Produkty

Innowacyjne produkty, które odmienią Twój dom


Podgrzewacz elektryczny Ariston Velis Evo Wi-Fi 50 V
Szukasz urządzenia, które zapewni Ci stały dostęp do ciepłej wody? Twoje oczekiwania spełni podgrzewacz elektryczny Ariston Velis Evo Wi-Fi. Jest to urządzenie, które podłączysz do instalacji w domu lub innym budynku, gdzie potrzebujesz tego typu rozwiązania. Produkt możesz zamontować w sposób pionowy lub poziomy. Profil poboru wody M oznacza, że podgrzewacz sprawdzi się w gospodarstwach zamieszkałych przez maksymalnie cztery osoby. Będzie współgrał z prysznicem, wanną i umywalką toaletową lub kuchenną. Podgrzewacz elektryczny Ariston Velis Evo Wi-Fi został wykonany ze stali węglowej. Wykończenie emalią tytanową jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość urządzenia. Udogodnieniem jest możliwość regulacji i obsługi poprzez domową sieć internetową.
Podgrzewacz elektryczny Ariston Velis Evo Wi-Fi 50 V
 • Podgrzewanie ciepłej wody może być kontrolowane i ustawiane zdalnie za pomocą smartfona
 • Wysoki poziom bezpieczeństwa:

  Funkcja antylegionella, system przeciwzamrożeniowy, autodiagnostyka, zabezpieczenie przed uruchomieniem "na sucho", funkcja aktywnej ochrony elektrycznej, system anty-przegrzewowy

 • Wyróżnia się niespotykaną dotąd na rynku głębokością, jedynie 27 cm
 • Możliwość instalacji w pionie i w poziomie
 • Włoski design, smukła i stylowa stalowa konstrukcja
 • Dostępne także pojemności 80 l (522439) oraz 100 l (522440)
Kup teraz

Myjka akumulatorowa Worx Hydroshot 20 V
Myjka akumulatorowa Worx Hydroshot 20 V to bardzo rozbudowany zestaw. Obejmuje nie tylko akumulatory oraz ładowarkę, ale też komplet wielu przydatnych akcesoriów. Dzięki temu myjka nadaje się nie tylko do mycia ciśnieniowego. Możesz wykorzystać ją również jako opryskiwacz. Produkt ten umożliwia wybór dwóch poziomów przepływu. Dodatkowo ma system samozasysający. Dzięki temu nie potrzebujesz dostępu do bieżącej wody. Akumulatory z kolei pozwolą Ci korzystać z niej bez podpięcia do prądu. Myjka akumulatorowa Worx jest lekka i kompaktowa. Uniwersalne gniazdo umożliwia użycie wielu różnych akcesoriów. Produkt ten możesz wykorzystać do czyszczenia oraz nawadniania.
Myjka akumulatorowa Worx Hydroshot 20 V
 • Podwójny system wodny w jednym urządzeniu - czyszczenie pod ciśnieniem i podlewanie
 • Ciśnienie 10 razy większe niż w przypadku tradycyjnych węży ogrodowych
 • Możliwość korzystania bez konieczności podłączania do zasilania lub źródła wody
 • Uniwersalne gniazdo do użycia różnych akcesoriów
Kup teraz

Sekator ręczny Bosch Easyprune
Zadbaj o wyposażenie swojej altany narzędziowej. Sięgnij po sprzęt, który uprzyjemni Ci pracę. Sekator ręczny Bosch Easyprune to nowoczesne narzędzie ręczne. Powinno stać się częścią wyposażenia każdej ogrodniczej skrzynki narzędziowej. Urządzenie wspomagane jest nowoczesnym systemem. Aktywuje się on, kiedy ostrza trafią na twardy element. Wówczas cięcie będzie wspomagane, a Ty wykonasz je bez wysiłku. Sekator ręczny Bosch Easyprune wyposażony jest w wydajny akumulator litowo-jonowy. Odpowiednio naładowany umożliwi Ci cięcie przez długi czas. Z tym narzędziem w ręku szybko poradzisz sobie nawet z mocno rozrośniętymi krzewami.
Sekator ręczny Bosch Easyprune
 • Wbudowany akumulator litowo-jonowy
 • Wejście do ładowarki microUSB
 • Ergonomiczna rękojeść
 • Bezwysiłkowe, wspomagane elektrycznie cięcie gałęzi - nawet przy niewielkim uścisku, można uciąć twarde i grubsze gałęzie
Kup teraz

