Produkty

Zakupy w Castorama

ZAMÓW I ODBIERZ

Usługa która pozwoli Ci na wybranie i opłacenie produktów za pomocą strony internetowej www.castorama.pl a później odbiór ich w wybranym przez Ciebie sklepie. Większość wybieranych produktów przez naszych klientów będzie dostępna 7 dni w tygodniu w godzinach pracy sklepu.

TRANSPORT

Gwarantujemy Państwu za niewygórowaną opłatą transport zakupionych towarów pod wskazane miejsce (bez wniesienia).

ZAKUPY NA TELEFON

Istnieje możliwość zamówienia brakującej ilości telefonicznie. Taka forma zakupów umożliwia Państwu nabycie potrzebnego towaru bez potrzeby odwiedzenia naszego sklepu w trakcie prowadzonych prac. Oferujemy pomoc przy zamówieniu produktów oraz transport zakupionego towaru w dogodnym dla Państwa terminie. Czytaj więcej >

ZWROTY TOWARÓW

Jeżeli produkt jest wadliwy zapewniamy pomoc przy jego naprawie lub wymianie. Działamy zgodnie z naszą najlepszą wiedzą fachową doświadczeniem i profesjonalizmem, by uciążliwości związane z wadą produktu były dla Ciebie jak najmniejsze.

REKLAMACJE

Jeżeli złożyłeś reklamację, możesz sprawdzić na jakim etapie realizacji się znajduje dzwoniąc do działu serwis sklepu, w którym złożyłeś reklamację. Imię i nazwisko Twojego doradcy oraz numer telefonu znajduje się na protokole reklamacyjnym.

ZAKUPY NA RATY

W sklepach Castorama klient ma możliwość zakupów na raty dzięki naszej karcie VISA Castorama, bądź zawierając umowę o kredyt ratalny.

USŁUGI DODATKOWE

Oferujemy szeroką gamę usług dodatkowych w naszych sklepach. Szczegółowe informacje o ich dostępności znajdą Państwo na stronach poszczególnych sklepów.