Produkty

Grabie malowane Robi 16 zębów

Kliknij aby powiększyć

Grabie malowane Robi 16 zębów

Marka: Robi

Marka: Robi

Kod: 611187

|
Dostępny tutaj model grabi wykorzystasz do zbierania liści i resztek roślinnych ze swojego trawnika oraz wyrównywania gleby. Narzędzie charakteryzuje się solidną budową, dzięki czemu nie zdeformuje się ani nie złamie podczas pracy – zachowa swoją funkcjonalność na długi czas. Niebieski kolor głowicy będzie wyróżniać się na tle zieleni Twojego ogrodu, dzięki czemu bez problemu odnajdziesz produkt w razie potrzeby.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

7.5 cm

Wysokość opakowania

133 cm

Szerokość opakowania

44 cm

Waga brutto

1.1 kg

Wymiary produktu

133 x 44 x 7,5 cm

Długość trzonka

130 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace w ogrodzie, na działce

Szerokość robocza

44 cm

Liczba zębów

16

Parametry indywidualne

Marka

Robi

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

R916

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

drewno jesionowe, stal
Poszukujesz odpowiedniego narzędzia do porządkowania ogrodu oraz trawnika? W tym celu możesz skorzystać z przedstawionego tutaj produktu. Grabie posłużą Ci do zbierania resztek roślinnych z trawnika i rabat oraz do wyrównywania gleby przed siewem. Możesz wykorzystać je także podczas przycinania żywopłotu oraz prowadzenia prac pielęgnacyjnych na swoim trawniku. Narzędzie wyposażono w długi trzon, który zapewni Ci zachowanie komfortowej pozycji podczas pracy – nie poczujesz bólu ani nie nadwyrężysz kręgosłupa. Głowicę pomalowano na niebieski kolor tak, by wyróżniała się na tle zieloni panującej w Twoim ogrodzie, dzięki czemu będziesz mógł szybko odnaleźć grabie. Część robocza została solidnie zespolona z trzonkiem, dzięki czemu nie wyłamiesz żadnego z elementów i przez długi czas będziesz się cieszyć z funkcjonalności narzędzia.
Ocena
4 komentarze
10.05.2020
Grabie mam od 2 miesiący i używam do grabienia zarosnietej działki, gdzie są kamienie gruz trawa a raczej kępy trawy
Sprawdzają się idealnie polecam za tą cene bo warto
20.10.2019
Pierwsze przy wyrównywaniu terenu dawały radę, więc po 3 miesiącach kupiłem drugie które wytrzymały miesiąc. Grabie oderwały się, rozdzieliły od metalowego uchwytu na styl. A te pierwsze po 6 miesiącach również zakończyły żywot w ten sam sposób. Przypadek? Nie sądzę. Słaba jakość.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli spotkała Pana(ią) taka sytuacja, a grabie przestały pełnić swoją funkcję. Przekażemy tę kwestię osobom odpowiedzialnym za jakość produktów w sklepie, aby bliżej się jej przyjrzały. Przypominamy również o możliwości złożenia reklamacji w dowolnej Castoramie, gdzie zostanie rozpatrzona.

29.02.2016
Malowane - ciekawe czy są metalowe/plastikowe?
20.01.2016
Grabie tradycyjne sa moim zdaniem najlepsze podczas prac porządkowych. Nie wyobrażam sobie, żeby miało ich nie być na warsztatowym wyposażeniu.
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  5 narzędzi, które wystarczą nam do pielęgnacji ogrodu

 • Ogród

  Najlepsze ręczne narzędzia ogrodnicze z serii Durum

 • Ogród

  Jak ułatwić sobie grabienie

Ocena i komentarz dla:

Grabie malowane Robi 16 zębów