Klamka z szyfratorem i czytnikiem kart RFID Eura silver
Klamka z szyfratorem i czytnikiem kart RFID Eura silver to produkt, który zapewni Ci pełne bezpieczeństwo. Uniwersalny rozstaw śrub dopasuje się do większości standardowych zamków. Dzięki temu z łatwością zamontujesz go w swoim domu lub biurze. Klamka z szyfratorem i czytnikiem kart RFID Eura Silver ma pojemność pamięci do 100 breloków/kart + 25 kodów. To rozwiązanie pozwoli Ci przyznać dostęp wybranym przez Ciebie osobom. Klamka ma zasilanie bateryjne z sygnalizacją niskiego stanu naładowania baterii. Jeśli będzie potrzebowała nowego źródła zasilania, z pewnością dowiesz się o tym w stosownym czasie. Jej solidna obudowa ze stopu cynku jest odporna na uszkodzenia i korozję. Solidnie wykonany produkt posłuży Ci przez długie lata.
Klamka z szyfratorem i czytnikiem kart RFID Eura silver
 • Uniwersalny rozstaw śrub pasujący do większości standardowych zamków drzwiowych na rynku
 • Obsługa wejścia za pomocą szyfratora, breloka lub karty RFID (awaryjnie klucz)
 • Pamięć 100 breloków/kart + 25 kodów
 • Zasilanie bateryjne z sygnalizacją niskiego stanu naładowania baterii
 • Solidna obudowa ze stopu cynku odporna na uszkodzenia i korozję
 • Podświetlane przyciski szyfratora
Kup teraz
Szyld z kontrolą dostępu Eura "ELH-70B9 silver" w prosty sposób ogranicza dostęp do pomieszczeń osobom nieuprawnionym. Kontroler dostępu przeznaczony jest do montażu zarówno w drzwiach otwieranych na lewo, jak i prawo, a uniwersalny rozstaw śrub mocujących 38~40,5 mm w większości przypadków pozwala na wykorzystanie zamka już zamontowanego w drzwiach. Urządzenie umożliwia zakodowanie do 100 breloków zbliżeniowych oraz 25 cyfrowych kodów PIN i przeznaczony jest do montażu wewnątrz budynku.
Na korpusie szyldu znajduje się czytnik breloków zbliżeniowych (RFID) oraz klawiatura numeryczna. Po zbliżeniu breloka RFID do czytnika lub wpisaniu kodu do szyfratora, następuje podanie impulsu z modułu kontroli dostępu, po czym serwomotor odblokowuje przekładnię mechaniczną, umożliwiając tym samym otwarcie drzwi poprzez normalne przyciśnięcie klamki na szyldzie zewnętrznym. Okres oczekiwania na wciśnięcie klamki ustawiony jest fabrycznie na okres ok. 5 sekund, po tym czasie następuje ponowna blokada przekładni i przejście zamka w stan oczekiwania na podanie kolejnego impulsu.

Farba Dulux EasyCare+ najpopularniejszy szary 2,5 l
Farba Dulux EasyCare+ to idealna rozwiązanie dla Ciebie, jeśli szukasz trwałego sposobu na odświeżenie wnętrza. Nanieś preparat na ścianę i ciesz się nowym wyglądem pomieszczenia. Z powodzeniem możesz zastosować produkt w salonie lub pokoju dziennym. Dzięki matowemu wykończeniu nada pomieszczeniom elegancji. W farbie Dulux EasyCare+ zastosowano technologię Scuff Resist. Jest to gwarancja ścian wolnych od zarysowań czy czarnych śladów. Produkt jest odporny na ścieranie i zmywanie, możesz więc szybko się pozbyć wszelkich zabrudzeń. Farba dostępna jest w formie wygodnych testerów oraz puszek o pojemności 2,5 l. Wybierz jeden spośród 25 kolorów!
Farba Dulux EasyCare+ najpopularniejszy szary 2,5 l
 • Innowacyjna farba lateksowa o właściwościach tytanowych, zapewniających nadzwyczajną wytrzymałość mechaniczną
 • Tworzy wyjątkowo trwałą powłokę, odporną na powstawanie czarnych śladów i przetarć (ang. scuffs), które pojawiają się na ścianie w wyniku uderzenia lub zarysowania przedmiotami wykonanymi z gumy, plastiku lub drewna, np. krzeseł, podeszw butów, odkurzaczy czy roweru
 • Szczególnie polecana do malowania pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu, np. ciągi komunikacyjne, przedpokoje, korytarze, miejsca użyteczności publicznej, pomieszczenia biurowe
 • Niechlapiąca formuła i optymalny czas schnięcia sprawiają, że malowanie jest bardzo proste
Kup teraz

