Produkty

Majsterkowy Dzień Dziecka 2020

Majsterkowy Dzień Dziecka 2020

Od lat staramy się uwalniać mnóstwo kreatywnej energii, rozbudzać wyobraźnię i rozwijać zdolności manualne dzieci.

W ramach „Majsterkowa” w naszych sklepach zorganizowaliśmy szereg bezpłatnych warsztatów dla najmłodszych oraz ich rodziców. Była to okazja, by w ciekawy sposób mówić o ochronie środowiska. Teraz przenosimy naszą ideę do wirtualnej rzeczywistości i pokazujemy, jak wiele inspisujących przedmiotów i zabawek wykonać we własnym domu przy użyciu najprostszych narzędzi i materiałów.

W tym roku koncentrujemy się na wodzie, bez której nie ma życia.

Niestety w ostatnich latach w Polsce doświadczamy suszy. Lasy oraz tereny zielone nie są wystarczająco zaopatrzone w wodę, a poziom rzek i stawów się widocznie obniża. Brak wody jest dotkliwy dla roślin oraz zwierząt. Ale każdy z nas, nawet ci najmłodsi może mieć wpływ na rozważne i oszczędne gospodarowanie wodą. Warto dowiedzieć się jak możemy to zrobić oraz zachęcać do tego innych. Informacje na temat wody oraz sposobów ograniczania jej zużycia znajdziecie tutaj: Dowiedz się więcej o wodzie.

Konkurs z okazji Dnia Dziecka

Majsterkować każdy może, a my motywujemy do tego, by zawsze robić to dobrze. Dzieci w każdym wieku zapraszamy do udziału w konkursie z okazji Dania Dziecka!


Atrakcyjne nagrody czekają na autorów najlepszych prac na temat „Kocham przyrodę – oszczędzam wodę”. Pokażcie, jak Wy oszczędzacie wodę, jak zachęcacie do tego innych lub jak ją wykorzystujecie w życiu codziennym. Prace konkursowe mogą mieć różne formy, wszystko zależy od kreatywności. Może być to wykonanie jednej z naszch propozycji instalacji Majsterkuj razem z nami, może to być ręcznie namalowany plakat, napisany wiersz lub opowiadanie albo nakręcony filmy. Liczy się przede wszystkim pomysłowość i innowacyjność.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

Prosimy o zrobienie zdjęcia wykonanej pracy

Opublikuj je do
31 maja 2020r.
do godz. 23.59

w komentarzu pod postem
ogłaszającym konkurs na naszym Facebooku

Wyniki konkursu
poznacie 1 czerwca

DO WYGRANIA NAGRODY:

1 x karta podarunkowa
o wartości 500

na zakupy w sklepach
stacjonarnych Castorama

5 x kart podarunkowych
po 200

na zakupy w sklepach
stacjonarnych Castorama