Produkty

Identyfikator do kluczy Diall 12 szt.

Kliknij aby powiększyć

Identyfikator do kluczy Diall 12 szt.

Marka: Diall

Marka: Diall

Kod: 50387

|
Prezentowany identyfikator do kluczy Diall przeznaczony jest do oznaczania różnych kluczy, dlatego z powodzeniem sprawdzi się w domu, hotelu, szkole, biurze czy na budowie. Produkt wykonany jest z polipropylenu, dzięki czemu jest trwały i wytrzymały. Na identyfikatorze umieszczone jest pole do zapisania osłonięte folią zabezpieczającą oraz niezbędne otwory do przywieszenia. Identyfikatory do kluczy dostępne są w różnych kolorach, co stanowi dodatkowe oznaczenie dla kluczy.
Wszystko na raty.
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

8 cm

Wysokość opakowania

2.8 cm

Szerokość opakowania

9.5 cm

Waga brutto

0.022 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

klucze

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Marka

Diall

Informacje dodatkowe

12 szt. w opakowaniu

Nr referencyjny

AC-K-00019

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

polipropylen

Kolor producenta

mix kolorów
Identyfikator do kluczy Diall to praktyczne akcesorium o uniwersalnym zastosowaniu w domu, biurze, hotelu, warsztacie i innych miejscach, gdzie przydaje się oznaczenie do każdego klucza. Produkt wykonany jest z wytrzymałego polipropylenu, dzięki czemu jest trwały i służy na lata. Identyfikator do kluczy posiada odpowiednie otwory do przymocowania kółka i następnie klucza oraz miejsce na adnotację z numerem pokoju, oznaczeniem klucza bądź nazwą miejsca. Na identyfikatorze znajduje się miejsce do napisania, które można łatwo wysunąć i zmienić w razie konieczności. Miejsce z napisem osłonięte jest przezroczystą folią zabezpieczającą, która chroni przed starciem napisu. Identyfikator do kluczy Diall dostępny jest w ekonomicznym opakowaniu, dzięki czemu oszczędzasz.
Ocena
2 komentarze
06.11.2017
Rewelacja dla mnie, bo mam milion kluczy i już się gubię. Teraz nie dość, że każde miejsce ma swój kolor (domek zielony jak nadzieja <3), to jeszcze podpisy :)
29.09.2017
zawieszki przydatne, szczególnie, jeśli się posiada sporo kluczy, ale znalazłam też na nie inne zastosowanie - moja dwuletnia córeczka lubi się nimi bawić :D
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Jak i gdzie przechowywać klucze

 • Narzędzia i artykuły

  Kiedy zdecydować się na jeden klucz do wszystkich pomieszczeń?

 • Narzędzia i artykuły

  Jakie akcesoria do kluczy mogą się nam przydać?

Ocena i komentarz dla:

Identyfikator do kluczy Diall 12 szt.