Izolacja natryskowa ścian i stropów Izoplus 900 ml
Jesteś na etapie wykonywania prac budowlanych i szukasz sposobu na ocieplenie konstrukcji? Odpowiednim rozwiązaniem będzie izolacja natryskowa ścian i stropów Izoplus 900 ml, która pełni także funkcję wygłuszającą. Występujący w formie piany środek jest łatwy w użyciu dzięki zamontowanej na butelce dyszy. Przy pomocy preparatu precyzyjnie pokryjesz wybraną przestrzeń. Wiązanie trwa dobę, a szerokość spoiny wynosi od czterech do pięciu centymetrów. Izolacja natryskowa ścian i stropów Izoplus doskonale łączy się z drewnem, plastikiem, betonem, szkłem oraz metalem. Ponadto posłuży Ci także do solidnego ocieplenia balkonów, garaży, wentylacji, zbiorników oraz vanów. Do rozpuszczania wystarczy jedynie aceton. Produkt został wykonany z poliuretanu.
Izolacja natryskowa ścian i stropów Izoplus 900 ml
 • Izolacja natryskowa z pianki poliuretanowej
 • Przeznaczona do ocieplania poddaszy, ścian, balkonów, garaży, wentylacji, zbiorników, izolacji vanów - pozwala na niezawodną i szybką izolację wszelkich miejsc w budynku i poza nim
 • Dobrze łączy się z różnymi podłożami, np. drewnem, betonem, metalem, szkłem i plastikiem
 • Łatwa w użyciu oraz nie wymaga specjalnych umiejętności podczas pracy
 • W porównaniu z innymi materiałami budowlanymi przeznaczonymi do izolacji termicznej jest produktem ekonomicznym
 • Umożliwia ocieplenie trudno dostępnych powierzchni i nietypowych kształtów
Kup teraz
Izolacja natryskowa. Izolacja z pianki poliuretanowej IZOPLUS przeznaczona do ocieplania poddaszy, ścian, balkonów, garaży, wentylacji, zbiorników, izolacji vanów. Dobrze łączy się z różnymi podłożami, np. drewnem, betonem, metalem, szkłem i plastikiem. Produkt jest łatwy w użyciu oraz nie wymaga specjalnych umiejętności podczas pracy. W porównaniu z innymi materiałami budowlanymi przeznaczonymi do izolacji termicznej jest produktem ekonomicznym. Umożliwia ocieplenie trudno dostępnych powierzchni i nietypowych kształtów. Pozwala na niezawodną i szybką izolację wszelkich miejsc w budynku i poza nim.
 
 

Blat drewniany GoodHome
Solidny blat to centralne miejsce w każdej kuchni. Od jego trwałości zależy funkcjonalność pomieszczenia. Blat drewniany marki GoodHome wykonany jest z najwyższej jakości drewna. Jego powierzchnia jest olejowana, dlatego będzie odporny na działanie wilgoci. Wykazuje także sporą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Sprawi to, że blat na długo pozostanie estetyczny i funkcjonalny.
 • Innowacyjna metoda olejowania blatu - olej w ciągu kilku minut łączy się z cząsteczkami górnej warstwy drewna dając mocne wiązanie molekularne (nie tworzy powłoki, nie wchłania się)
 • Gotowy do użytkowania bez konieczności dodatkowej impregnacji
 • W pełni naprawialny - od uszkodzeń mechanicznych po głębokie przypalenia
 • Dostępny w dwóch rozmiarach: 26 x 620 x 3000 mm (321297) oraz 40 x 620 x 3000 mm (321298)
Kup teraz

Wiertarko-wkrętarka udarowa Black&Decker 12 V USB
Zabierasz się za wyposażenie warsztatu? Szukasz uniwersalnych i wydajnych elektronarzędzi? Wiertarko-wkrętarka udarowa Black & Decker 12 V USB to sprzęt, którego nie może Ci zabraknąć. Ten specjalny zestaw zawiera 80 akcesoriów do wiercenia i wkręcania oraz ładowarkę. Urządzenie zasilane w wydajny akumulator zwiększający mobilność oraz funkcjonalność. Akumulator dodatkowo wyposażony jest w wejście USB. Możesz używać go do ładowania wszystkich urządzeń mobilnych. Silnik szczotkowy z 2 prędkościami oraz funkcją udaru pozwala na wiercenie w betonie czy cegłach oraz kontrolowane wiercenie w drewnie, plastiku i metalu, a także wkręcanie.
Wiertarko-wkrętarka udarowa Black&Decker 12 V USB
 • Wielofunkcyjna wiertarko-wkrętarka udarowa do pracy w drewnie, metalu, tworzywach, murze i betonie
 • Akumulator z wejściem USB i wyjściem micro-USB do ładowania urządzeń mobilnych - funkcja power banku (napięcie zasilające 12 V)
 • Dzięki baterii 12 V z wejściem USB możesz ładować wszystkie swoje urządzenia mobilne
 • Ergonomiczna konstrukcja z antypoślizgowym uchwytem dla większej przyczepności i zmniejszenia zmęczenia
 • Światło LED dla lepszej widoczności w miejscu pracy
 • 2-letni okres gwarancji
Kup teraz

