Produkty
Porady i inspiracje w dziale:

Wentylacja i klimatyzacja

Cyrkulacja powietrza w pomieszczeniach jest niezbędna do zachowania prawidłowego poziomu wilgoci. Jeśli nie wiesz, jaki typ wentylacji wybrać do swojego domu, zajrzyj do naszych artykułów. W dziale porady i inspiracje dowiesz się, gdzie warto zastosować wentylację grawitacyjną, a gdzie lepszym rozwiązaniem będzie system mechaniczny nawiewno-wywiewny. Podpowiemy także, jak wentylować pomieszczenia wilgotne typu łazienka czy kuchnia. Nie wiesz, jak samodzielnie zamontować rury wentylacyjne lub wymienić kratkę? Skorzystaj z naszych instrukcji – w prostych krokach zobrazujemy czynność, a Ty będziesz mógł ją powtórzyć w domowych warunkach. W prezentowanym dziale znajdziesz także informacje o tym, jak osuszyć pomieszczenia oraz jakie modele osuszaczy i pochłaniaczy wilgoci wybrać. Nie zabraknie także porad dotyczących walki z wysoką temperaturą w mieszkaniu podczas letnich upałów – użycie klimatyzatora lub wentylatora będzie dobrym rozwiązaniem. Zajrzyj na Castorama.pl i usystematyzuj swoją wiedzę.

 1. Zdrowy dom bez toksycznych związków

  Kategoria: Filtry aluminiowe

  Każdy z nas chce mieszkać w zdrowym domu, jednak okazuje się, że produkty, które kupujemy mogą zawierać szkodliwe substancje. Starajmy się więc wybierać produkty naturalne.
 2. Zdrowy dom - sprawna wentylacja

  Kategoria: Przewody wentylacyjne

  Aby zapobiec gromadzeniu się nadmiernej wilgoci, zarazków oraz pleśni i alergenów, musimy pamiętać o dobrej wentylacji domu. W innym wypadku narażamy się na częste choroby.
 3. Jaka powinna być wilgotność w domu i jak zapewnić optymalne warunki?

  Kategoria: Nawilżacze powietrza

  Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jaka powinna być wilgotność w domu i jak jej nieprawidłowy poziom wpływa na zdrowie oraz samopoczucie. Sprawdź te kwestie, aby...
 1. 1
 2. 3
 3. Następny