Produkty

Huśtawka z wieżą Janek

Kliknij aby powiększyć

Huśtawka z wieżą Janek

Kod: 624223

|
 • elementy drewniane są starannie selekcjonowane i gładko obrabiane
 • idealny zestaw do przydomowych ogródków
 • certyfikat FSC
 • drewno impregnowane ciśnieniowo
Huśtawka z wieżą Janek znajdzie zastosowanie na przydomowym placu zabaw. Produkt służy do zabawy, dlatego z pewnością uszczęśliwi Twoją pociechę. Budowla została wyprodukowana z trwałych materiałów, w tym drewna sosnowego impregnowanego ciśnieniowo. Dzięki temu huśtawka charakteryzuje się wysoką wytrzymałością – jej użytkowanie jest bezpieczne.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

3.4 cm

Wysokość opakowania

180 cm

Szerokość opakowania

180 cm

Waga brutto

145 kg

Wymiary produktu

346 x 224 x 277 cm; wymiary palety: 2,6 x 1,0 m; wys. 0,3 m

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prywatne place zabaw

Impregnacja

tak

Parametry indywidualne

Gwarancja

2 lata

Informacje dodatkowe

elementy drewniane są starannie selekcjonowane i gładko obrabiane (brak zadziorów i wyrwań); zestaw zawiera drewnianą konstrukcję oraz huśtawki; ślizg jest sprzedawany osobno - nie należy do zestawu (kod 614899)

Nr referencyjny

6023

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

drewno sosnowe impregnowane ciśnieniowo, tworzywo sztuczne

Kolor

brązowy, niebieski, czerwony
Huśtawkę z wieżą Janek wykorzystasz na placu zabaw i na przydomowym podwórzu. Drewniana budowla z pewnością ucieszy każde dziecko – umożliwia zabawę na świeżym powietrzu, dzięki czemu jej zastosowanie stanowi idealne rozwiązanie, jeśli chcesz oderwać pociechę od telewizora i komputera. Huśtawka cechuje się wysoką trwałością – zapewnia bezpieczne użytkowanie, dlatego nie będziesz musiał się martwić, że Twoim dzieciom zdarzy się nieszczęśliwy wypadek. Produkt został wykonany z odpornego na uszkodzenia mechaniczne materiałów – drewna sosnowego impregnowanego ciśnieniowo i z tworzywa sztucznego. Dzięki temu będzie służyć dzieciom bezawaryjnie przez długi czas. Huśtawka prezentuje się pięknie – z pewnością szybko zachęci małych poszukiwaczy przygód do zabawy na zewnątrz.
Ocena
15 komentarzy
08.07.2019
Drewno jest bardzo słabej jakości, nie wspomnę już o tym, ze dziecko podarlo sobie ubranka wchodząc na zjeżdżalnie, bo z każdej deski zaczęły wychodzić strzępki drewna wiec nie jest to fajne, i nie wyobrażam sobie żeby jakiś chodniczek nie leżał teraz w środku DUŻY MINUS
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę informację. Bardzo nam przykro, jeśli spotkała Panią taka sytuacja. Przekażemy tę kwestię odpowiednim osobom celem jej weryfikacji. Przypominamy równiez o przysługującej Pani mozliwości reklamacji w dowolnym sklepie Castorama.

15.05.2019
czy do zestawu sa dolaczone elementy do montazy typu kotwy sruby itp
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry. Zestaw zawiera śruby potrzebne do montażu. Kotwy nie są załączone.

05.05.2019
Wczoraj kupione, złożone tego samego dnia. Fajny zestaw za te pieniądze, daszek jest płócienny, ale ok. W zestawie wszystko było. Jeśli dokupi się do tego kotwy (my daliśmy na każdą nogę domku + wbijane do huśtawki) to jest stabilne jak dom. Minus to drabinka, która jest w ogóle nie ergonomiczna i trzeba ją przerobić, żeby 3 letnie dziecko z niej nie leciało. Niektóre fragmenty barierki były mokre, ale powinny wyschnąć. Instrukcja precyzyjna.
05.09.2018
Kupiliśmy ta huśtawke ale brakuje nam daszku... Chyba będzie trzeba zgłosić reklamacje...
11.08.2018
Fakt trochę trzeszczy podczas huśtania się ale minusem jest mocowanie tz.skobli gdzie wiszą huśtawki (nagminnie się odkręcając podczas bujania)trzeba uważać aby pociecha nie spadła
16.06.2018
Jakie wymiary ślizgu pasują do tej wieży?
30.05.2018
Złożenie huśtawki nie sprawiło większych trudności dla 2 dorosłych osób. Dwie rzeczy jednak są w tej konstrukcji niedopracowane:
1) Brak podparcia huśtawki w formie odwróconej litery V od strony domku skutkuje tym, że podczas huśtania się obciążenia przenoszone są w połowie na domek. Jeśli jednocześnie huśta się dwoje dzieci w tym samym kierunku(zgodnie w fazie), to wskutek przenoszonych obciążeń domek trochę "chodzi" i trzeszczy. Wydaje mi się, że należy wzmocnić mocowanie domku do podłoża gruntowego za pomocą kotew.
2) Mocowanie drabinki do domku wymagało przykręcenia dodatkowej belki(niedostępnej w zestawie) pod spodem najwyższego stopnia. Drabinkę mocuje się wtedy wkrętami od góry do tej dodatkowej belki, a belkę do domku.

Dodatkowym deficytem jest brak plandeki na piaskownicę (wymiary około 1m x1m) - niedostępna w Castoramie.
13.05.2018
Jaka jest zjeżdżalnia do tego ? Czy jest wtedy możliwość z dostawą?
05.05.2018
Jaki jest wymiar zestawu
20.04.2018
Czy w cena zestawu zawiera ślizg oraz hustawke? Czy tylko drewnianą konstrukcję
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Cena dotyczy drewnianej konstrukcji oraz huśtawek. Ślizg sprzedawany jest oddzielnie.

 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Huśtawka ogrodowa - jak wybrać?

 • Ogród

  Akcesoria ogrodowe – top 5 pomysłów na aranżację ogrodu

 • Ogród

  Rodzaje mebli ogrodowych

Ocena i komentarz dla:

Huśtawka z wieżą Janek