Miska WC wisząca Grohe Vortex bezkołnierzowa z deską wolnoopadającą z duroplastu
Utrzymanie toalety w czystości to często trudne i niezwykle żmudne zadanie. Dlatego warto wybrać miskę wiszącą bezkołnierzową, w której dzięki ulepszonej konstrukcji brud nie zbiera się tak szybko i łatwo go usunąć. Jej dodatkową zaletą jest wolnoopadająca deska z duroplastu, która zwiększa funkcjonalność tego modelu oraz ogranicza rozprzestrzenianie się drobnoustrojów w pomieszczeniu. Produkt wyprodukowany z białej ceramiki ma prostą i estetyczną formą, będzie więc pasować do każdej łazienki. Jest wmontowywana poziomo w ścianę, zajmuje mało miejsca i sprawia wizualne wrażenie lekkości.
Miska WC wisząca Grohe Vortex bezkołnierzowa z deską wolnoopadającą z duroplastu
 • Innowacyjna technologia spłukiwania Grohe Triple Vortex - spłukiwanie wirowe okalające całą miskę bezkołnierzową
 • Zestaw mocujący w komplecie - szybki montaż bez użycia narzędzi
 • Ukryte mocowania
 • Deska wolnoopadająca
Kup teraz
 
Inteligentny system sterowania oświetleniem Philips Hue
Inteligentne oświetlenie to przyszłość, którą stworzysz wraz z Philips Hue. Światło w każdym pomieszczeniu może być dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Ustawiaj, zmieniaj, programuj – stwórz spójny system zintegrowanego oświetlenia LED. Postaw na nowoczesność i energooszczędność! ​Philips Hue umożliwia stworzenie pełnego systemu nowoczesnego oświetlenia. W jego skład wchodzą centrale sterujące, czujniki oraz inteligentne żarówki.
Mostek Philips Hue
Mostek Philips Hue
Mostek Philips Hue. Dzięki niemu skonfigurujesz i dopasujesz do własnych potrzeb oświetlenie w każdym pomieszczeniu. Wystarczy, że podłączysz urządzenie do sieci, a wnętrze zmieni się nie do poznania. Sprawdź naszą ofertę i dobierz także odpowiednie żarówki.
 • Prosta konfiguracja
 • Inteligentne sterowanie
 • Możliwość dodania do 50 żarówek
Kup teraz
 
 
System Philips Hue to gama inteligentnych żarówek, czujników i sterowników, które pomogą Ci odkryć nowe możliwości oświetlenia w Twoim domu

Żarówka LED Philips Hue White and Color Ambiance GU10 6,5 W 250 lm
 • Białe i kolorowe światło
 • Łatwe sterowanie przez Bluetooth
 • Sterowanie za pomocą aplikacji lub głosu
 • Dodaj mostek Hue, aby odblokować więcej funkcji
Kup teraz
Żarówka LED Philips Hue White and Color Ambiance 10 W E27 806 lm
 • Białe i kolorowe światło
 • Łatwe sterowanie przez Bluetooth
 • Sterowanie za pomocą aplikacji lub głosu
 • Dodaj mostek Hue, aby odblokować więcej funkcji
Kup teraz
Żarówka LED Philips Hue White Ambiance GU10 5,5 W 250 lm 2 szt.
/ komplet
 • Białe światło ciepłe do zimnego
 • Łatwe sterowanie przez Bluetooth
 • Sterowanie za pomocą aplikacji lub głosu
 • Dodaj mostek Hue, aby odblokować więcej funkcji
Kup teraz
Regulator przyciemniania Philips Hue
Regulator przyciemniania Philips Hue
Chcesz stworzyć inteligentny dom, korzystający z najnowszych technologii? Zależy Ci na komfortowej i szybkiej obsłudze oświetlenia? Wybierz regulator przyciemniania Philips Hue, który umożliwi Ci sterowanie lampami z dowolnego miejsca. Wszystko to bez zbędnych przewodów. Takie rozwiązanie jest przede wszystkim komfortowe, a także funkcjonalne.
 • Montaż bezprzewodowy
 • Można używać go jako pilota zdalnego sterowania
 • Umożliwia sterowanie oświetleniem i ściemnianie go
Kup teraz
 
