Produkty

5 Sposobów Na... to, jaki grill wybrać

Niezawodna ekipa chłopaków z 5 Sposobów Na postanowiła zrobić wielki test różnych rodzajów grilli. Sprawdź, który produkt okazał się faworytem - obejrzyj odcinek poniżej i zapoznaj się z naszą ofertą! Oprócz grilli znajdziesz także szereg niezbędnych w czasie grillowania produktów - od podpałki i brykietów, poprzez szczypce, łopatki i szpikulce do szaszłyków, aż po środki i akcesoria do czyszczenia grilli oraz pokrowce do przechowywania.

Grille węglowe

Grille węglowe to od lat numer 1 najczęściej wybieranych produktów do przyrządzania potraw pod chmurką. To upieczone na nim mięso i kiełbaska mają swój wyjątkowy smak. W naszej ofercie znajdziesz zarówno te klasyczne na "trójnogu", jak również modele na kółkach, z wygodnymi półkami i haczykami na akcesoria. Dostępne w różnej półce cenowej na pewno znajdą swoich amatorów.

Grille gazowe

Lubisz potrawy przyrządzane na grillu, ale nie znosisz stale pilnować ognia oraz przeszkadza Ci dym gryzący w oczy? Zastanów się nad zakupem grilla gazowego! Kilka palników, regulowana moc, stała temperatura to jego niewątpliwe zalety. W ofercie Castoramy znajdziesz różne modele.

Grille elektryczne

Za oknem pada? Nie masz działki, na której można zrobić grilla? Nic nie stoi na przeszkodzie! Grill elektryczny to świetne rozwiązanie na balkon. Uważaj tylko, żeby sąsiedzi nie zapukali do drzwi, bo zgłodnieli od zapachów.

Akcesoria do grillowania oraz produkty do czyszczenia

Grillowanie to także odpowiednie akcesoria oraz sprzęt i preparaty, dzięki którym po skończonej uczcie wszystko elegancko posprzątasz. W naszej ofercie znajdziesz dodatkowo pokrowce na różne modele grilli - ochronią grill przez opadami, gdy będzie czekał na kolejne rozpalenie.