Produkty

Grzejnik elektryczny Kandor 500 W

Kliknij aby powiększyć

Grzejnik elektryczny Kandor 500 W

Kod: 508654

|
 • miejscowe ogrzewanie pomieszczeń
 • uzupełniające źródło ciepła
 • technologia bezcieczowa
Grzejnik elektryczny umożliwia dogrzewania pomieszczeń podczas chłodnych dni – przyda się w większości gospodarstw domowych. Będzie doskonale spełniał swoje zadanie przez długi czas, ponieważ aluminium jest materiałem odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Model utrzymany w uniwersalnej białej barwie prezentuje się szczególnie estetycznie.

Darmowa dostawa kurierem

Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Szerokość opakowania

58 cm

Długość opakowania

8.5 cm

Wysokość opakowania

102 cm

Waga brutto

7 kg

Szerokość produktu

545 mm

Głębokość produktu

90 mm

Wysokość produktu

980 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

miejscowe ogrzewanie pomieszczeń

Moc cieplna grzejnika

500 W

Napięcie

220 - 240 V

Termostat

tak

Wentylator

nie

Orientacja grzejnika

pionowa

Powierzchnia w m2 (przy wys. 2,6 m)

1 - 5 m2

Zawartość zestawu

mocowania i łączenia w zestawie

Parametry indywidualne

Seria

Kandor

Gwarancja

2 lata

Informacje dodatkowe

elementy mocujące do ściany w zestawie; technologia bezcieczowa; element grzewczy: grzałka

Nr referencyjny

DDD500WT151DA

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

aluminium

Kolor producenta

biały
Grzejnik elektryczny przeznaczony jest do miejscowego ogrzewania pomieszczeń – idealnie sprawdza się na przykład w łazienkach, gdzie zapewnia idealne warunki i komfort termiczny. Stworzony został z odpornego na uszkodzenia mechaniczne aluminium, wobec czego przez długi czas zachowa nienaganny wygląd i będzie działał bezawaryjnie. Produkt utrzymany w uniwersalnej białej barwie nie wpłynie na wygląd Twojego otoczenia. W celu zamontowania elektrycznego modelu nie musisz przeprowadzać nieplanowanych remontów – instalacja urządzenia nie wymaga bowiem dużej ingerencji w konstrukcję ściany. W komplecie znajdziesz również elementy umożliwiające prawidłowe przymocowanie grzejnika do ściany, więc części tych nie musisz dokupować we własnym zakresie.
Ocena
5 komentarzy
28.01.2020
Na moje pytanie do prac. Castoramy, co jest czynnikiem grzewczym, odp. że grzałka. Na moje stwierdzenie,ze to źródło ciepła a nie czynnik grzewczy, człowiek ów dopytał się i oświadczył że czynnikiem grzewczym jest piasek rozprowadzający ciepło równomiernie w rurkach a spirala grzewcza jest poprowadzona w całym obwodzie grzejnika. Na opakowaniu brak jest odpowiedniej informacji dlatego klienci pytają się o szczegóły.
Produkt mam od paru dni. Montaż nie przedstawia żadnych problemów, choć załączone kołki rozporowe są za małe. Programowanie z instrukcją jest nieskomplikowane. Grzejnik prezentuje się ładnie, szybko się nagrzewa ale też szybko stygnie. Wszak to raczej suszarka niż grzejnik c.o. Generalnie jest dużym pozytywnym zaskoczeniem mimo, że jest produkcji chińskiej.
24.09.2019
Uwaga - produkt nie jest przeznaczony do zalewania jakimkolwiek płynem. Mnie pracownik Castoramy przekonał podczas zakupu, że muszę też kupić jakiś płyn (chyba glikol). Wydałem 80 zł a okazało się, że jest to system z grzałką bez konieczności ani nawet możliwości wlania czegokolwiek. Nie ma wlewów ani zaworów, wlanie płynu uszkodziłoby sprzęt
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli przydarzyła się Panu taka sytuacja. Nie ukrywamy, że bardzo nas zaniepokoiła sytuacja z pracownikiem Castoramy, dlatego chcielibyśmy uzyskać na ten temat więcej szczegółów. Zależałoby nam na takich informacjach jak data tego zdarzenia oraz dokładny opis sytuacji. Wysłać nam to można za pomocą strony: www.castorama.pl/kontakt Dodatkowo informujemy, że nieużywany asortyment, o którym Pan wspomniał można oddać w dowolnym oddziale Castorama na ternie całej Polski.


 

17.10.2018
Czy jest już zalany płynem i jakim?
I czy kabel z wtyczką jest w zestawiw
23.11.2016
Jestem bardzo zadowolony z grzejnika. Moim zdaniem dobrze się sprawdza
27.10.2016
Grzejnik z rozbudowanymi opcjami ustawiania czasu oraz temperatury, niestety brak funkcji podtrzymywania czasu. W instrukcji jest błędny wymiar montażu!
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Wymiana grzejnika łazienkowego na nowy

 • Instalacja

  Zmiana ogrzewania na elektryczne – o czym należy pamiętać?

 • Instalacja

  Grzejniki dekoracyjne nie tylko do łazienki

Ocena i komentarz dla:

Grzejnik elektryczny Kandor 500 W