Produkty

Wybieramy meble do kuchni

Wybieramy meble do kuchni

Meble kuchenne mają za zadanie spełniać nie tylko funkcję praktyczną, lecz również dekoracyjną. W związku z tym ważne jest, aby wybrać komplet, który pomieści wszystkie nasze akcesoria do gotowania oraz będzie się doskonale komponował z wystrojem naszego pomieszczenia. Na co zatem powinniśmy zwrócić uwagę wyposażając kuchnię oraz jakie mamy możliwości wyboru?

szafka modułowaZestaw, czy meble modułowe?

Na rynku istnieje szeroki wybór mebli kuchennych marki Cooke&Lewis posegregowanych ze względu na style, a także na możliwość kupienia całego zestawu, lub samodzielnego go skompletowania. Kupowanie kompletu sprawdzi się przede wszystkim w pomieszczeniach o dużym metrażu, w których łatwo będziemy mogli poukładać zakupione meble. W skład zestawu podstawowego wchodzą 3 szafki wiszące, w tym jedna zorientowana poziomo, szafka zlewozmywakowa oraz dodatkowa stojąca o szerokości 40 cm. W kompletach rozszerzonych zyskujemy większą liczbę szafek, a niejednokrotnie możliwość zabudowania lodówki lub wyposażenia piekarnika w funkcjonalną szufladę – w takim przypadku musimy się jednak liczyć z wyższymi kosztami. Istnieje także możliwość łączenia ze sobą poszczególnych elementów mebli, dzięki czemu będziemy w stanie spersonalizować naszą kuchnię oraz z łatwością dopasować ją do naszych potrzeb. W takim przypadku możemy pokusić się o łączenie ze sobą poszczególnych kolekcji, w związku z czym zyskamy niezwykle odważne oraz estetyczne wykończenie naszego mieszkania.

3 style, setki rozwiązań

Producent przygotował kolekcje mebli w 3 stylach, spośród których wyróżniamy styl nowoczesny, autentyczny oraz elegancję. Który z nich najlepiej trafi w nasze gusta?

Styl nowoczesny ­– ceniony przez zwolenników praktycznych rozwiązań. Meble przede wszystkim zachwycają swoją prostą formą oraz nowoczesnym wzornictwem. Efektowna prezencja oraz funkcjonalność i ergonomia to najważniejsze cechy mebli utrzymanych w tej stylistyce. Bogactwo wyboru barw oraz wielkości szafek jest tym, co oferują nam kolekcje City oraz Unik.

Styl autentyczny – czyli powrót do natury. Meble utrzymane są w naturalnych kolorach, przez co przybliżają nas do świata przyrody, nadając pomieszczeniom klasyczny charakter. Zdobnictwo frontów utrzymanych w tym charakterze jest szerokie, co pozwala zdecydować się na skromne lub bardziej wymyślne wzory. Do wyboru mamy proste szafki z zestawów Elba i Malibu, albo modele dekorowane z kolekcji Portal bądź Loft.

Styl elegancja – w eleganckiej stylistyce próżno szukać niewyszukanego wzornictwa. Wszystkie szafki są bogato, lecz jednocześnie wyjątkowo gustownie zdobione. Również nie należy się spodziewać intensywnych kolorów, bowiem elegancja łączy ze sobą starodawne kształty oraz subtelne odcienie, które delikatnie zdobią naszą kuchnię. Najlepszym tego przykładem są kolekcje mebli Luiza oraz Piano.

Co jeszcze zyskujemy?drzwiczki

W zestawach mebli Cooke&Lewis zawsze znajdziemy rozmaite elementy dodatkowe – zawiasy oraz szuflady wyposażone w system cichego domykania, który zapobiegnie trzaskaniu drzwiczkami, w związku z czym nie będą one niszczały oraz wytwarzały hałasów. Do szafek wiszących dołączone są haczyki, zaś do stojących nóżki, zatem meble od razu po zakupie są gotowe do montażu. Wszystkie drzwiczki oraz szuflady wyposażone są również w eleganckie uchwyty do wygodnego otwierania oraz zamykania szafek. Kompletujmy zatem zestawy, mieszajmy kolory i style i cieszmy się wyjątkową kuchnią w naszym mieszkaniu.

Doradca Dział Urządzanie

Dział Urządzanie

Powiązane artykuły

Meble do kuchni w mieszkaniu studenckim

Meble do kuchni w mieszkaniu studenckim
Mieszkania studenckie często wynajmowane są na krótki czas. W ciągu kilku lat możemy mieć paru różnych lokatorów. Nierzadko się t...
Czytaj więcej

Urządzamy kuchnię – gotowe a modułowe zestawy mebli

Urządzamy kuchnię – gotowe a modułowe zestawy mebli
Stając przed koniecznością wyboru mebli do kuchni, mamy pokaźną paletę możliwości. Między innymi możemy zdecydować się na zestawy – gotowe bądź ...
Czytaj więcej

Meblujemy kuchnię szybko i tanio

Meblujemy kuchnię szybko i tanio
W końcu kupiliśmy wymarzone mieszkanie – z pewnością kosztowało nas to sporych nakładów finansowych oraz czasu. To jednak jeszcze nie koniec! Musi...
Czytaj więcej

Komentarze

Ocena i komentarz dla:

Wybieramy meble do kuchni