Produkty

Gwoździe do listew podłogowych PCV 1,4 x 25 mm 50 g

Kliknij aby powiększyć

Gwoździe do listew podłogowych PCV 1,4 x 25 mm 50 g

Kod: 118527

|
Podczas prac remontowych w Twoim domu, wykorzystasz gwoździe. Produkt z powodzeniem pomoże Ci zamocować listy podłogowe z PCV, dzięki czemu będą stabilnie przylegać zarówno do podłoża jak i dolnej krawędzi ściany. Elementy zamocujesz do listew, używając młotka. W naszej ofercie dostępne są również inne rodzaje gwoździ.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Średnica

1.4 mm

Długość elementu

25 mm

Długość opakowania

0.5 cm

Wysokość opakowania

11 cm

Szerokość opakowania

7 cm

Waga brutto

0.015 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

listwy podłogowe z PCV

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Nr referencyjny

915957E
Podczas wykonywania prac remontowych lub odnawiania wyglądu pomieszczeń, przydadzą Ci się gwoździe. Produkt przede wszystkim przyda się podczas montowania listew podłogowych z materiału PCV. Elementy sprawią, że listwy będą stabilne przylegać do zamocowanej powierzchni, natomiast pomieszczenie zyska estetyczną prezencję na wiele lat. Gwoździe zostały wyposażone w doskonale zaostrzony trzpień, który z łatwością wbija się w materiał PCV. Dodatkowo produkt posiada spłaszczony łeb, odpowiednio usprawniający mocowanie gwoździa przy pomocy podstawowego narzędzia w postaci młotka. W naszym asortymencie są także dostępne inne rodzaje gwoździ, które z łatwością dobierzesz względem wykonywanej przez siebie pracy w Twoim mieszkaniu.
Ocena
2 komentarze
28.03.2017
Sklepowa nazwa tego produktu sugeruje mniejszy zakres zastosowań (listwy pcv), chociaż nazwa na opakowaniu mówi co innego i szerzej: "sztyfty wykończeniowe". Obecna nazwa sklepowa ogranicza więc grono klientów.
27.03.2017
Dlaczego nazwa sklepowa tego produktu jest inna niż na opakowaniu?
Dlaczego nazwa sklepowa, "specyfikacja" i "szczegóły" wprowadzają klientów w błąd, niepotrzebnie ograniczając stosowalność tych gwoździ tylko do marginalnego użycia, tj. do mocowania listew pcv? Czy twórcy opisu naprawdę nie widzą, że te gwoździe nie mają łbów spłaszczonych, a walcowe - typowe dla gwoździ tzw. stolarskich?
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Gwoździe – nie tylko do drewna

 • Budowa

  Jak wykonać skrzynkę na owoce

 • Budowa

  Dekoracje ogrodowe z recyklingu

Ocena i komentarz dla:

Gwoździe do listew podłogowych PCV 1,4 x 25 mm 50 g