Produkty

Farba GoodHome Kuchnia tijuana 2,5 l

Kliknij aby powiększyć

Farba GoodHome Kuchnia tijuana 2,5 l

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 744424

|
 • odporna na tłuszcz i plamy
 • odporna na szorowanie
 • długotrwały kolor
 • łatwe czyszczenie pędzli przy użyciu wody
Farba GoodHome Kuchnia Tijuana mat o beżowym odcieniu to prosty sposób, by zakończyć prace remontowe w mieszkaniu. Ze względu na wzmocniony skład jest to doskonała alternatywa dla płytek ceramicznych. Produkt jest wysoce wydajny, co przełoży się na czas i efektywność malowania. Farbę naniesiesz bez problemu przy użyciu wałka lub pędzla. Zajrzyj do naszej oferty i sprawdź inne produkty GoodHome.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

15.4 cm

Wysokość opakowania

20.1 cm

Szerokość opakowania

20.1 cm

Waga brutto

3.125 kg

Pojemność

2,5 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Skala połysku farby

mat

Ilość warstw

2

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Temperatura aplikacji

od +5°C do +30°C

Czas schnięcia

dotykowy: 1 - 2 h; nakładanie kolejnej warstwy: 2 - 4 h

Wydajność

do 14 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

35 m2

Rozcieńczalnik

woda

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

max. 30 g/l

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

Seria

Kuchnia

Rodzaj farby

emulsyjna

Nr referencyjny

3663602404187

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

tijuana
Pomalowanie ścian w przestrzeni kuchennej wymaga użycia jakościowych artykułów wykończeniowych. Do takich zalicza się farba GoodHome Kuchnia Tijuana mat 2,5 l w kolorze beżowym. Zastosujesz ją w klasycznej i współczesnej aranżacji w połączeniu z odważniejszymi dodatkami i meblami. Skład produktu został urozmaicony o substancje wzmacniające oraz pomocnicze. Dzięki temu emulsja jest odporna na plamy oraz tłuszcz, który powstaje przy sporządzaniu posiłków. Jest struktura nie zmienia się w momencie czyszczenia, szorowania oraz wydobywania się oparów. Farba GoodHome Kuchnia Tijuana mat jest wysoce wydajna i łatwa w aplikacji. Naniesiesz ją na ścianę przy pomocy pędzla lub wałka. Po skończonej pracy resztki preparatu usuniesz z narzędzia przy pomocy zwykłej wody. Dwie warstwy farby zapewnią Ci oczekiwany i elegancki efekt.
Ocena
3 komentarze
20.08.2019
W przeciwieństwie do poprzednich opinii ja jestem bardzo zadowolony - użyłem Farby na ścianę pomalowaną wcześniej zwykłą emulsyjną w podobnym odcieniu w celu ochrony przed tłuszczem i ścieraniem - pełne krycie już po pierwszym malowaniu drugi raz malowałem bardziej dla wzmocnienia ochrony niż wyrównania koloru. Farba łatwo się rozprowadza i o dziwo jest wydajna ( 1/2 z 2.5 litra na dwukrotne pomalowanie około 10 metrów kw). Mam nadzieje ze podczas użytkowania sprawdza się tez jej właściwości ochronne.
04.08.2019
Gorszej farby nigdy nie używałem. Fatalna to jedyne co można powiedzieć. Zero krycia, niewydajna. Wstyd, że Castorama poleca te farby swoim klientom. Niezrozumiałe jest jak tak duży i popularny sklep sprzedaje takie ...! Warto zaznaczyć, że jest to produkt specjalnie wyprodukowany dla Castorama.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli farba nie spełniła Pana oczekiwań. Zachęcamy do skonsultowania opisanej kwestii z naszym doradcą fachowym z Działu Dekoracje, który postara się ustalić przyczyny tego stanu rzeczy i doradzi, co należy zrobić by malowanie było jak najbardziej przystępne i komfortowe. Zachęcamy do kontaktu z naszym specjalistą, chętnie służymy pomocą.

30.07.2019
Farba to totalna porażka. Fatalnie kryje. Bardzo ciężko się rozprowadza. Schnie w mgnieniu oka pozostawiając smugi i mazy. Biel nie jest do końca matowa. Chciałem odświeżyć kuchnię i zabezpieczyć a nadaje się tylko do ponownego malowania. Nie polecam.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę informację. Przykro nam, jeśli farba nie spełnia Pana oczekiwań. Efekt osiągnięty przy użyciu farby zależy od wcześniejszego, odpowiedniego przygotowania podłoża. Zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych z działu Dekoracje w dowolnym sklepie Castorama, który postara się pomóc w ustaleniu przyczyny takiego zachowania produktu oraz ewentualnego rozwiązania tej kwestii.

 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Jak wykończyć ścianę nad blatem kuchennym?

 • Wykończenie

  Salon w stylu eklektycznym – jak dobrać kolor farby do salonu?

 • Wykończenie

  Jak wybrać kolor ścian w kuchni?

Ocena i komentarz dla:

Farba GoodHome Kuchnia tijuana 2,5 l