Produkty

Erraty

produkt wycofany z rynku

PROMIENNIK GAZOWY STANLEY 3,2KW
model: ST-11T-CPH-E
kod ref.: 623836

Castorama Polska Sp. z o.o. zidentyfikowała potencjalne ryzyko użytkowania produktu spowodowane nieprawidłowym zapisem w instrukcji obsługi w języku polskim i rosyjskim.
Prawidłowy zapis brzmi – Produkt wyłącznie do użytku zewnętrznego!
Użytkowanie produktu w nieprawidłowych warunkach może doprowadzić do zagrożenia zdrowia lub życia użytkownika. W trosce o bezpieczeństwo i komfort Klientów, którzy nabyli ten produkt, Dział Jakości informuje o natychmiastowym wycofaniu ze sprzedaży ww. produktu.
Castorama Polska Sp. z o.o. zwraca się o natychmiastowe zaprzestanie użytkowania tego produktu i jak najszybsze dostarczenie do najbliższego sklepu Castorama celem jego zwrotu.

Dziękujemy za współpracę i przepraszamy za wszelkie niedogodności
związane z zaistniałą sytuacją.

Dyrekcja Castorama Polska Sp. z o.o.

Więcej informacji można uzyskać w Dziale Obsługi Klienta lub na stronie internetowej www.castorama.pl

castorama

informacja dla klientów

HUŚTAWKA OGRODOWA OPP 170x110x153 cm zielona

622604, kod EAN 5052931416110

Firma Castorama informuje klientów, którzy kupili ten produkt w naszym sklepie w okresie do dnia 21 listopada 2016 r., że do niektórych huśtawek załączone zostały instrukcje zawierające błąd w zakresie dopuszczalnego, maksymalnego obciążenia huśtawki (300 kg). Castorama informuje, że dopuszczalne, maksymalne obciążenie huśtawki wynosi 200 kg.

Zmiany w instrukcji obsługi znajdziecie państwo pod poniższym linkiem:
https://www.castorama.pl/informacje/erraty-castorama

Urządzenia zakupione po wskazanym okresie posiadają już prawidłowe instrukcje. Castorama pragnie podkreślić, że użytkowanie huśtawki przy obciążeniu do 200 kg jest w pełni bezpieczne i nie stanowi zagrożenia dla użytkownika.

Dziękujemy za współpracę i przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją.

Dyrekcja Castorama Polska Sp. z o.o.

Więcej informacji można uzyskać w Dziale Obsługi Klienta w najbliższym sklepie Castorama lub telefonicznie pod numerem (22) 575 31 00.

Szanowni klienci

Informujemy,
że w gazetce castorama, ważnej
od 30 listopada do 24 grudnia 2016 r.
na stronie 15
omyłkowo umieszczono niewłaściwą cenę
boazerii białej, kod 308168.
Prawidłowa cena to:
cena  76,80 zł /m2

castorama

PRODUKT WYCOFANY Z RYNKU

NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU MACALLISTER MHTP710

kod Castorama: 622462, kod CN: 5052931409860

    Firma Castorama zwraca się do Swoich klientów, którzy kupili nożyce do żywopłotu Macallister 710W w sklepach sieci Castorama i Brico Depot o natychmiastowe zaprzestanie używania i jak najszybsze dostarczenie produktu do najbliższego sklepu Castorama celem jego zwrotu. (paragon lub faktura nie jest wymagana). Informujemy, że podczas pracy urządzenia silnik może ulec awarii i może pojawić się iskrzenie i dymienia z obudowy urządzenia. Jednocześnie informujemy, że wszystkie inne modele nożyc do żywopłotu w naszych sklepach są w pełni bezpieczne.
     Dziękujemy za współpracę i przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją.

26.09.2016

Dyrekcja Castorama Polska Sp. z o.o.

castorama

PRODUKT WYCOFANY Z RYNKU

ZESTAW MEBLI BALKONOWYCH BLOOMA ANGELINA

kod Castorama: 623836, kod CN:9403609000

    Castorama Polska zidentyfikowała potencjalne ryzyko odniesienia obrażeń wynikających z użytkowania krzeseł stanowiących element zestawu mebli balkonowych BLOOMA ANGELINA (kod Castorama: 623836, kod CN:9403609000), które znajdowały się w ofercie Castorama w okresie styczeń – sierpień 2016 r.. Złączenie tylnych nóg krzeseł może pęknąć pod naciskiem, a tym samym doprowadzić do utraty stabilności mebla.
     W trosce o bezpieczeństwo i komfort Klientów, którzy nabyli ten mebel, Castorama zwraca się o zaprzestanie używania go i jak najszybsze dostarczenie do najbliższego sklepu Castorama celem zwrotu (paragon nie jest wymagany, wystarczy numer partii, bądź data produkcji). Każdy Klient, który dokona zwrotu mebli otrzyma pełną refundację zapłaconej ceny.
    Pragniemy podkreślić, że jedynie wskazane krzesła mogą powodować ryzyko obrażeń. Wszystkie pozostałe meble ogrodowe i balkonowe oferowane w sklepach Castorama są w pełni bezpieczne.
     Dziękujemy za współpracę i przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją. Więcej informacji można uzyskać w Dziale Obsługi Klienta w najbliższym sklepie Castorama lub telefonicznie pod numerem (22) 575 31 00.

18.08.2016

Dyrekcja Castorama Polska Sp. z o.o.

Dziękujemy za współpracę
Dział jakości.

castorama

KOMUNIKAT DLA KLIENTÓW

Dotyczy: Pilarka tarczowa PERFORMANCE POWER model PCS1400LA, 220-240V, 50Hz, 1400W

Kod EAN: 5052391039739, Nr ref.: 209741

Firma Castorama informuje klientów, którzy kupili ten produkt w naszym sklepie w okresie do 20 lipca 2016 r., że nastąpiły zmiany w instrukcji obsługi pilarki, a także zaktualizowano tabliczkę znamionową oraz tzw. deklarację zgodności, która potwierdza spełnianie przez to urządzenie wymogów Unii Europejskiej. Zmiany w instrukcji obsługi, nową tabliczkę znamionową oraz deklarację zgodności znajdziecie państwo w poniższej ulotce/pod poniższym linkiem:
(instrukcja obsługi)
Urządzenia zakupione po wskazanym okresie posiadają już prawidłowe instrukcje oraz oznaczenia.

Dziękujemy za współpracę i przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją.

Dyrekcja Castorama Polska Sp. z o.o.

Więcej informacji można uzyskać w Dziale Obsługi Klienta w najbliższym sklepie Castorama lub telefonicznie pod numerem (22) 575 31 00.