icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Grunty uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Podkłady gruntujące

Strzałka w prawo

Grunty uniwersalne

Strzałka w prawo

Grunt głębokopenetrujący Soudal Soudaprim 10 l

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Grunt głębokopenetrujący Soudal Soudaprim 10 l
Strzałka w prawo
54,98
/ szt.
5,50
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Głęboko penetrujący grunt to produkt, dzięki któremu zaimpregnujesz ściany i posadzki w Twoim domu. Grunt jest bardzo wydajny i prosty w aplikacji. Po naniesieniu wnika głęboko w strukturę powierzchni i podnosi jej wytrzymałość. Możesz go stosować przed malowaniem lub tapetowaniem. Skutecznie ogranicza wchłanianie się wody i zapobiega pękaniu farb.

  Cechy i zalety

  Użycie gruntu głęboko penetrującego to doskonały sposób na impregnację ścian i posadzek w Twoim domu. Preparat głęboko wnika w strukturę powierzchni i wzmacnia ją od środka. Aplikacja jest bardzo prosta i nie wymaga użycia specjalistycznego sprzętu. Grunt możesz nanieść wykorzystując do tego wałek lub pędzel. Preparat szybko schnie i nie wchodzi w reakcję z materiałami budowlanymi. Możesz go zastosować przed malowaniem, sprawiając, że naniesiona na niego farba nie będzie pękała. Możesz go również użyć przed tapetowaniem. Produkt skutecznie ogranicza wchłanianie wody, stąd polecany jest szczególnie do miejsc narażonych na wilgoć takich jak łazienka, kuchnia czy pralnia. W ofercie dostępne są impregnaty w opakowaniach o różnych pojemnościach.

   Specyfikacja techniczna

   Objętość10L
   Waga (kg)10.1kg
   Czas schnięcia1 - 6 godzin
   Typ opakowaniaszt.
   Kod produktu5411183130999