Produkty

Grzejnik olejowy 3 kW 13 elementów

Kliknij aby powiększyć

Grzejnik olejowy 3 kW 13 elementów

Kod: 827514

|
Grzejnik olejowy to urządzenie do ogrzewania lub dogrzewania pomieszczeń w chłodne dni. Posiada kółka i uchwyty, które ułatwiają jego transportowanie. Grzejnik można regulować, dopasowując tryb jego pracy do potrzeb grzewczych pomieszczenia. Zabezpieczenie przed przegrzaniem zapewnia większe bezpieczeństwo podczas jego pracy.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

14.5 cm

Wysokość opakowania

67.3 cm

Szerokość opakowania

60.7 cm

Waga brutto

13.86 kg

Wymiary produktu

640 x 590 x 145 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ogrzewanie pomieszczeń

Moc maksymalna

3000 W

Regulacja mocy

3 - stopniowa

Element grzejny

żelazo

Termostat

tak

Napięcie

220 - 140 V

Zabezpieczenia

zabezpieczenie przed przegrzaniem

Parametry indywidualne

Gwarancja

2 lata

Informacje dodatkowe

na kółkach; z uchwytami do przenoszenia; dł. kabla 1,6 m;

Nr referencyjny

HD907B-13Q

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal

Kolor producenta

beżowy
Grzejnik olejowy przeznaczony jest do ogrzewanie pomieszczeń. Jego wykorzystanie to prosty sposób na ogrzanie domku letniskowego lub dogrzanie mieszkania w okresie jesienno-zimowych chłodów. Urządzenie posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem, dzięki czemu jest chronione przed awarią i bezpieczne w użytkowaniu. 3-stopniowa regulacja umożliwia dopasowanie mocy pracy do aktualnych potrzeb. Grzejnik posiada także kółka, co pozwala na wygodne transportowanie go w miejsce, które ma być ogrzewane. Uchwyty do przenoszenia dodatkowo ułatwiają jego transport. Część grzejąca została wykonana z żelaza, co zapewnia skuteczne oddawanie ciepła do pomieszczenia. Urządzenie ma beżowy kolor. W naszej ofercie znajdziesz również inne grzejniki zasilane olejem.
Ocena
5 komentarzy
27.09.2018
Grzejnik kupiony, na drugi dzien zwrócony. Wyyglądał solidnie, plus dobre parametry, nagrzewał się też ok, ale faktycznie po maksymalnym nagrzaniu, szybko traci temperaturę. Gdy się go wyłączy- po 15-20 min. zimny, tak wiec bardzo krótko trzyma temperaturę. Termostat też faktycznie wyłącza (mimo prawidłowego ustawienia) tak, że staje się letni. Wiem, ze takie jest przeznaczenie termostatu, ale właściwości cieplne w zasadzie nie wykorzystane, bo co chwila grzejnik,po krótkiej chwili gdy sie na max. nagrzeje, staje się co najwyżej letni. Wiadomo, że nie ma co oczekiwac cudów, że będzie cały czas chodził na pełnych obrotach i super gorący, ale tak szybki czas utraty temp. dyskwalifikuje go z uzytkowania. Nie znam się na zadnych dodatkowych termikach i kombinacjach itp, bo to ani nie moja działka ani obiekt zainteresowania, sprzęt kupiłem po, to, zeby działał i docieplał domek letniskowy, a przede wszytkim dłużej trzymał ciepło niż grzejnik typu nadmuch. Sam domek mały, wiec zakładałem, że taki grzejnik się sprawdzi, ale nawet przy tak małej powierzchni trudno uzyskać funkcjonalnośc zgodną z zakładaną przy zakupie. Szkoda, bo sprawiał wrażenie solidnego
02.12.2017
załóż termik o temperaturze zadziałania 100 st i będzie po problemie. koszt 4 zł. pozdrawiam
31.10.2017
Jestem zadowolony. Jednak niech nikogo nie zwiedzie 3KW, bo termik na ustawieniu 1200W wybija przed Max termostatu. Ale to mają wszystkie grzejniki tego typu. Termik dokręcony jest w środku bezpośrednio do żeberka, więc go nie ruszałem, to byłoby niebezpieczne. Grzejnik jest idealnym rozwiązaniem do chodzenia w kółko, przez swoją dużą powierzchnię oddaje dużo ciepła i podejrzewam, że po ustabilizowaniu temperatury w pomieszczeniu grzanie będzie regulował termostat, a nie termik. Więc choćbyśmy chcieli więcej, to maksymalnie wyciągniemy z niego 1200W, co i tak jak na taki grzejnik olejowy to dużo. Mój stary 7 żeberkowy wybijał termik przed termostatem nawet na 700W. Do szybkiego nagrzania lepsza jest farelka, ale ona wysusza powietrze i spala kurz. Ogólnie jestem zadowolony, domyślałem się, że tak będzie. Tak więc moc, którą jest w stanie w rzeczywistości wyciągnąć grzejnik, to 1200W, a nie 3KW. I warto też pilnować tego, by ustawiać termostat tak by wyłączał grzejnik przed termikiem, bo z doświadczenia wiem, że one lubią padać. Żeby było jasne, termik to to, co wyłącza urządzenie w taki sposób, że termostat nam przeskakuje, ale przełączniki nie zapalają się na czerwono. No i tego warto uniknąć dla trwałości urządzenia. Ogólnie jestem zadowolony, jak się temperatura ustabilizuje to ustawię termostat i będzie sobie chodził w kółko.
25.09.2017
Cena dobra w porównaniu z innymi marketami,ale po włączeniu całkowitego nagrzania na full po 20 minutach grzejnik chłodny mimo temp.20 st.c w pokoju chłodny.
05.09.2017
Na jesień i zimę dla mojej żony must have :P A że ją kocham, to jej kupiłem i poleca. Dla mnie za ciepły, ale to chyba plus, bo tak powinien działać - grzać.
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Co warto wiedzieć o piecykach olejowych?

 • Instalacja

  Jak zapewnić ciepło w ogrodzie w chłodne dni?

 • Instalacja

  Kocioł olejowy – wady i zalety

Ocena i komentarz dla:

Grzejnik olejowy 3 kW 13 elementów