Gres mrozoodporny szkliwiony Morphite Egen 60 x 120 cm black 1,44 m2
Ile będę potrzebować?
Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Czarny gres szkliwiony Morphite Egen doskonale sprawdzi się zarówno na ścianach, jak i podłogach w różnych wnętrzach mieszkalnych czy użytkowych. Ta płytka ceramiczna wyróżnia się odpornością na mróz, dzięki czemu można ją swobodnie stosować nie tylko w środku, ale również na zewnątrz budynków. Gładka, szkliwiona powierzchnia sprawia, że utrzymanie jej w czystości nie sprawia trudności, a uniwersalny odcień czerni świetnie komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i bardziej klasycznymi aranżacjami. To propozycja dla tych, którzy cenią sobie trwałość i wygodę podczas codziennej pielęgnacji, niezależnie od tego, czy urządzają dom, mieszkanie, czy przestrzeń komercyjną.
Cechy i zalety
Gres szkliwiony w eleganckim, czarnym kolorze ma wymiary 60 x 120 cm i grubość 8 mm. Dzięki starannie rektyfikowanym krawędziom po ułożeniu tworzy gładką, spójną powierzchnię. Ten materiał doskonale sprawdzi się zarówno na ścianach, jak i podłogach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Jego mrozoodporność, niska nasiąkliwość oraz wysoka odporność na ścieranie sprawiają, że jest to idealny wybór nawet do wymagających przestrzeni. Dodatkowo płytki świetnie współpracują z ogrzewaniem podłogowym. Utrzymanie ich w czystości nie sprawia trudności, a wytrzymałość na codzienne użytkowanie zapewnia długotrwały, estetyczny wygląd.
- Mrozoodporny gres idealny do wnętrz i na zewnątrz
- Szkliwiona powierzchnia zapewniająca łatwe czyszczenie i elegancki wygląd
- Rektyfikowane krawędzie gwarantujące precyzyjny montaż
- Ponadczasowe, czarne wzornictwo pasujące do nowoczesnych aranżacji
- Uniwersalne zastosowanie na ścianie i podłodze
- Odporność na wilgoć i niska nasiąkliwość dla trwałości na lata
- Kompatybilny z ogrzewaniem podłogowym dla większego komfortu
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
| Typ produktu | Płytka podłogowa i ścienna |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie |
| Marka | Egen |
| Seria | Morphite |
| Długość produktu | 1200mm |
| Szerokość produktu | 600mm |
| Grubość produktu | 8mm |
| Pokrycie | 1.44m² |
| Waga produktu | 29kg |
| Materiał | Gres |
| Kolor | Czarny |
| Grupa kolorystyczna | Czarny |
| Powłoka | Szkliwiony |
| Rektyfikowany | Tak |
| Mrozoodporność | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe | Do użytku z ogrzewaniem podłogowym |
| Obszar zastosowania | W pomieszczeniach i na zewnątrz |
| Odpowiednia powierzchnia | Ściana i podłoga |
| Miejsce produkcji | Indie |
| Gwarancja producenta | Brak gwarancji, tylko rękojmia |
| Kod produktu | 5901750726095 |