 
System Philips Hue to gama inteligentnych żarówek, czujników i sterowników, które pomogą Ci odkryć nowe możliwości oświetlenia w Twoim domu

Przełącznik dotykowy Philips Hue
Przełącznik dotykowy Philips Hue
Zastanawiasz się nad zmianą oświetlenia? Chcesz dopasować lampy do swoich potrzeb? Przełącznik dotykowy Philips Hue idealnie sprawdzi się w domu każdego, kto ceni sobie zróżnicowane aranżacje świetlne. Dzięki niemu możesz zaprogramować lampy w dowolny sposób. Produkt umożliwi Ci wygodne sterowanie światłem w Twoim mieszkaniu.
 • Sterowanie dotykowe
 • Przenośny
 • Automatycznie zasilany przez każde naciśnięcie przycisku
Kup teraz
 
 
Białe i kolorowe światło, w zależności od wybranego wariantu żarówek: White (ciepłe białe światło), White Ambiance (białe światło od ciepłego do zimnego), White and Color Ambiance (białe i kolorowe światło)

Łatwo włączaj, wyłączaj, przyciemniaj i zmieniaj natężenie światła dzięki aplikacji mobilnej Philips Hue Bluetooth.

Żarówka LED Philips Hue White Ambiance 9,5 W E27 806 lm 2 szt.
/ komplet
 • Białe światło ciepłe do zimnego
 • Łatwe sterowanie przez Bluetooth
 • Sterowanie za pomocą aplikacji lub głosu
 • Dodaj mostek Hue, aby odblokować więcej funkcji
Kup teraz
Żarówka LED Philips Hue White Ambiance GU10 5,5 W 250 lm
 • Białe światło ciepłe do zimnego
 • Łatwe sterowanie przez Bluetooth
 • Sterowanie za pomocą aplikacji lub głosu
 • Dodaj mostek Hue, aby odblokować więcej funkcji
Kup teraz
Żarówka LED Philips Hue White Ambiance 9,5 W E27 806 lm
 • Białe światło ciepłe do zimnego
 • Łatwe sterowanie przez Bluetooth
 • Sterowanie za pomocą aplikacji lub głosu
 • Dodaj mostek Hue, aby odblokować więcej funkcji
Kup teraz
Czujnik ruchu Philips Hue 5 m
Czujnik ruchu Philips Hue 5 m
Męczy Cię już podchodzenie do włącznika, żeby zapalić lub zgasić światło? Chcesz, żeby się zapalało, gdy tylko wejdziesz do pomieszczenia? Jeśli tak, to czujnik ruchu Philips Hue jest stworzony właśnie dla Ciebie. Urządzenie umożliwia automatyczne zapalanie i gaszenie światła. Sprawdzi się w mieszkaniu, biurze lub pomieszczeniu gospodarczym.
 • Zasilanie bateryjne
 • Automatyzacja oświetlenia
 • Montaż w dowolnym miejscu
Kup teraz
Dodaj mostek Hue i zapomnij o konieczności włączania światła

Zautomatyzuj światło w swoim domu - czujnik ruchu pozwoli włączyć światło tylko po wykryciu ruchu. Dzięki temu, że jest zasilany z baterii można umieścić w dowolnym miejscu domu, bez konieczności dodatkowych montaży.

Żarówka LED Philips Hue White E27 9 W 806 lm
 • Delikatne światło białe
 • Łatwe sterowanie przez Bluetooth
 • Integracja z mostkiem Hue
 • Sterowanie za pomocą aplikacji lub głosu
Kup teraz
Żarówka LED Philips Hue White Ambiance E14 6 W 470 lm
 • Białe światło ciepłe do zimnego
 • Łatwe sterowanie przez Bluetooth
 • Sterowanie za pomocą aplikacji lub głosu
 • Dodaj mostek Hue, aby odblokować więcej funkcji
Kup teraz
Żarówka LED Philips Hue White and Color Ambiance E14 6,5 W 470 lm
 • Białe i kolorowe światło
 • Łatwe sterowanie przez Bluetooth
 • Sterowanie za pomocą aplikacji lub głosu
 • Dodaj mostek Hue, aby odblokować więcej funkcji
Kup teraz