragedia tym po prostu nie da się malować. Teoretycznie 2 warstwa powinna przykryć braki pierwszej warstwy. Nie w tym przypadku. Powierzchnia niewiele ma wspólnego jeżeli maluje się druga warstwę a tych warstw to jeszcze ze 2 by mógł nałożyć i efekt byłby podobny. Odradzam zakup tego produktu . Ostatni raz dałem się nabrać dobrym radom sprzedawcy.
Będę omil półkę z tymi produktami szerokim łukiem. Szkoda tylko psuć sobie markę. Bez gwiazdek za moje nerwy.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Jest nam ogromnie przykro, jeśli farba nie spełniła Pańskich oczekiwań w zakresie krycia. Czy byłby Pan tak uprzejmy i zechciał doprecyzować, czy przygotował Pan podłoże do malowania w odpowiedni sposób? Jeśli tak, a mimo to uważa Pan, że produkt nie jest zgodny z opisem, to uprzejmie przypominamy, że może Pan skorzystać z przysługującego Panu prawa do złożenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama na terenie całego kraju. Zachęcamy równocześnie do konsultacji kwestii odpowiedniego przygotowania powierzchni z doradcą fachowym z działu Dekoracje, który chętnie dotrze do przyczyn tego stanu rzeczy i doradzi, co należy zrobić, by uzyskać satysfakcjonujący efekt.

04.02.2020
Byłam sceptycznie nastawiona do tej farby, ale polecono mi ją na Zakopiance i jednak to był strzał w 10. Na minus troszkę słabsza wydajność względem markowych farb typu Beckers, ale wszystko rekompensuje super siła krycia. Ściany zostały zagruntowane podkładem Śnieżki. Dziękuję za polecenie produktu panu z działu farb.
26.01.2020
Farba tragiczna, efekt po malowaniu żenujący. Widać każdy ruch wałka, błyszczy się mimo iż to miało być mat. Sufit był wcześniej biały i nie wyglądał źle, chciałem go tylko odświeżyć przy okazji malowania ścian na inny kolor. Teraz sufit jest dopiero do malowania. Nawet bez oświetlenia wygląda po prostu obrzydliwie, a po wpuszczeniu trochę słońca przez rolety lepiej nie mówić...
Żałuję wydanych pieniędzy... Opinia zostanie na zawsze... I każdemu będę odradzać tych farb.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. To dla nas bardzo przykra wiadomość, jeśli farba nie spełniła Pana oczekiwań po malowaniu. Opisana sytuacja może wynikać z kilku czynników, między innymi ze sposobu, w jaki podłoże zostało przygotowane do malowania. Zachęcamy do skonsultowania opisanej przez Pana sytuacji z doradcą fachowym z działu Dekoracje, który postara się odnaleźć prawdopodobną przyczynę wystąpienia połysku i śladów wałka oraz doradzi, co należy zrobić, by rozwiązać tę kwestię i móc cieszyć się uzyskanym efektem.

04.01.2020
Farba dla pasjonatów malowania. Dzięki tej farbie można pomalować sufit nie raz, nie dwa, ale aż trzy razy dzięki doskonale nieistniejącej siłę krycia. Malowanie tą farbą to tragedia. Podłoże przygotowane jak w opisie farby, a mimo to same smugi i praktycznie zerowe krycie, choć malowałam biały sufit. Zdecydowanie nie polecam. Jedna gwiazdka to zawyżona ocena.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Jest nam bardzo przykro, jeśli poziom krycia farby nie spełnił Pani oczekiwań. Zapraszamy do kontaktu z fachowcem z działu dekoracji w dowolnym sklepie Castorama w celu ustalenia, dlaczego, mimo prawidłowo przygotowanego podłoża, zdarzyła się sytuacja tego rodzaju.

14.12.2019
Kupiłem good home Bogota, tragedia... Miał być ciemny brąz a był prawie czarny
Kupiłem kolejna, tym razem Caracas
Kolejna tragedia ! Miał być delikatny brąz, a dostałem szary, jak beton!
W probce i 5 l wiaderku ten sam kolor, szary beton. Odradzam, kolory na pudełku ni jak mają się do tego co w środku!!!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za przekazanie opinii o produkcie. Jest nam bardzo przykro, jeśli farba nie spełniła Pana oczekiwań i okazała się mieć inny kolor. Przekażemy tę kwestię osobom odpowiedzialnym za dział Dekoracje, aby mogły ją zweryfikować. Natomiast Pana zapraszamy do sklepu celem wyjaśnienia tej sytuacji.

20.10.2019
Farba z matem ma niewiele wspólnego. Świeci się. Wysycha podczas malowania nierówomiernie. Na suficie widać każdy ruch wałka.
Produkt nie jest wart swojej ceny.
Szkoda i wydanych pieniędzy i czasu, że o nerwach nie wspomnę.
Inne zwykłe farby typu Śnieżka o wiele lepiej kryją i są po prostu lepsze. Absolutnie nie polecam.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za przekazanie tych informacji. Bardzo nam przykro, jeśli spotkała Pana taka sytuacja, a zakupiona farba nie spełniła Pana oczekiwań w zakresie jakości. Opisane doświadczenia mogą być spowodowane wieloma czynnikami, między innymi sposobem, w jaki podłoże zostało przygotowane do malowania - powinno być ono suche, oczyszczone i przeszlifowane. Dodatkowo, kolejne warstwy powinny być nakładane po upływie kilku godzin (od 2-4h). Zachęcamy do skonsultowania wspomnianych kwestii z naszym doradcą z działu Dekoracje, który chętnie bliżej przyjrzy się tej sprawie i doradzi, co zrobić, by uzyskać efekt zgodny z oczekiwaniami. Z naszym specjalistą można skontaktować się na dwa sposoby: odwiedzając sklep osobiście lub kontaktując się z nim drogą telefoniczną, dzwoniąc bezpośrednio na dział. Zachęcamy do skorzystania z najdogodniejszej dla Pana możliwości. Chcielibyśmy Panu pomóc w rozwiązaniu tej sytuacji.

19.05.2019
Farba jest rewelacyjna! Krycie doskonale, bardzo gęsta, nie kapie, nie chlapie. Piękna, czysta biel rozświetlająca pomieszczenie. Ta farba chyba w ogóle nie ma zapachu a na dodatek unieszkodliwia formaldehyd, który występuje dosłownie we wszystkim wokół.
Już nigdy więcej słabych niemieckich farb! ( Ostatnim razem malowałam Düfa i to była najgorsza farba jaką kiedykolwiek kupiłam, rzadka, chlapiąca, droga i najsłabsze krycie ever! )
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Jaką wybrać farbę do ścian i sufitów? Co sprawdzi się najlepiej do malowania? Przewodnik

 • Wykończenie

  Rodzaje farb do ściany – przegląd produktów GoodHome

 • Wykończenie

  Jak podzielić pokój dziecięcy na 3 strefy?

Ocena i komentarz dla:

Farba GoodHome Premium biała mat 10 l