Produkty

Higrometr wewnętrzny z termometrem Terdens 8736

Kliknij aby powiększyć

Higrometr wewnętrzny z termometrem Terdens 8736

Marka: Terdens

Marka: Terdens

Kod: 112673

|
Higrometr to urządzenie, dzięki któremu można dokładnie zmierzyć temperaturę oraz wilgotność powietrza. Produkt pozwala na dokonanie dokładnych pomiarów w pomieszczeniach, dzięki czemu ułatwia uzyskanie odpowiedniego mikroklimatu. Duży cyfrowy ekran zapewnia łatwy odczyt wartości. W naszej ofercie znajdziesz też inne urządzenia pomiarowe.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

0.23 cm

Wysokość opakowania

16.5 cm

Szerokość opakowania

10.5 cm

Waga brutto

0.18 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

do użytku domowego

Sposób montażu

stojący

Parametry indywidualne

Marka

Terdens

Typ czujnika

nie dotyczy

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Nr referencyjny

8736

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

plastik

Kolor producenta

biały, czarny, niebieski, różowy, fioletowy
Higrometr to praktyczne urządzenie, które pozwala na dokonanie dokładnych pomiarów temperatury oraz wilgotności powietrza w pomieszczeniach wewnętrznych – produkt wyposażony został również w termometr. Dzięki tym funkcjom produkt pozwala na uzyskanie odpowiedniego mikroklimatu w mieszkaniu lub domu, który będzie sprzyjał zdrowiu domowników. Urządzenie posiada duży cyfrowy ekran, który ułatwia odczytanie wyniku pomiaru nawet z większych odległości. Obudowa urządzenia została wykonana z trwałego plastiku, który jest odporny na działanie czynników mechanicznych oraz eksploatacyjnych, dlatego zapewni prawidłowe działanie produktu przez długi czas. Szeroka gama kolorystyczna higrometru pozwala na wybranie modelu pasującego do aranżacji Twojej przestrzeni.
Ocena
2 komentarze
11.12.2019
niestety zaniza temperature o stopien oraz nie wskazuje prawidlowej wilgotnosci sprawdzone na dwoch urzadzeniach - co prawda producent pisze o bledzie pomiaru w instrukcji jednak dobrze wiedziec ze nie bedzie wskazywal rzeczywistych wartosci
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się opinią o higrometrze. Przypominamy, że naszym Klientom przysługuje prawo do reklamacji produktów wadliwych lub uszkodzonych. Reklamacji dokonać można w dowolnym sklepie Castorama, internetowo przez stronę www.castorama.pl/kontakt lub telefonicznie, natomiast jeśli producent poinformował o błędzie w pomiarze, a produkt mimo to nie spełnił Pani oczekiwań, informujemy, że możliwy jest zwrot towaru nieużywanego.


 

16.11.2016
przydatne urządzenie w domu i w pracy. podaje najważniejsze pomiary, a do tego ładnie wygląda :) tyle kolorków do wyboru :)
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Jakie temperatury utrzymywać w budynku w okresie grzewczym?

 • Narzędzia i artykuły

  Na czym polega konstrukcja domowej stacji pogodowej?

 • Narzędzia i artykuły

  Temperatura pod kontrolą – czyli rodzaje termometrów

Ocena i komentarz dla:

Higrometr wewnętrzny z termometrem Terdens 8736